Trwa ładowanie...
Przejdź na
Suvin
|

"The Voice of Poland": Justyna Steczkowska DOGRYZŁA Markowi Piekarczykowi! "Mogę to odbierać po swojemu"

120
Podziel się:

Justyna Steczkowska skrytykowała występ uczestniczek z drużyny Marka Piekarczyka, co nie wzbudziło jego zachwytu. "To jest manifest, w którym nie ma co wydziwiać" - powiedział wzburzony juror. Komentarze widzów są podzielone...

"The Voice of Poland": Justyna Steczkowska DOGRYZŁA Markowi Piekarczykowi! "Mogę to odbierać po swojemu"
"The Voice of Poland": Steczkowska kontra Piekarczyk. Juror zasugerował piosenkarce, że niepotrzebnie się odzywa (AKPA)

"The Voice of Poland" jest jednym z najchętniej oglądanych programów Telewizji Polskiej. Pierwszy odcinek bieżącej edycji zgromadził przed telewizorami 1,8 miliona widzów. O ile produkcja cieszy się dużą oglądalnością, zastrzeżenia budzą niektóre zachowania jurorów...

Już za kilka tygodni poznamy zwycięzcę najnowszej edycji, a tymczasem odbywają się eliminacje, które wzbudzają emocje nie tylko u widzów, ale również i jurorów. Punktem zapalnym w ostatnim odcinku był występ Hanny HadomichLisy Khumalo, który zebrał pozytywne oceny większości jurorów. Większości...

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Szokujące wyznanie Anny Wendzikowskiej i "afera suplementowa" Sandry Kubickiej

Nieco bardziej krytycznie o wykonaniu piosenki "Talkin' Bout a Revolution" przez uczestniczki z drużyny Marka Piekarczyka wypowiedziała się Justyna Steczkowska, co nie spodobało się jurorowi.

Było tam dużo miejsca, żeby pokazać swoje możliwości. (...) W połowie czekałam, aż coś się wydarzy - powiedziała Justyna.

Marek Piekarczyk próbował bronić swoich podopiecznych, mówiąc, że piosenka jest manifestem, sugerując tym samym, że nie ma w niej miejsca na "ukazywanie siebie".

To jest manifest, w którym nie ma co wydziwiać, a one i tak trochę zrobiły - powiedział muzyk.

Justyna Steczkowska postanowiła odpowiedzieć, nazywając Piekarczyka "Mareczkiem":

Mareczku, Ty nie musisz się w ogóle tłumaczyć. Podjąłeś takie decyzje i ja je szanuję, ale jako widz mogę to odbierać po swojemu. Protest song nie zabiera nam możliwości pokazania jego siły, ale Marek i tak cię kocham, i masz prawo do swoich decyzji, i tego, żeby prowadzić swoich uczniów własną drogą. Na tym polega ten program - odparowała piosenkarka.

Podczas dyskusji juror zasugerował Steczkowskiej, że teraz jest jego kolej wypowiedzi i ta niepotrzebnie kontynuuje swoje wywody. Justyna nie pozostała mu dłużna:

Ok, sorry! Przecież kochasz kobiety i zawsze im ustępujesz - powiedziała.

Zdania internautów na temat występu do piosenki "Talkin' Bout a Revolution" są podzielone. Nie brak komentarzy zgadzających się z Justyną, jak i negujących jej wypowiedź:

Steczkowska najgorzej dobiera repertuar dla uczestników już kolejną edycję, a najwięcej ma do powiedzenia. Dla niej najważniejsze, żeby dziewczyny pięknie wyglądały, ubrały szpilki i wiły się na scenie, nieważne, o czym śpiewają.

Żadna z nich szalu nie zrobiła. W przesłuchaniach odpadły dużo lepsze głosy; Żadna z dziewczyn raczej nie zrozumiała przekazu utworu Tracy Chapman, chyba zbyt duża przepaść pokoleniowa, wyszło płasko i zbyt popowo na taki manifest - piszą.

Gdy dyskusja dobiegła końca, przyszedł czas na zadecydowanie o tym, która z uczestniczek odpada. Wybór padł na Hannę Hadomich.

Zgadzacie się z takim rozstrzygnięciem sprawy?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(120)
Solo
5 miesięcy temu
Pani Justyna za bardzo egzaltowana , napuszona , te stroje jakieś takie galowe , teatralne , zero luzu , powinna zejść na ziemię .....reszta towarzystwa super
aaaa
5 miesięcy temu
najfajniejsi jurorzy to ci dwaj kolesie nie są złośliwi, niepretensjonalni, mają najlepszy gust muzyczny.
Buahaha
5 miesięcy temu
Steczkowska zawsze się do czegoś musi przywalić. Rzadko chwali, wypomina prawie wszystkim nieczystości, a samej jej się zdarza fałszować. Wystarczy posłuchać jej występu na tegorocznej Gali Mister Supranational.
...
5 miesięcy temu
Czy ktoś jeszcze pamięta, że Justyna jest utalentowaną artystką? W latach 90tych była objawieniem, teraz jest nadmuchaną lalą, bez hitu od ponad 20 lat, smutne, ale najwyraźniej ma w głowie podobnie poukładane jak inna polska "diva"
Jcjdjd
5 miesięcy temu
Steczkowskiej zdecydowanie brakuje luzu. Robi się na wielką damę, z ostrożnością rusza głową żeby fryzura była wciąż doskonała, co chwilę poprawia włosy. Mam wrażenie, że każdy jej ruch jest kontrolowany, tak aby wyglądać w jej mniemaniu perfekcyjnie. Strasznie zakochana w sobie.
Najnowsze komentarze (120)
Ka1
5 miesięcy temu
Steczkowska zawsze czepia się Marka, niby mówi to tak (nie)miło, ale chce pokazać, że jest lepsza. A na koniec " i tak Cię kocham Marku".
rock
5 miesięcy temu
Mnie bardzo pozytywnie zaskoczyła Lambery w roli jurora, zachowuje się bardzo profesjonalnie. Uwielbiam Pana Marka, ale jego dobór utworów dla uczestników nie odpowiada mi. Trzeba przyznać, że z klasą wytrzymuje kąśliwe uwagi koleżanki, która nigdy nie będzie miała tak licznych fanów jak on w całym swoim życiu muzycznym.
kik
5 miesięcy temu
Pani Justyna tam nie pasuje
Xyz
5 miesięcy temu
Caly czas odnoszę wrażenie,ze P.Justyna ma się za eksperta.Nie,nie ,k e.Nie powinna być w jury.Dla mnie poza,poza,poza.
wtf
5 miesięcy temu
Czego wy się czepiacie tej Justyny? Ona kulturalnie i z klasą powiedziała co myśli o występie. Jest JURORKĄ, więc ocenia występy. Takie jest jej zadanie w tym programie.
MK2
5 miesięcy temu
Pan Marek z całym szacunkiem, ale średnio nadaje się do oceniania młodych dziewczyn zaczynających swoją pro przygodę ze śpiewaniem :) Steczkowskiej uwagi bardziej do mnie trafiają, bo widać, że jej zależy na tych dziewczynach.
Jejw
5 miesięcy temu
Wydawało mi sie ze miała ładne swoje zeby a w sobotę widziałam ,ze wymieniła wszystkie na sztuczne
baaasia
5 miesięcy temu
Steczkowska jest bardzo merytoryczna i chce dla uczestników jak najlepiej. Nie jest złośliwa czy kąśliwa bez powodu, tylko jest profesjonalistką, która wymaga trzymania wysokiego poziomu. Wokaliści biorą sobie do serca uwagi Justyny, co zresztą powiedziała jedna z dziewczyn w ostatnim odcinku, że zgadza się z uwagami jakie dostała od Justyny.
Kaja
5 miesięcy temu
U Justyny bez przerwy komentarz,,….. na próbie było lepiej….,, tzn. że za mało poświeciła czasu uczestnikom i to co było na próbie wymagało jeszcze dopracowania. Kiepski repertuar też im dobiera, jakby nie brała pod uwagę ich predyspozycji tylko swoje fascynacje muzyczne. Puki co kiepsko to wygląda.Landberry za to miło zaskakuje. Piosenka zespołu Hej List rozwaliła wszystko , super wykon widać było ilość włożonej pracy trenerki i uczestników …. Szacun….
Katia
5 miesięcy temu
Idąc do programu chyba każdy uczestnik liczy się z oceną, która nie zawsze musi być pochlebna. Justyna jest na scenie od 25 lat i ocenia uczestników w bardzo szerokim zakresie. Sama jest perfekcjonistką i bardzo dużo od siebie wymaga, więc nie dziwie się, że od wokalistów również wymaga profesjonalizmu. W końcu to program najlepszy głos polski.
O.k.
5 miesięcy temu
Ich zachowanie jest uzgadniane , oni nic od siebie nie powiedzą, spokojnie .
Maciek
5 miesięcy temu
A mnie się marzy edycja z Sadowska Szpakiem i Ula Dudziak w jury :)
Gość
5 miesięcy temu
A mnie Piekarczyk irytuje, nie pasuje do takiego programu, o Lanberry nie wspominając.
888
5 miesięcy temu
Steczkowska zawsze konstruktywnie ocenia, co przyznają sami uczestnicy programu. Justyna z Markiem mają fajną relację i szanują siebie nawzajem, co nie znaczy, że będę sobie spijać z dziobków i myśleć tak samo. Każdy juror jest inny :)
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie