Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kokosimo
|

Thomas Markle też chce wywiadu z Oprah! Przyniósł jej BŁAGALNY LIST (ZDJĘCIA)

173
Podziel się:

Ojciec Meghan Markle, Thomas, chce opowiedzieć historię eksrojalsów z własnej perspektywy. Oprah się skusi?

Thomas Markle też chce wywiadu z Oprah! Przyniósł jej BŁAGALNY LIST (ZDJĘCIA)
Thomas Markle przyłapany pod domem Oprah Winfrey (FORUM)

Na przestrzeni lat Meghan Markle udało się zebrać liczną rzeszę antyfanów, którzy bez przerwy wytykają jej mitomanię i patologiczne wręcz parcie na szkło. Do tej grupy należą również członkowie jej rodziny. Ojciec i siostra eksksiężnej uważnie śledzą każdy jej krok, usilnie próbując zdyskredytować Meghan w oczach opinii publicznej

Po udzieleniu sensacyjnego wywiadu dla Oprah Winfrey krewni aktorki znów mieli dobry pretekst, żeby uderzyć w Markle. Samantha Markle oskarżyła Meghan o nieszczerość i traktowanie innych z góry, z kolei Thomas oświadczył, że jest córką "zawiedziony", bo w ogóle nie interesuje jej nawet to, czy mężczyzna wciąż żyje. Dwa miesiące wcześniej 76-latek deklarował w mediach, że jest gotów zeznawać przeciwko Meghan w sądzie w sprawie brukowca, który opublikował jego prywatną korespondencję z córką. Warto nadmienić, że emeryt sam zaniósł ją do dziennikarzy z nadzieją, że zostanie ona rozpowszechniona...

Zobacz także: Meghan Markle zawsze stawiała na swoim. Jej zachowanie było nie do przyjęcia

Teraz historia się powtarza. Licząc na zarobek, emerytowany hollywoodzki reżyser wybrał się w tym tygodniu do Montecito w Kalifornii, żeby podjąć desperacką próbę nawiązania kontaktu z "królową amerykańskiej telewizji". Markle udał się do domu Oprah Winfrey, osobiście dostarczając jej list, w którym prosi o przeprowadzenie z nim wywiadu (!).

Thomas dostarczył Oprah list, prosząc ją o skontaktowanie się z nim, aby mógł opowiedzieć swoją wersję historii. To nie była notatka dla Meghan i Harry’ego, była przeznaczona dla Oprah. Thomas obejrzał wywiad, który z nimi przeprowadziła, i uważa, że ​​zasługuje na szansę, by także zabrać głos - czytamy w The Sun.

Myślicie, że Oprah przeczyta list od Thomasa i skusi się na wywiad?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(173)
Majki
rok temu
Ale trzeba byc zawziętym, złośliwym, żeby tak uparcie latać do tv tylko po to, żeby oczernić córkę. I o ile córkę rozumiem, to o zięciu nic nie wiedzą, nie znają go, a robią za ekspertów razem z Samantha, która cholernie zazdrości zdrowia i życia Meghan. Sama nie ułożyła swojego, ani brat patologia, dlatego choć jednej udało się stamtąd wyrwać i teraz zazdroszczą kasy, życia na wyższym poziomie niż ich.
Gość
rok temu
Tatuś podal wizytówkę z nr telefonu i z prośbą o wywiad, bo chce obsmarowac córkę za sporą kasę a przy okazji zadzwonił po paparazzich. Ojciec roku
mag
rok temu
Co za żałosny typ ... przecież to już jest tak żenujàce że aż niewiarygodne ... skąd biorą się takie charaktery jak ojciec i siostra Meghan ????? Ta dwójka jest na prawdę bardzo podobna !
Szabadabadaba
rok temu
Nie zrobią z nim wywiadu bo Oprah to przyjaciółka Rachel a rasizm dobrze się sprzedaje w Stanach więc prędzej zrobi drugi wywiad z nią niż z jej białym ojcem
Laura
rok temu
Jej ojciec jest potworem! Kim nie byłaby taka dziewczyna po prostu jej szkoda. Czego by o niej nie powiedzieć, nikt nie zasługuje na takiego ojca potwora!
Najnowsze komentarze (173)
Edwina
rok temu
Ojciec i sumienia nie ma . Rozwiódł się z jej matką . Zobaczył ze Megan dobrze sie żyje to chce ja pogrążyc tylko się nie udaje tej patologicznej rodzinie .. Chorzy z nienawiści
Curiouser
rok temu
Nieważne od kiedy, ważne że obecnie nią jest, i że staruch nie musi, ani nie powinien, pałętać się wokół posiadłości Oprah Winfrey. Robi to zgodnie ze scenariuszem napisanym w celu jak największego skompromitowana Meghan. Wygląda i zachowuje się żałośnie również zgodnie ze scenariuszem. A jaki jest wiemy chyba od jego pierwszej żony, Roslyn Loveless, i syna, który opowiadał jak ojciec wciągał kokainę i uprawiał seksturystykę podczas krótkiego małżeństwa z drugą żoną (która wyprowadziła się z Meghan gdy ta miała 2 lata). Symptomatyczne jest też że ten "dziadek" nie zna osobiście dwójki swoich dorosłych wnuków, dzieci Samanthy z pierwszego małżeństwa, tej Samanthy z którą do spółki prześladują i nękają Meghan. Pozostałe wnuki, Noelle Rasmussen (córka Samanthy z drugiego małżeństwa, która od niej uciekła i mieszka z babcią), oraz obaj synowie Thomasa Jr. też nie palą się do kontaktów z nim.
Curiouser
rok temu
Na Meghan wyżywają się wszyscy, absolutnie ignorując choćby tak oczywisty fakt że kobieta jest w ciąży. Właśnie wujek Kate Middleton, Garry Goldsmith, znany z brutalnego pobicia po pijaku kobiety, przypuścił na nią atak, nazywając ją między innymi awanturnicą i kłamliwą gwiazdeczką, która doprowadziła jego nieskazitelną siostrzenicę do łez, a teraz odwraca kota ogonem. Równocześnie, w niezliczonych tabloidach i na portalach pojawia się tłumaczenie że szlachetna Kate poszła do Meghan z kwiatkami na przeprosiny, ale ta "zatrzasnęła Kate drzwi przed nosem". Czy tylko ja nie widzę w tym logiki? Wujaszek Garry nawet porównuje swoją siostrzenicę do jagnięcia, któremu dzikie zwierzę, jakim jest Meghan, odgryza głowę, ponieważ to właśnie leży w naturze dzikiego zwierza. Tylko za co w takim razie to skrzywdzone jagniątko idzie z bukiecikiem przepraszać? Z kolei inny starszy pan który dziobie Meghan jak ślepa kura ziarno, jej ojciec, Thomas Markle: przecież twierdził że jest w znakomitej komitywie ze swoją byłą żoną, Dorią Ragland? Po co w takim razie się ośmiesza i krąży wokół posiadłości Oprah Winfrey, zamiast zadzwonić do Dorii i poprosić żeby go umówiła z Oprah? Doria, matka Meghan, jest dobrą znajomą Oprah, jeśli byli małżonkowie rzeczywiście się przyjaźnią z pewnością załatwiłaby mu bezpośrednie spotkanie?
obserwator
rok temu
O ile się orientuję, ojciec łożył na wykształcenie Megan i to długoletnie, bo wymyśliła sobie dwa kierunki. Zapewne było to kosztem innych dzieci, a Megan wystawiła go to wiatru, chociaż dysponuje milionami. To z ojcem MM miała lepszy kontakt niż matką, ale potem jej przestał pasować.
KokoSzanel
rok temu
Oho, tatuś w akcji :D nie na to jak mieć wsparcie w rodzinie 🤪 coś Windsorom ostatnio pod górkę, coraz więcej smaczków wypływa. Nawet pozornie zgrani braciszkowie William i Harry maja chyba coś za uszami, skoro nawet książkę tylko o nich napisali. Ciekawam co w tej „bitwie braci” wyciągnęli.
😂😂😂
rok temu
Udzieli wywiadu darmo i położy córeczke
Gosc
rok temu
Nie wiem jaka jest Megan, ale ja wychowując się z takimi hienami jak jej ojciec i siostra byłabym pewnie potworem. Czy ona ma chociaż normalną, kochającą mamę? Obrzydliwi ludzie.
hę?
rok temu
A za darmo udzieli wywiadu?
Laura
rok temu
Jej ojciec jest potworem! Kim nie byłaby taka dziewczyna po prostu jej szkoda. Czego by o niej nie powiedzieć, nikt nie zasługuje na takiego ojca potwora!
Fani
rok temu
Podobnie jak Meghan, Harry ma barwne osobowości w swojej rodzinie. Z jej strony familia głodna zainteresowania prasy i kasy. U niego liczne zdrady u wielu męskich członków familii, podejrzenia dotyczące wizyt na słynnej wyspie związanej z wykorzystaniem nieletnich wujka Andrzejka oraz flirt z nazizmem Edwarda i Wallis. Swoją cegiełkę dokładają inne osoby zainteresowane sprawą. Sama poznałam tę parę poprzez zadanie na zajęcia. Pechowo wylosowałam temat dot. wyrażaniu emocji oraz wypływu na nie przez social media. Już rozumiem, z jakiego powodu słowo fan wywodzi się od fanatyk. Z drugiej strony rozumiem, mechanizmy stojące ze zaangażowaniem obserwatorów w takie konflikty znanych postaci. Netflix powinien nakręcić kolejną serię.
Gabi
rok temu
To nie wszystko, Drodzy i Mili Państwo: Thomas Markle oświadczył właśnie że zamierza pozwać do sądu o zniesławienie 5 osób które były cytowane w amerykańskim People na temat listu który jego córka do niego napisała, a który pół roku później udostępnił brytyjskiemu tabloidowi. Jak na razie jednak, nie wie kim te osoby są, więc najpierw musi je znaleźć. Miejmy nadzieję że przy okazji pobytu w okolicach nie postanowi złożyć nagłej wizyty Meghan, która mieszka niedaleko Oprah, w końcu to człowiek bezwstydny i zdolny do wszystkiego, a Meghan w zaawansowanej ciąży. No i chyba lepiej żeby Archie takiego dziadzia nowe poznawał osobiście, staruch nigdy nie spotkał dwójki swoich dorosłych już wnuków, dzieci Samanthy. Niech wraca do Meksyku!
gosc
rok temu
straszny wnęter z niego
Ania
rok temu
Emerytowany hollywoodzki reżyser? Buhahaha
Ha 😀 ha
rok temu
Thomas Markle już przecież udzielił godzinnego wywiadu, który możemy oglądać bezpłatnie w Channel 5. Pokazał wszystkie zdjęcia, filmiki, karteluszki, liściki, prywatne zapiski, w ogóle wszystko co miał na temat Meghan. Ten pan powinien się oszczędzać zamiast się niepotrzebnie ekscytować, przecież ma już swoje lata, a zdrówko nadwątlone. Fakt że Meghan, na którą w ogóle nie zasługuje, spadła mu jak z nieba, i że okazała się kurą znoszącą złote jajka. Ale nawet bardzo pazerni i bezwstydni ludzie powinni w końcu zrozumieć że żadna nioska nie będzie znosiła jajek wiecznie, na dodatek złotych.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie