Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kokosimo
Kokosimo
|

Thomas Markle też chce wywiadu z Oprah! Przyniósł jej BŁAGALNY LIST (ZDJĘCIA)

173
Podziel się:

Ojciec Meghan Markle, Thomas, chce opowiedzieć historię eksrojalsów z własnej perspektywy. Oprah się skusi?

Thomas Markle też chce wywiadu z Oprah! Przyniósł jej BŁAGALNY LIST (ZDJĘCIA)
Thomas Markle przyłapany pod domem Oprah Winfrey (FORUM)

Na przestrzeni lat Meghan Markle udało się zebrać liczną rzeszę antyfanów, którzy bez przerwy wytykają jej mitomanię i patologiczne wręcz parcie na szkło. Do tej grupy należą również członkowie jej rodziny. Ojciec i siostra eksksiężnej uważnie śledzą każdy jej krok, usilnie próbując zdyskredytować Meghan w oczach opinii publicznej

Po udzieleniu sensacyjnego wywiadu dla Oprah Winfrey krewni aktorki znów mieli dobry pretekst, żeby uderzyć w Markle. Samantha Markle oskarżyła Meghan o nieszczerość i traktowanie innych z góry, z kolei Thomas oświadczył, że jest córką "zawiedziony", bo w ogóle nie interesuje jej nawet to, czy mężczyzna wciąż żyje. Dwa miesiące wcześniej 76-latek deklarował w mediach, że jest gotów zeznawać przeciwko Meghan w sądzie w sprawie brukowca, który opublikował jego prywatną korespondencję z córką. Warto nadmienić, że emeryt sam zaniósł ją do dziennikarzy z nadzieją, że zostanie ona rozpowszechniona...

Zobacz także: Meghan Markle zawsze stawiała na swoim. Jej zachowanie było nie do przyjęcia

Teraz historia się powtarza. Licząc na zarobek, emerytowany hollywoodzki reżyser wybrał się w tym tygodniu do Montecito w Kalifornii, żeby podjąć desperacką próbę nawiązania kontaktu z "królową amerykańskiej telewizji". Markle udał się do domu Oprah Winfrey, osobiście dostarczając jej list, w którym prosi o przeprowadzenie z nim wywiadu (!).

Thomas dostarczył Oprah list, prosząc ją o skontaktowanie się z nim, aby mógł opowiedzieć swoją wersję historii. To nie była notatka dla Meghan i Harry’ego, była przeznaczona dla Oprah. Thomas obejrzał wywiad, który z nimi przeprowadziła, i uważa, że ​​zasługuje na szansę, by także zabrać głos - czytamy w The Sun.

Myślicie, że Oprah przeczyta list od Thomasa i skusi się na wywiad?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(173)
Majki
3 lata temu
Ale trzeba byc zawziętym, złośliwym, żeby tak uparcie latać do tv tylko po to, żeby oczernić córkę. I o ile córkę rozumiem, to o zięciu nic nie wiedzą, nie znają go, a robią za ekspertów razem z Samantha, która cholernie zazdrości zdrowia i życia Meghan. Sama nie ułożyła swojego, ani brat patologia, dlatego choć jednej udało się stamtąd wyrwać i teraz zazdroszczą kasy, życia na wyższym poziomie niż ich.
Gość
3 lata temu
Tatuś podal wizytówkę z nr telefonu i z prośbą o wywiad, bo chce obsmarowac córkę za sporą kasę a przy okazji zadzwonił po paparazzich. Ojciec roku
mag
3 lata temu
Co za żałosny typ ... przecież to już jest tak żenujàce że aż niewiarygodne ... skąd biorą się takie charaktery jak ojciec i siostra Meghan ????? Ta dwójka jest na prawdę bardzo podobna !
Szabadabadaba
3 lata temu
Nie zrobią z nim wywiadu bo Oprah to przyjaciółka Rachel a rasizm dobrze się sprzedaje w Stanach więc prędzej zrobi drugi wywiad z nią niż z jej białym ojcem
Laura
3 lata temu
Jej ojciec jest potworem! Kim nie byłaby taka dziewczyna po prostu jej szkoda. Czego by o niej nie powiedzieć, nikt nie zasługuje na takiego ojca potwora!
Najnowsze komentarze (173)
Edwina
3 lata temu
Ojciec i sumienia nie ma . Rozwiódł się z jej matką . Zobaczył ze Megan dobrze sie żyje to chce ja pogrążyc tylko się nie udaje tej patologicznej rodzinie .. Chorzy z nienawiści
Curiouser
3 lata temu
Nieważne od kiedy, ważne że obecnie nią jest, i że staruch nie musi, ani nie powinien, pałętać się wokół posiadłości Oprah Winfrey. Robi to zgodnie ze scenariuszem napisanym w celu jak największego skompromitowana Meghan. Wygląda i zachowuje się żałośnie również zgodnie ze scenariuszem. A jaki jest wiemy chyba od jego pierwszej żony, Roslyn Loveless, i syna, który opowiadał jak ojciec wciągał kokainę i uprawiał seksturystykę podczas krótkiego małżeństwa z drugą żoną (która wyprowadziła się z Meghan gdy ta miała 2 lata). Symptomatyczne jest też że ten "dziadek" nie zna osobiście dwójki swoich dorosłych wnuków, dzieci Samanthy z pierwszego małżeństwa, tej Samanthy z którą do spółki prześladują i nękają Meghan. Pozostałe wnuki, Noelle Rasmussen (córka Samanthy z drugiego małżeństwa, która od niej uciekła i mieszka z babcią), oraz obaj synowie Thomasa Jr. też nie palą się do kontaktów z nim.
Curiouser
3 lata temu
Na Meghan wyżywają się wszyscy, absolutnie ignorując choćby tak oczywisty fakt że kobieta jest w ciąży. Właśnie wujek Kate Middleton, Garry Goldsmith, znany z brutalnego pobicia po pijaku kobiety, przypuścił na nią atak, nazywając ją między innymi awanturnicą i kłamliwą gwiazdeczką, która doprowadziła jego nieskazitelną siostrzenicę do łez, a teraz odwraca kota ogonem. Równocześnie, w niezliczonych tabloidach i na portalach pojawia się tłumaczenie że szlachetna Kate poszła do Meghan z kwiatkami na przeprosiny, ale ta "zatrzasnęła Kate drzwi przed nosem". Czy tylko ja nie widzę w tym logiki? Wujaszek Garry nawet porównuje swoją siostrzenicę do jagnięcia, któremu dzikie zwierzę, jakim jest Meghan, odgryza głowę, ponieważ to właśnie leży w naturze dzikiego zwierza. Tylko za co w takim razie to skrzywdzone jagniątko idzie z bukiecikiem przepraszać? Z kolei inny starszy pan który dziobie Meghan jak ślepa kura ziarno, jej ojciec, Thomas Markle: przecież twierdził że jest w znakomitej komitywie ze swoją byłą żoną, Dorią Ragland? Po co w takim razie się ośmiesza i krąży wokół posiadłości Oprah Winfrey, zamiast zadzwonić do Dorii i poprosić żeby go umówiła z Oprah? Doria, matka Meghan, jest dobrą znajomą Oprah, jeśli byli małżonkowie rzeczywiście się przyjaźnią z pewnością załatwiłaby mu bezpośrednie spotkanie?
obserwator
3 lata temu
O ile się orientuję, ojciec łożył na wykształcenie Megan i to długoletnie, bo wymyśliła sobie dwa kierunki. Zapewne było to kosztem innych dzieci, a Megan wystawiła go to wiatru, chociaż dysponuje milionami. To z ojcem MM miała lepszy kontakt niż matką, ale potem jej przestał pasować.
KokoSzanel
3 lata temu
Oho, tatuś w akcji :D nie na to jak mieć wsparcie w rodzinie 🤪 coś Windsorom ostatnio pod górkę, coraz więcej smaczków wypływa. Nawet pozornie zgrani braciszkowie William i Harry maja chyba coś za uszami, skoro nawet książkę tylko o nich napisali. Ciekawam co w tej „bitwie braci” wyciągnęli.
😂😂😂
3 lata temu
Udzieli wywiadu darmo i położy córeczke
Gosc
3 lata temu
Nie wiem jaka jest Megan, ale ja wychowując się z takimi hienami jak jej ojciec i siostra byłabym pewnie potworem. Czy ona ma chociaż normalną, kochającą mamę? Obrzydliwi ludzie.
hę?
3 lata temu
A za darmo udzieli wywiadu?
Laura
3 lata temu
Jej ojciec jest potworem! Kim nie byłaby taka dziewczyna po prostu jej szkoda. Czego by o niej nie powiedzieć, nikt nie zasługuje na takiego ojca potwora!
Fani
3 lata temu
Podobnie jak Meghan, Harry ma barwne osobowości w swojej rodzinie. Z jej strony familia głodna zainteresowania prasy i kasy. U niego liczne zdrady u wielu męskich członków familii, podejrzenia dotyczące wizyt na słynnej wyspie związanej z wykorzystaniem nieletnich wujka Andrzejka oraz flirt z nazizmem Edwarda i Wallis. Swoją cegiełkę dokładają inne osoby zainteresowane sprawą. Sama poznałam tę parę poprzez zadanie na zajęcia. Pechowo wylosowałam temat dot. wyrażaniu emocji oraz wypływu na nie przez social media. Już rozumiem, z jakiego powodu słowo fan wywodzi się od fanatyk. Z drugiej strony rozumiem, mechanizmy stojące ze zaangażowaniem obserwatorów w takie konflikty znanych postaci. Netflix powinien nakręcić kolejną serię.
Gabi
3 lata temu
To nie wszystko, Drodzy i Mili Państwo: Thomas Markle oświadczył właśnie że zamierza pozwać do sądu o zniesławienie 5 osób które były cytowane w amerykańskim People na temat listu który jego córka do niego napisała, a który pół roku później udostępnił brytyjskiemu tabloidowi. Jak na razie jednak, nie wie kim te osoby są, więc najpierw musi je znaleźć. Miejmy nadzieję że przy okazji pobytu w okolicach nie postanowi złożyć nagłej wizyty Meghan, która mieszka niedaleko Oprah, w końcu to człowiek bezwstydny i zdolny do wszystkiego, a Meghan w zaawansowanej ciąży. No i chyba lepiej żeby Archie takiego dziadzia nowe poznawał osobiście, staruch nigdy nie spotkał dwójki swoich dorosłych już wnuków, dzieci Samanthy. Niech wraca do Meksyku!
gosc
3 lata temu
straszny wnęter z niego
Ania
3 lata temu
Emerytowany hollywoodzki reżyser? Buhahaha
Ha 😀 ha
3 lata temu
Thomas Markle już przecież udzielił godzinnego wywiadu, który możemy oglądać bezpłatnie w Channel 5. Pokazał wszystkie zdjęcia, filmiki, karteluszki, liściki, prywatne zapiski, w ogóle wszystko co miał na temat Meghan. Ten pan powinien się oszczędzać zamiast się niepotrzebnie ekscytować, przecież ma już swoje lata, a zdrówko nadwątlone. Fakt że Meghan, na którą w ogóle nie zasługuje, spadła mu jak z nieba, i że okazała się kurą znoszącą złote jajka. Ale nawet bardzo pazerni i bezwstydni ludzie powinni w końcu zrozumieć że żadna nioska nie będzie znosiła jajek wiecznie, na dodatek złotych.
...
Następna strona