Trwa ładowanie...
Przejdź na

Timmermans o karach finansowych dla Polski: "To niesprawiedliwe, by tylko Szwecja czy Niemcy rozwiązywały problem uchodźców!"

184
Podziel się

"Dalsze losy zależą od rządu w Warszawie. Powinniśmy okazać solidarność w całej Unii".

bCPfbGwl

"Dalsze losy dialogu Komisji Europejskiej z Polską zależą od rządu w Warszawie" - powiedział wiceszef Komisji Europejskiej Frans Timmermans. Holender pojawił się w Polsce z okazji ceremonii zorganizowanej przez Gazetę Wyborczą, która uhonorowała go tytułem Człowieka Roku.

Mamy do czynienia z kryzysem, także dlatego, że tak wiele osób już do Europy dotarło. I jest niesprawiedliwe, żeby pozostawić tych wszystkich ludzi w dwóch krajach członkowskich. I jest również niesprawiedliwe, żeby tylko Szwecja czy Niemcy, rozwiązywały ten problem. Powinniśmy okazać solidarność w całej Unii. Nikt nie oczekuje od polskiego rządu niemożliwego, oczekuje się od Polski jedynie wkładu do rozwiązywania problemu.

Komisja Europejska zagroziła we wtorek rozpoczęciem procedury o naruszenie prawa UE, jeśli Polska, Węgry i Austria do czerwca nie przystąpią do relokacji uchodźców - te trzy kraje nie relokowały dotychczas ani jednej osoby. Komisja Europejska wezwała trzy państwa członkowskie do niezwłocznego rozpoczęcia relokacji.

bCPfbGwn
bCPfbGwt

Źródło: TVN24/x-news

bCPfbGwO
KOMENTARZE
(184)
gość
3 lata temu
Człowieku przecież ci ,,uchodźcy,, ,a tak naprawdę imigranci zarobkowi lub lepiej nieroby liczące na darmochę, cały czas płyną do Europy, a wy ciągle ich przyjmujecie i za chwilę będziecie chcieli, żeby ich przyjmować do Polski coraz więcej.
gość
3 lata temu
Skoro tylko Niemcy i Szwecja zapraszały uchodźców, to sprawiedliwe!
gość
3 lata temu
Timmermans jesteś już stary niedługo pójdziesz na unijną ogromną emeryturkę, a nam chcesz wpakować nierobów i terrorystów w spadku po sobie.
bCPfbGwP
gość
3 lata temu
Timmermans dostał nagrodę od Michnika i Gazety Wyborczej, reszta bez komentarza.
gość
3 lata temu
Zalosne. Niszcza Europe a kraje, ktore chca byc normalnie placa kary np Polska, Wegry, Czechy. Mojego taty znajomy, ktory jest zamozny sprdzedal dwie posiadlosci we Francji i uciekl do Hiszpani. Mial dosc afrykanskich muslimow spiacych w jego ogrodzie, rozrob na ulicach, wojska z karabinami patrolujacego ulice ale nic nie robiacego w sytuacjach gdy "uchodzcy" niszczyli mienie lub zaczepiali innych na ulicach
Najnowsze komentarze (184)
Rasista
3 lata temu
Jak sobie Szwecja pozwoliła na to to niech sobie teraz radzi . Przecież tak chcieli tych c*******h to co teraz płaczą. Lewackie tępaki.
gośćApostazy
3 lata temu
Piesek bilderbergu dobrze wypełnia swoje zadanie,człowiek roku żydowskiego szmatławca,czy ludzi nie zastanawia fakt że elity polityczne zachodniej Europy nie robią nic ,a nawet starają się pogłębić kryzys emigracyjny w swoich krajach pod przykrywką pomocy humanitarnej i działają na szkodę swoich państw, to jest zaplanowane działanie ,unia Europejska została stworzona właśnie po to aby zniszczyć tożsamość narodową każdego państwa na tym kontynencie Europa ma być biedna pozbawiona swoich korzeni zdechumanizowana wymieszana rasowo i kulturalnie ,kraje unii mają stworzyć jedno państwo gdzie nie będzie Polaka Czecha Niemca itd będą Europejczycy którzy będą żyć w biednej targanej konfliktami pozbawionej perspektyw Europie, i ta bezwolna urobiona masa ludzka która będzie żyć na pogorzelisku tego co zostanie z ich dumnych i wolnych krajów ma przyjąć NOWY PORZĄDEK ŚWIATA, obudźcie się za nim będzie za późno
gość
3 lata temu
Niesprawiedliwe p****u???? Bez naszej wiedzy i zgody ich zaproszono My sami musieliśmy 5 lat czekać po przystąpieniu kraju do ue, żeby tam legalnie mieszkac i pracować Mamy Europe dwóch prędkości Nie musimy przyjmować ludzi, którzy nam zagrażają - TO WBREW PRAWU! I tak zreszta jakiś c*******h u nas widac, dlaczego ????!!!! Unia nam tylko grozi i mamy jej służyć jako wychodek! O jakiej sprawiedliwości mówisz ty pazerny d***u?!
gość
3 lata temu
Niech Timmermans wezmie z setke nachodzcow do swojego domu , zamewne malzonka bedzie zachwycona !!!
gość
3 lata temu
I pomyśleć, że gazeta wyborcza dała nagrodę tej k****e, która chce sankcvji dla Polski.
wujek
3 lata temu
zaprosiliście ich to właśnie sprawiedliwe i nie wiem dlaczego jeszcze płacimy na nich ogromne pieniądze.
wujek
3 lata temu
pocałuj się w d**ę z taką solidarnością jak wasza powołujecie się na nią tylko wtedy kiedy jest wam wygodnie.
tomson
3 lata temu
A ja uważam że to sprawiedliwe skoro tylko te kraje ich zapraszały. To coś jak ja bym brał kredyt i kazał go spłacać sąsiadowi. PARANOJA!
bCPfbGwH
ja
3 lata temu
a ja się pytam gdzie te biedne "rodziny" ? same byczki z Iphonami, ha ha ha ha
gość
3 lata temu
Ten człowiek już dawno powinien być w psychiatryku a nie na stanowisku w UE, kto mu broni zaprosić do swego domu cała Rzesze uchodźców, stać go na to😂 I litości nie pokazujcie więcej tego pajaca😏 Oddajcie to ci żeście zabrali w czasie II wojny światowej, a nie teraz chcecie nam podrzucić własne błędy... zaprosiliscie, to teraz się nimi zajmujcie, zreszta oni i tak wrócą do Was😁😁😁 Nie raz o tym mówili tzw. uchodźcy 😂😂😂
gość
3 lata temu
Niemra zapraszala i bedziecie ich utrzymywac.
gość
3 lata temu
A kto ich zaprosił?
gość
3 lata temu
No i mocz jest w d***e. Sami siebie nawzajem zniszczą
gość
3 lata temu
nie po to płace podatki aby utrzymywac jakies j****e nieróbstwo. Żadnych tutaj nie chce i meneli 500 plus tez nie
...
Następna strona
bCPfbGxj