Trwa ładowanie...
Przejdź na

To koniec kariery Glacy? "To jest obciach. Nikt nie będzie już z nim nagrywał"

40
Podziel się

Muzyk na zarzuty o unikanie płacenia alimentów odpowiedział wulgarnym nagraniem dla Karoliny Korwin Piotrowskiej.

bCyiWAbV

Była żona Piotra Mohameda, nie mogąc wyegzekwować od muzyka regularnej spłaty alimentów, postanowiła opublikować post na Facebooku. Kobieta opisała zmagania z artystą ignorującym decyzję sądu. Sprawę nagłośniła Karolina Korwin Piotrowska, której błyskawicznie odpowiedział Glaca, publikując wulgarne nagranie, na którym obraża i wyzywa dziennikarkę:Glaca czule do Korwin Piotrowskiej: "S**K MY FU**IN' D**K!". Sprawa szybko została nagłośniona przez media, jednak muzyk nie poczuwa się do wzięcia jakiejkolwiek odpowiedzialności za słowa oraz zwłokę w opłacaniu alimentów.

To koniec jego kariery?

bCyiWAcy
KOMENTARZE
(40)
gość
2 lata temu
Tak do kobiety się odzywać.. do kogokolwiek! Wstyd
gość
2 lata temu
patologiczny alimenciarz
gość
2 lata temu
Co to za wytatuowana małpa ? Zero jak się wytatuuje to nadal jest z***m.
bCyiWAcz
gość
2 lata temu
Nowa płyta dobrze się sprzedaje. Będzie na zaległe alimenty.
gość
2 lata temu
Jaki koniec kariery? Na nowej płycie śpiewa z Korą, z Peją. Trzepie hajs. I dobrze. Będzie mógł zapłacić zaległości alimentacyjne. Swoją drogą, jakim trzeba być doopkiem by nie utrzymywać własnych dzieci. Na alko i dragi Glaca zawsze znalazł kasę.
Najnowsze komentarze (40)
gość
2 lata temu
facet nie placac alimentow na dziecko chce tym samym UKARAC partnerke za to ze odeszla
gość
2 lata temu
Nie ma heterosexualnych mężczyzn już?
gość
2 lata temu
Nazywa się Mohamed, więc jego zachowanie wobec kobiet nie powinno dziwić. C*****y.
gość
2 lata temu
Pudel który wieje nienawiścią, oczernia innych, robi najgorsza robotę w polskim internecie, pełen złości, nienawiści, w białych rękawiczkach, jaki oburzony, bo uwierzymy... Popatrzcie się na siebie, jacy jesteście fałszywi i zakłamani,jak niszczycie ludzi ,w zły i okrutny sposób ..wiec i nie oceniajcie nikogo, po zdaniu, wyjętym z kontekstu.
gość
2 lata temu
Jeżeli już bierzecie się Państwo za ocenę osoby Glacy, może wysłuchajcie całego filmiku,i jego wypowiedzi, w której mówi w głośno ze płaci, ale pieniądze nie pokrywają całości zasadzonych alimentów, stad jest zajęcie komornicze. Nie oszukujmy się ,ze Pani KKP,jest dziennikarka szuka sensacji, na której może się wypromować, i znalazła taki temat.Niestety państwa program,jest dziwny, ponieważ pani w rudych włosach despotycznie wypowiada swoje zdanie na temat Glacy, reszta państwa siedzi przestraszona i boi się coś powiedzieć, ponieważ ta pani nie pozwala na jakakolwiek wypowiedz pozytywna na temat Glacy ,i wzrokiem zabija każdego z was ,wiec potulnie kiwacie głową.
gość
2 lata temu
Teraz ten muzol sie wysadzi
gość
2 lata temu
J***c go to frajer
gość
2 lata temu
Oby bo to i****a
bCyiWAcr
gość
2 lata temu
Baby chciały równego traktowania, to mają
gość
2 lata temu
Baby chciał równego traktowania, to mają
gość
2 lata temu
A co się go tak uczepiliscie a o tym chłopie co udaje babę i dokuczał nastolatce to nie pisaliście nic patola, czas wyłączyć pudełka na amern
gość
2 lata temu
Ta Piotrowska to zajęłaby się czymś pożytecznym wreszcie, a nie wszędzie wścibia ten swój nos. To ich prywatne sprawy i nam nic do tego. Czekałam aż w końcu ktoś nie wytrzyma i jej nawrzuca. Zawsze trzeba poznać opinię dwóch stron żeby wydać osąd.
gość
2 lata temu
Nadal nie rozumiem jak ktoś może go tytułować artystą. Jedyne gorsze od niego to nasza reprezentacja w piłce nożnej
gość
2 lata temu
O matko,co to za stwór ?!Koszmary będę miała.
bCyiWAcT