aktualizacja

Tomasz Jacyków wspomina piękne lata szkolne: "Nie mogłem sobie pozwolić na luksus, żeby uczyli mnie ludzie, którzy są głupsi ode mnie"

119
Podziel się

Popularny stylista zabrał głos w sprawie strajku nauczycieli. Ma rację?

Uchodzący za jednego z najpopularniejszych (i najbardziej kontrowersyjnych) polskich stylistów Tomasz Jacyków, na przestrzeni lat dał się poznać jako wnikliwy obserwator życia publicznego. Celebryta nie stroni od "cięższych" tematów, zawsze dzieląc się swymi zdecydowanymi opiniami.

Zapytany na ostatnim pokazie Macieja Zienia o strajk nauczycieli, Jacyków stanął murem za pedagogami, stwierdzając, że młodzież musi mieć szacunek do osób, które ich edukują. W przeciwnym razie nie będzie w stanie przyswoić niezbędnej wiedzy. Stylista sam zaznaczył jednak, że jego osobiste doświadczenie z systemem edukacji wspomina wyjątkowo negatywnie. To właśnie niekompetentni wykładowcy mieli być powodem, dla których celebryta nie ukończył studiów wyższych.

Podzielacie jego zdanie o polskiej oświacie?

Polub pudelek.pl na Facebooku:
KOMENTARZE
(119)
gość
8 miesięcy temu
I nieopodatkowane korepetycje których udzielają za grube pieniądze.
gość
8 miesięcy temu
Ja od swojej wychowawczyni usłyszałam, że mówi się w cudzysłowiu, delfin to ryba, a pot wytwarzają specjalne komórki, które znajdują się tylko na głowie.
gość
8 miesięcy temu
moi nauczyciele mnie zniszczyli matematyczka powiedziala do mnie ty i tu po nazwisku masz taki g***i wyraz twarzy chyba nic nie rozumiesz prawda? a ja wlasnie wtedy sie bardzo wsluchiwalam co mowi i staralam sie sluchac ze zrozumieniem TRAUMA nienawidze szkoly
gość
8 miesięcy temu
Moja nauczycielka z matematyki niczego nie potrafila nas nauczyc i dzielila nas na dwie grupy: tumany i piatkowicze. Dzisiaj jest dyrektorem szkoly i sukcesywnie te szkole niszczy. Dzieki niej nienawidze tego przedmiotu.
Maltanka
8 miesięcy temu
Pensje nauczycieli w PL w porównaniu do innych krajów Europy Zach są żenujące ale też wiem żeby dostać pracę w Finlandii jako nauczyciel nie jest łatwo biorą tylko najlepszych. Koleżanka Slowaczka będąc tam przez pewien czas mówi ze czuła się po prostu tak "g****a" przy nich. Jak wspominam moich nauczycieli z liceum (centrum stolicy) to krew mnie zalewa. Ich podejście do pracy i niechęć samorozwoju był skandaliczny. Niby dobre liceum a nauczyciele marni.
Najnowsze komentarze (119)
gość
7 miesięcy temu
Czytając komentarze mam jedno stwierdzenie - pisane w ten sam sosób, podobne słownictwo - wniosek - pisane przez wynajętych troli. A tak poważniej, jeżeli już piszą, jacy źli nauczyciele ich krzywdzili - wniosek - trzeba dać nauczycielom podwyżki, żeby do zawodu przychodzili specjaliści z powołania.
gość
7 miesięcy temu
Dziwne ze każdy nauczyciel ma zarabiać tak samo. Tylko staż sie liczy. Przecież są super nauczyciele i bardzo słabi. To nie jest sprawiedliwe.
gość
7 miesięcy temu
Nienawidzę nauczycieli, odpuchaja do szkoły. Idź pan w h*j co za ludzie. Ile oni godz pracują od 7 do 15 się pytam. Wakacje, wolne, święta byle co wolne 13 pensja. Weź wstyd
gość
7 miesięcy temu
Nauczyciele idą do pracy w szkole, bo nigdzie indziej by sobie nie poradzili. Szkoła ich chętnie przyjmie bo przyjmują byle kogo, a na inne stanowiska są za słabi.
gość
7 miesięcy temu
Widzę, że jakaś nauczycielka dodaje tutaj mnóstwo komentarzy szkalujących piszących niepochlebnie o nauczycielach. Taka prawda kochana, wśród Was jest dużo ludzi nie nadających się do uczenia dzieci.
gość
7 miesięcy temu
Niestety jest dużo nauczycieli, którzy się do tego zawodu nie nadają. Ja też pamiętam kilka moich nauczycielek, które były po prostu głupie.
gość
8 miesięcy temu
Czytam te posty i nie wierzę ilu jest samouków.
gość
8 miesięcy temu
Tez mi postac i jego opinia !fuj! - d***l Pajacykow .
gość
8 miesięcy temu
Nie można mieć pretensji do garbatego, że ma proste dzieci. Nauczyciel jest g***i?! A wasze dzieci, które chodzą do szkoły to: "dobrze wychowani intelektualiści". Jacykow, dobrze, że jesteś heteroseksualny i nie masz dzieci. Wiedza i umiejętności Jacykiwa są wprost proporcjonalne do jego zdolności modowych. Mniej niż zero.
Megi
8 miesięcy temu
Święta prawda jestem z tego pokolenia
gość
8 miesięcy temu
Ha ha czytam te komentarze. I stwierdzam,że wszyscy tu obecni mieli problem z nauką
gość
8 miesięcy temu
oj pajacykow za dużo to tych glupszych od ciebie to nie ma niestety
gość
8 miesięcy temu
Yo najlepiej zlikwidowac szkoly i przedszkola. Sobie edukujcie swoje dzieci. De bile, każdy mial glupiego nauczyciela, ale co najmniej dwóch wspanialych. I tak jest na calym swiecie, ale tam nauczyciele godnie żyją.
gość
8 miesięcy temu
A ty możesz tylko zazdrościć i tyle w temacie - tak własnie jest mam 3 miesiące wakacji i pracuje tyyyylko 18 godzin
...
Następna strona