Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kokosimo
|
aktualizacja

"Top Model". Marcin Tyszka krytykuje figurę pretendentki do miana modelki: "Zmieniłbym w tej sylwetce dwa rozmiary, ale nadal BĘDZIE KRĄGŁA"

116
Podziel się

Na castingu pojawili się m.in. nieśmiała blondynka, modelka z trudną przeszłością i dzieci Jerzego "Tulipana" Kalibabki.

"Top Model". Marcin Tyszka krytykuje figurę pretendentki do miana modelki: "Zmieniłbym w tej sylwetce dwa rozmiary, ale nadal BĘDZIE KRĄGŁA"
Top Model (Instagram)
bDHTOlIl

Program Top Model powrócił na antenę TVN. W pierwszym odcinku dziewiątej edycji mogliśmy oglądać przebieg castingów. Ze względu na pandemię koronawirusa eliminacje musiały odbyć się online. Kolejnym etapem były przesłuchania na żywo.

Na pierwszy ogień pod ocenę poddał się Rodrigo Rodriguez z Kuby. Egzotyczny instruktor tańca przeprowadził zajęcia z tańca salsy, wprowadzając jurorów w imprezowy nastrój. Jego wysiłki nie poszły na marne i Kubańczykowi udało się dostać do następnego etapu.

bDHTOlIn

To było niesamowite doświadczenie, stać tam ze sławnymi ludźmi. Spełniło się moje marzenie - płakał wzruszony Rodrigo.

Niebieskooka Patrycja na samym wejściu podbiła serca jurorów, zarzucając długimi blond włosami, gdy powabnie kroczyła po wybiegu.

Karolina Pisarek ma konkurencję - rzuciła Krupa.

Zobacz także: Klaudia El Dursi wspomina "Top Model": "Mam ogromną wdzięczność do tego programu"
bDHTOlIt

Sobolewska wyjawiła, że razem z tatą prowadzi ośrodek wypoczynkowy. Mimo nieśmiałego usposobienia aspirującej modelce dostać cztery pozytywne głosy. Sędziowie wręcz piali z zachwytu nad jej idealną sylwetką i klasycznymi rysami.

Jesteś przepiękna. Musisz uwierzyć w siebie, to twoje zadanie - poprosiła Krupa.

bDHTOlIu

Wrażenie na jurorach zrobił także 21-letnia Natalia Lewandowska, pół-Wietnamka, pół-Polka. Dziewczyna wyznała, że przez 14 lat trenowała skoki do wody, niestety ze względu na kontuzję musiała zrezygnować z uprawiania tego sportu. Obecnie ma nową pasję - Lewandowska pływa w ogonie syreny. Mimo niskiego - jak na modelkę - wzrostu, 21-latce udało się dostać do programu.

Na castingu pojawił się też 30-letni Amerykanin Domonic, który próbował dostać się do show wspólnie z identycznym bratem. Niestety, drugiemu z bliźniaków nie udało się dotrzeć do Polski ze względu na pandemię. D'Angelica opowiedział jurorom historię losów swojej rodziny: gdy miał zaledwie 5 lat jego ociec został zamordowany. Kilka lat później ojczym Dominica złamał kręgosłup i przedawkował leki przeciwbólowe. Jurorom spodobała się atletyczna sylwetka Amerykanina, co poskutkowało przepustką do kolejnego etapu.

Nie tylko masz niesamowite ciało i piękna twarz. Twoja osobowość uzależnia - emocjonowała się Dżoana.

Przepustkę na boot camp dostała też Maja Siwik. 19-latka zaczęła pracę w modelingu 5 lat temu, niestety po pobycie w Chinach dziewczyna popadła w depresję, zaczęła też eksperymentować z alkoholem i narkotykami. Najpierw jurorzy nie byli przekonani co do Siwik, jednak po interwencji Michała Piróga Majce udało się przejść dalej.

bDHTOlIv

Do dalszego etapu przeszedł także Ernest Morawski. 20-latek wyznał na panelu, że ma słaby kontakt z ojcem, który przed laty wylądował w więzieniu. Rodzina Ernesta zmagała się też z biedą.

O Boże jesteś taki piękny. Wszystko masz naturalne? - zastanawiała się Krupa.

Kolejną kandydatką była obdarzona rubensowskimi kształtami Agata Wiśniewska. Na panelu między Dawidem i Marcinem doszło do spięcia: Woliński stwierdził, że dziewczyna świetnie nadaje się do programu, z kolei Tyszka nie był do końca przekonany. Fotograf nie szczędził Wiśniewskiej przykrych słów.

Zmieniłbym w tej sylwetce dwa rozmiary, ale nadal będzie krągła. Kamera cię lubi. Ale czy świat mody? Nie - stwierdził.

bDHTOlIw

Ostatecznie Wiśniewska przeszła do kolejnego etapu.

Kolejna uczestniczka programu, Karolina Płocka, przyznała, że zawsze marzyła jej się kariera w modelingu. 18-latka przyznała, że w przeszłości zmagała się z nękaniem ze strony rówieśników, ale dzięki temu "stała się twardsza".

Uważam, że bardzo dobrze wyglądam na zdjęciach i mało osób prezentuje się tak, jak ja - stwierdziła z dumą.

Choć jurorzy mieli małe obiekcje co do sylwetki Płockiej, dziewczynie udało się podbić serca jurorów.

Na koniec w programie pojawiła się dwójka uczestników o "ciekawej" przeszłości. Pragnące zrobić karierę w modelingu rodzeństwo wyjątkowo zainteresowało jury: nie tylko za sprawą predyspozycji do pracowania w zawodzie modeli, ale i w związku ze słynnym nazwiskiem. Gracja i Jacek są bowiem dziećmi... Jerzego Kalibabki, znanego pod pseudonimem "Tulipan". Pochodzący z Dziwnowa rybak przez lata pod zmienianą co chwilę tożsamością parał się kradzieżami, oszustwami, wyłudzeniami i uwodzeniem kobiet. Po wykonaniu piosenki na żywo Gracja i Jacek dostali przepustkę do kolejnego etapu.

Myślicie, że wśród zaprezentowanych na pierwszym castingu uczestników jest przyszły top model lub top modelka?

bDHTOlIO
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(116)
gosc
6 miesięcy temu
ten program u nas to ustawka
Anna
6 miesięcy temu
Tyszla, schudnij 3 rozmary. Bedziesz mogl normalne ciuchy zakladac.
Fan Tap Madl
6 miesięcy temu
Całkiem fajną grupkę wybrano 🙂 będzie co oglądać jesienią 👍
bDHTOlIP
Haha
6 miesięcy temu
Pączek na modelkę tej pani rozum odebrało. Nic nie mam do jej wyglądu ale nie do tego programu
Djud
6 miesięcy temu
Brawo panie tyszka za syrenkę . Dystans do siebie , rewelacja 😂😂😂😂👌 Już pan Dużo schudł . Teraz jest Ok
Gość
6 miesięcy temu
Ta Pani dobrze wiedziała że ten program nie dla niej
Gość
6 miesięcy temu
Pytaniaą co robią rodzice i kim są to przesada
Gvc
6 miesięcy temu
Czy tylko mi ten Ernest Morawski Przypomina Paula Weslay z Pamiętników wampirów?
Ola
6 miesięcy temu
Ta pani przyszła do programu w którym wyłącznie oceni się wygląd. Nie wiedziała o tym? Jak ktoś jest za niski, za brzydki, to można mu to powiedzieć i ok ale jak tej pani powiedzieli że jest za gruba (bo jest i to nie tylko na modelkę) to widzę wielkie oburzenie. Taka figura jest niezdrowa. To choroba XXI wieku i przestańcie poerniczyc że jest piękna.
Baska
6 miesięcy temu
Blondynka Patrycja przepiękna slowiańska uroda
toja
6 miesięcy temu
beznadziejny program sluzacy tylko niezlemu zarabkowaniu jury gruba jedyna iskierka no i te dzieci tulipana strasznie rezolutne to akurat dwa plusy
Cenzura
6 miesięcy temu
Oczywiście mój komentarz usunięty. Pudel to dno, jeszcze kiedyś można było tutaj komentowac a teraz usuwają serio neutralne, zwykle komentarze, które nie są dla nikogo obrażą. PUDEL NIE KASUJ TEGO KOMENTARZA
Irina
6 miesięcy temu
страна на востоке
bDHTOlIH
antybufon
6 miesięcy temu
Nawet nie pytam, co to za tyszka tam było! (styl i składnia - zamierzone).
...
Następna strona
bDHTOlJj