Trwa ładowanie...
Przejdź na

Torbicka nadal nie ochłonęła po "Klerze"? "Jest bardzo ważnym filmem"

76
Podziel się:

Tym razem zachwycała się wizją Wojtka Smarzowskiego oraz doborem męskiej obsady.

Kler Wojciecha Smarzowskiego w polskich kinach jest wyświetlany od trzech tygodni. Produkcji udało się osiągnął już frekwencję ponad czterech milionów widzów, przebijając nawet wynik Avatara. Do tej pory to obraz Jamesa Camerona był najchętniej oglądanym w polskim box office. O Klerze rozpisują się również prestiżowe zachodnie media, na czele z The New York Times i The Guardian. Film już kilka dni po zagranicznej premierze zdobył status najlepszego otwarcia w historii polskiego kina wyświetlanego za granicą.

Produkcja nadal wywołuje sporo emocji u Grażyny Torbickiej. Dziennikarka we wcześniejszych wywiadach zapewniała o roli, jaką film odegra w świadomości widzów. Tym razem zachwycała się wizją Wojtka Smarzowskiego oraz doborem męskiej obsady.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(76)
gość
6 lat temu
Też nie mogę ochłonąć po tym filmie. Film b.dobry,dobra obsada i problemy tam pokazane są celnie w 100%.
gość
6 lat temu
Miło posłuchać kobiety myślącej.
gość
6 lat temu
Bo to super film
gość
6 lat temu
Dobrze że cię nie ma już Torbicka w telewizji , bo twoja ponaciągana twarz jest bardzo męcząca
gość
6 lat temu
Torbicka, ponaciągana ekspertka od filmów,opływająca w luksusy wszelakie jak ludzie jedli na kartki,osadzona od zawsze świetnie w elicie postkomuchow..Nie dziwota,że antypisowski film tak nią wstrząsnął.Prawie jak nie taki komentarz do "Idy".Od zawsze w Polsce obowiązywała jedna wizja Polaków(tzn.tzw.motlochu według w/w elit): wściekli antysemici i wielbiciele kk.Czyli kleru.Tylko,ze kler to 1.tylko ludzie,2.ludzie nie chodzą do Kościoła dla kleru.Ale to za skomplikowane dla tych "inteligentów".A Kler to film przeciętny,jak na Smarzowskiego szczególnie.Temat chwytliwy i ważny, więc wspomoże jakos nawet kk,który musi sie poprawić i zapewne to zrobi.Dla mnie Torbicka to przereklamowana dziunia,past date.
Najnowsze komentarze (76)
gość
6 lat temu
Kler Film Online: http://FilmyOnlineVOD.c0.pl
gość
6 lat temu
Sprzedaliście się PISowi za 500+
gość
6 lat temu
Ciemnota z PISu
gość
6 lat temu
Kler... Absutna porażka. Nastawiony tylko i wyłącznie na kazę. Sama dałam się nabrać.
gość
6 lat temu
Nie spodziewałam się tego po Torbickiej. Przez tyle lat ją szanowałam do dziś...
gość
6 lat temu
Film totalne dno, dla debili.
Gość hiena
6 lat temu
Nie mogę ochlonac od prostoty jakania komuchy gierkowej
gość
6 lat temu
Jak ktoś lubi uproszczenie tematu, wyłäcza rozum, nienawidzi kościoła to jest ok.Można krytykować, ale rozsädnie.aktorzy i ich poplecznicy w goräcej wodzie käpani.dziwi mnie wiem niektórych, nie świadczy on o doświadczeniu
gość
6 lat temu
Zdaje się, że komentarze powinny dotyczyć filmu a nie,, naciągniętej'' lub nie, farbowanej bądź jakoś ubranej 60 latki. To dobrze o niej świadczy, że stara się dobrze wyglądać i trzymać klasę. Z wiekiem to trudne.
gość
6 lat temu
bisut wypada i zasłania torebką...
gość
6 lat temu
wszystko ok ,ale o jedna scene za duzo
gość
6 lat temu
Masz rację. Myślę tak, jak ty. Każda z postaci ma swoją historię. Żadna też nie jest z gruntu zła. Ich zachowanie i postawa wynikły nie tylko z własnych błędów i grzechów, ale miały przecież podłoże w środowisku z którego pochodzili. Dręczony człowiek też może pójść w ślady swojego dręczyciela. Ten film to poszukiwanie źródła zła. Ważne, żeby takie historie ujrzały światło dzienne. Wtedy można coś zrobić, żeby się nie powtarzały.
gość
6 lat temu
Tyle, to i ja bym powiedziała, nie mając doświadczenia Torbickiej. Spodziewałam się czegoś więcej. Mam wrażenie, że się obawia powiedzieć czegoś niewłaściwego, żeby się nikomu nie narazić.
gość
6 lat temu
Bo to jest dobry i uczciwy film.
...
Następna strona