Trwa ładowanie...
Przejdź na

Transseksualistka: "Kobiecość to nie tylko różowy kolor i falbanki"

74
Podziel się:

"Nie przypominam sobie, żebym bawiła się laleczkami. Też ganiałam z chłopakami za piłką" - mówi Edyta, która po 40 latach bycia mężczyzną zmieniła płeć.

bEExNiOd

Niedawno świat obiegła informacja o tym, że Bruce Jenner, ojczym słynnych sióstr Kardashian od lat ukrywał to, że czuje się kobietą. W wieku 64 lat przeszedł pełną transformację i stał się Caitlyn Jenner. W Dzień Dobry TVN gośćmi były kobiety, które podobnie jak Jenner twierdzą, że czuły się uwięzione w męskich ciałach. Zarówno Monika McPerson, jak i Edyta Baker dopiero po wielu latach zdecydowały się na zmianę płci - póki co bez ingerencji medycznej. Nie wykluczają jednak również tego typu zmiany. Póki co przekonują, że nie są osobami chorymi psychicznie, co jest im stereotypowo przypisywane.

Schemat ciąży na nas i na osobach homoseksualnych. Nie przypominam sobie, żebym bawiła się laleczkami i chciała nosić różowe sukieneczki. Tez ganiałam z chłopakami za piłką, bawiliśmy się w wojnę. To jest to, co się dzieje w głowie - mówi Edyta Baker.

Miałam trzy lata, kiedy byłam w pełni świadoma. Kobiecość to nie tylko różowy kolor, bezy i falbanki. To rosło - dodała Monika McPerson.

bEExNiOf
bEExNiOl

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

bEExNiOG
KOMENTARZE
(74)
gość
6 lat temu
Ta z krótkimi włosami to prawdziwa kobieta z klasą. Ta z długimi - popracuj nad gustem dziewczyno. Brwi od ekierki w połowie czoła.
gość
6 lat temu
bzdury ? większość takich osób odczuwa to o czym mowa od wczesnego dzieciństwa !! teraz wielu rodziców przychyla sie do rozpoczęcia przemiany przed okresem pokwitania dziecka. dzięki temu hormony mają wpływ na głos, mozna zastopować postepujące zmiany, które w przyszłości odrózniają kobiety od meżczyzn ( wielkosć dłoni np.)
gość
6 lat temu
wow, Monika wygląda jak biologiczna kobieta!
bEExNiOH
gość
6 lat temu
ale manipulujecie cytatami
gość
6 lat temu
Nie powiedziałabym, że bzdura. Masz przykład Shiloh, córki Brada i Angeliny.
Najnowsze komentarze (74)
gość
6 lat temu
EDYTA NIE JEST TRANSSEKSUALNA. Nie jest wg mnie kobietą. Jest tylko genderowa. A jej tranzycja jest udawana. Srs nigdy nie zrobi.
zadzwoń
6 lat temu
boartur@gmail .com
gość
6 lat temu
boartur@gmail .com
Kreus
6 lat temu
Zapewne!!!!!!
ewa
6 lat temu
i na wzajem !
Wódz
6 lat temu
To nie jest żadne uwięzienie w żadnych ciałach, to po prostu choroba psychiczna, żeby być kobietą trzeba spełnić dwa warunki, po pierwsze urodzić się kobietą, a po drugie zachowywać się jak kobieta, a nie przejść operację, udawać kobietę i być zadowolonym.
gość
6 lat temu
a ja dałabym się pokroić za lakę barbie, a oni mi kupili tę podróbę sindi
gość
6 lat temu
Dziewczyny do wzięcia
bEExNiOz
Aga
6 lat temu
Czym tacy śmiecie chcą zaimponować
gość
6 lat temu
To strasze czuć, że jest się nie w tym ciele i strasze, że różnica niegy nie będzie zatarta, jedna ma głos facet i obie przykro mi ale...maszkary/ karykatury kobiet, to smutne, nie krytykuje ale to niestety widać i szkoda, że muszą się z tym borykać zamiast urodzić się jako kobiety
gość
6 lat temu
nie ma faz trawjących "nascie" lat, możesz to między bajki włożyć.
gość
6 lat temu
^ operacji nikt nie zrobi przed 18-stym rokiem życia. więc nie ma problemu. poza tym rodzic idzie z dzieckiem do specjalisty. jednego, drugiego. i oni stwierdzają transseksualizm.
gość
6 lat temu
Akurat Monika zaczęła przemiane w bardzo młodym wieku...
gość
6 lat temu
Jak czytam posty na ten temat, to sobie uświadamiam, że wiekszość ludzi jest okrutna. I zła.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEExNiPs
bEExNiPt
bEExNiPu
bEExNiPv
bEExNiPw
bEExNiPb