Trojanowska: "Małgosia Kożuchowska chciała odejść z serialu, ja nie chcę odchodzić z "Klanu"

29 reakcji
0
0
29
Podziel się

"Lepiej się gra czarne charaktery. Często ludzie mają dużo miałkości w swoim życiu i szukają filmów, które ich pobudzą".

Izabela Trojanowska kilka miesięcy temu wróciła do show biznesu z nową płytą, którą intensywnie promowała udzielając wywiadów i pozując na ściankach. Aktorka nadal lubi wspominać czasy PRL-u i swojej największej popularności.

Miesiąc temu w sieci pojawił się teledysk do singla Skos. W wideoklipie udział wziął Tomasz Karolak, który częstuje Trojanowską "wirtualną tabletkę gwałtu": Trojanowska nagrała nowy teledysk! "Tomasz Karolak podaje mi wirtualną tabletkę gwałtu"

Izabela od dwudziestu lat gra postać Moniki Lubicz w Klanie. Na emisji był to wybitnie czarny charakter, który mścił się na całej rodzinie. W rozmowie z Małgorzatą Tomaszewską zapewniła, że woli grać właśnie takie postaci, ponieważ widzowie w swoim "miałkim" życiu poszukują czegoś, co ich pobudzi. Aktorka dodała, że nie chciałaby, podobnie jak Małgorzata Kożuchowska, "zginąć w kartonach":

Lepiej się gra czarne charaktery. Często ludzie mają dużo miałkości w swoim życiu i szukają filmów, które ich pobudzą. Nie uśmiercaj mnie w Klanie, wolałabym nie. Małgosia Kożuchowska chciała odejść z serialu, ja nie chcę.

Premierowe odcinki Pudelek Show oglądaj od poniedziałku do piątku o godz. 18.

Włącz Telewizję WP! Jesteśmy dostępni w sieciach telewizji naziemnej i kablowych. UPC: kanał 158 lub 116. VECTRA: kanał 194. TOYA: kanał 17. NETIA: kanał 29. INEA: kanał 28. Platforma nc+: kanał 170.

29
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(29)
Najnowsze komentarze (29)
gość
3 lata temu
Jakoś trudno rozpoznać Trojanowską w tym napompowanym baloniku.
gość
3 lata temu
pani Izo , te seriale to knoty dla " ubogich " szkoda naszych pieniędzy na cos takiego
gość
3 lata temu
Ta Pani niech juz zejdzie ze sceny bo sie ośmiesza
gość
3 lata temu
ech ten wymuszony uśmiech pod Tv i bialutkie licówki........szok.
gość
3 lata temu
"byłam kołkowana......" to widać......
gość
3 lata temu
Pudelek Show-fajansiarskie studio na green boxie/blue screenie-a poza tym dżwiękowiec ma chyba watę w uszach bo czasem "studnia" tak głęboka że aż skóra cierpnie
gosc
3 lata temu
ktos to jeszcze oglada?? a jak tam krysia z klanu
gość
3 lata temu
dno i żenada i Trojanowska w peruce i cały ten "Klan".
gość
3 lata temu
"Małgosia chciała odejść z serialu-ja nie zamierzam" widać jak koryta z kasą się trzyma to do ostatniego ziarna/grosza...jeszcze będzie tak że jak umrze to zrobią jak z Leią-zeskanują ją w 3D na 120 następnych odcinków....żenada.....
gość
3 lata temu
nie chciałbym jej nieumalowanej i z niewystylizowaną fryzurą zobaczyć....brrr..... :-( trauma do końca życia.
gość
3 lata temu
kasa leci za guzik wartą rólkę w Klanie-po co odchodzić??? lepiej żyć na koszt abonentów muszących TVP opłacać haracz...co z niej za aktorka i piosenkarka? zbotoksowana i nadęta jak balon "co ja nie jestem ludzie patrzcie jaka za mnie GWIAZDA..."
gość
3 lata temu
spadaj babo dobry zarobek staly cwaniara
gość
3 lata temu
To prawda, menadżer Izy Trojanowskiej to skazany w 2015 roku przestępca. Okradł i wykorzystał wiele osób. Na dzień dzisiejszy jest ścigany przez komorników, ale jak to zwykle bywa w naszym kraju- bezskutecznie. Do tego jest pod "ochroną" pani Trojanowskiej, która jest świadoma jego działalności i ukrywa jego zarobki.Moi mili, prosze piszcie i przestrzegajcie potencjalne ofiary kryminalnej dzialalnosci miazgi, ktora jest uwidoczniona jego wyrokiem sądowym z 2015 roku za oszustwa ubezpieczeniowe. Może pani Trojanowska będzie gwarantem spłaty chociaż części długów swojego kochanka i menadżera. Wstyd pani Izo!!! W taki sposób kończyć swoją karierę.
gość
3 lata temu
Pani Izo, zmiana fryzury to za mało żeby być szczęśliwą i przede wszystkim uczciwą. Niech Pani pomyśli o wszystkich ludziach których oszukał pani menadżer. Ilu ludzi skrzywdził? jeszcze nie jest za późno. Może się Pani od niego uwolnić. Nikt mu dzisiaj nie uwierzy. Marcin Miazga to przestępca który w 2015 roku został skazany prawomocnym wyrokiem sądowym za oszustwa, chociaż ma wiele więcej na sumieniu. Jeśli będzie go Pani uwiarygadniać to wszystko obróci się przeciwko Pani. Jest wielu ludzi, którzy chcieliby Pani pomóc. Proszę to wykorzystać. Ma Pani wokół siebie życzliwych ludzi, ale tylko do czasu. Odwagi życzę!!!!!