East News

Ivy, 8 marca 2020 11:30

Trzecia żona Michała Wiśniewskiego WRACA do Ich Troje! "Nie musiałem się prosić. Zrobiła to z przyjemnością"

Tweetnij Komentuj

Muzyk z dumą ogłosił, że Anna Świątczak będzie "nową" wokalistką grupy. Dobry wybór?

Około 20 lat temu Michał Wiśniewski był największą polską gwiazdą, a Ich Troje jednym z najpopularniejszych zespołów w kraju. Dzięki niebywałemu sukcesowi Wiśniewski dorobił się milionów, które później lekkomyślnie stracił.

Przypomnijmy: Michał Wiśniewski OFICJALNIE OGŁOSIŁ BANKRUCTWO. "Świat się nie kończy"

Michał Wiśniewski usuwa tatuaż. "Czekałem trzy lata"

Pokaż...

W tamtych czasach "Wiśnia" słynął z porywczego charakteru oraz zamiłowania do alkoholu, hazardu i skandali. Przez jego zespół przewinął się tabun wokalistek, z których dwie zostały nawet jego żonami. Tylko z jedną z nich Michał ma dziś jednak poprawny kontakt. To Ania Świątczak , z którą Wiśniewski wziął ślub w Las Vegas.

Anna była tak zapatrzona w Michała, że nawet przefarbowała dla niego włosy na czerwono. Jej "kadencja" dobiegła jednak końca w 2011 roku. Rok później piosenkarka wyszła za mąż za perkusistę, Michała Żeńcę. Potem przeżyła nawrócenie i wstąpiła do wspólnoty Kościoła Chrystusowego.

Wiśniewski i Świątczak mają dwie córki: Etiennette i Vivienne . Młodsza z nich próbuje już nawet swoich sił w show biznesie.

Zobacz: 11-letnia córka Michała Wiśniewskiego nagrała pierwszy teledysk. Internauci nie kryją zachwytu: "Pięknie, nareszcie dopasowany utwór do WIEKU WOKALISTKI"

Wygląda na to, że sukcesy Vivi korzystnie wpłynęły na stosunki Michała i Anny. W piątkowy wieczór Wiśniewski poinformował, że znów będą razem pracować .

Od wielu tygodni frapowała Was jedna zagadka pod tytułem "Kto będzie śpiewał w zespole Ich Troje". Nie musiałem się wcale prosić. Zrobiła to z przyjemnością i bardzo się cieszę z tego powodu. To będzie Ania, Ania Świątczak (...) To oznacza przede wszystkim jakość, emocje, uczucie i to, czego w tym zespole brakowało - ogłosił.

Wiśnia uspokaja też, że nie będzie odwoływał koncertów.

To będzie dla nas bardzo ważny rok. My z powodu koronawirusa nie odwołujemy żadnych koncertów, chyba że coś wymknie się spod kontroli - zapowiedział.

W tym roku grupa Ich Troje obchodzi 25-lecie. Michał ma nadzieję, że z tej okazji uda mu się zaprosić na kilka koncertów także drugą wokalistkę, Justynę Majkowską. Muzyk zapowiada, że na koncertach będzie można usłyszeć m.in. utwór Bóg jest miłością nagrany z Anią w 2006 roku.

Myślicie, że współpraca pomiędzy byłymi małżonkami tym razem przebiegnie bez skandali?

Źródło: pudelek.pl

Tagi: michał wiśniewski anna świątczak

Komentuj artykuł

Wybrane dla Ciebie

< Przejdź na wp.pl
Informujemy, iż w naszych serwisach internetowych korzystamy z informacji zapisanych za pomocą plików cookies na urządzeniach końcowych użytkowników. Dalsze korzystanie z naszych serwisów, bez zmiany ustawień przeglądarki internetowej oznacza, iż użytkownik akceptuje Politykę prywatności .