Turecka policja publikuje "selfie" mordercy ze Stambułu!

66
Podziel się

Nagrał wideo, na którym widzimy jego twarz. Zabił w klubie nocnym co najmniej 39 osób.

Wczoraj turecka policja rozpoczęła obławę na zamachowca, który zabił w klubie nocnym w Stambule co najmniej 39 osób, a kolejne 69 ranił.

Turecka policja opublikowała nagranie, na którym widoczny jest podejrzany o przeprowadzenie zamachu terrorystycznego. Domniemany zamachowiec nagrał się sam na placu Taksim w turystycznej części Stambułu. Władze nie wiedzą jednak kiedy, ani dlaczego to zrobił.

Źródło: RUPTLY/x-news

KOMENTARZE
(66)
gość
3 lata temu
Jak religia potrafi wyprać mózg, że dla jakiś obietnic po śmierci można zabić mnóstwo ludzi i siebie. To niepojęte w 21 wieku
gość
3 lata temu
Twarz myślą nieskalana
gość
3 lata temu
za samą mordę powinien dostać dożywocie. nigdy rasistą nie byłam ale dzięki tym śmieciom stałam się nim
gość
3 lata temu
Całe szczęście, że ZAMACHY w Polsce są znacznie mniej realne niż w krajach, które z otwartymi ramionami witały „uchodźców”. To mieszkańcy Turcji, Francji, Niemiec, Belgii czy Skandynawii muszą dziś drżeć ze STRACHU przed śniadymi młodzieńcami, którzy masowo już zamieszkują te kraje. Najgorsze jest to, że wbrew zapewnieniom zachodnich polityków, wśród nich jest wielu bojowników ISIS, bo nikt nie potrafi zweryfikować ich tożsamości. Wszystkich ich beztrosko zaprosiła – ze złamaniem wszelkich unijnych traktatów – kanclerz MERKEL. Fakt, że wciąż ISLAMISTÓW nie ma w Polsce to zasługa obecnego rządu. Wiele mu można zarzucać, ale strach pomyśleć co by się działo, gdyby u KORYTA nadal był TUSK. Przecież ten kapciowy MAKRELI w życiu by się jej nie postawił, czego dowód zdążyła dać jeszcze jego następczyni – premier KOPACZ, która ochoczo zgodziła się na przyjęcie do nas kilku tysięcy C*******H. Skoro postępowi politycy PO i NOWOCZESNEJ tak gorliwie chcą ich tu gościć, niech im udostępnią własne mieszkania, ale niech ich SEPARUJĄ od reszty społeczeństwa. Szybko się wtedy wyleczą z politycznej POPRAWNOŚCI. Jeśli chcecie poczytać więcej o lewackich IDIOTACH u władzy, zajrzyjcie na profil ÂNTEĶ MUZYĶANT na Fejsbooku.
gość
3 lata temu
Będzie coraz gorzej,do Polski też to dotrze.
Najnowsze komentarze (66)
Yasuo
3 lata temu
Fajne selfie
gość
3 lata temu
Czytałam już gdzieś ten komentarz. W większości się zgadzam, ale co to za kopiuj wklej wszedzie?!
gość
3 lata temu
wyjątkowo mało czlekoksztaltny ryj, pewnie w mózgu orzeszek
gość
3 lata temu
Powiem wam,że boję się oglądać wiadomości gdy nastąpi ten dzień,że NP. W Warszawie będzie napad terrorystyczny to będzie już koniec już nigdzie nie będziemy mogli uciec. To jest gorsze niż koniec swiata może on właśnie przez tych piepszonych imigrantów. To jest chyba trzecia wojna światowa powinni zrobić obóz dla uchodźców ale taki żeby pracowali, ciężko pracowali żeby poczuli ten bul jaki zrobili tym biednym ludziom
gość
3 lata temu
J****e s********y dzięki nimi stałam się rasistą 😠😠
gość
3 lata temu
Powinni podać kobietom szczepionki wywołujące bezpłodność, żeby to bydło przestało sie rozmnażać. Zaraz odezwą sie feministki.
gość
3 lata temu
Śmieć wygląda na mordzie jak b*****a i morderca.
gość
3 lata temu
Śmieć wygląda na mordzie jak b*****a i morderca.
gość
3 lata temu
Trochę taki nasz SEBA_PATRIOTA z wyglądu...
gość
3 lata temu
Śmierć!!!
gość
3 lata temu
ma małogłowie
gość
3 lata temu
Cieszycie się że pokazują ich pysku? Naprawdę? Okej. Jak trzeba ich szukac. Ale publukowac te ich chore nagrania!!!!!???? Przecież im właśnie o to chodzi. Są z siebie dumni.
gość
3 lata temu
Nie obejrzałam filmiku i protestuje przeciwko temu żeby media robiły tym ludziom dobrze i pokazywali ich przepelnione chorą durnowatą dumą twarze, tak jak to robią w tej chwili... żadnej cenzury na tych głupich pyskach nawet nie wstawicie.
gość
3 lata temu
to straszne, że takie osoby chodzą wolno po ulicach....zastanawiam się ile osób codziennie mija w Europie terrorystów nie mając nawet świadomości, że to oni...
...
Następna strona