Trwa ładowanie...
Przejdź na

Tusk: "Obama pytał mnie o sytuację w Polsce. Największe zainteresowanie budzi stadnina koni i Puszcza Białowieska"

429
Podziel się

"Dla mnie osobiście jako Polaka ktoś, kto wycina stare drzewa i doprowadza do śmierci koni robi straszne rzeczy. Zastanawiam się, czy nie zacznie strzelać do bocianów".

bCxIKlhh

Przewodniczący Rady Europejskiej Donald Tusk przyznał, że w ostatnich dniach przywódcy państw europejskich wyrażają zaniepokojenie dotyczące tego, co dzieje się w Polsce odkąd Prawo i Sprawiedliwość objęło władzę. Tusk podkreślił, że nawet Barack Obama pytał go o sytuację w naszym kraju. Najwięcej emocji wzbudzają podobno dwie sprawy: zmiany w stadninie w Janowie Podlaskim oraz wycinka drzew w Puszczy Białowieskiej:

Obama pytał mnie o sytuację w Europie i Polsce, ale nie będę tego komentował. Wielu innych kolegów prezydentów pytało mnie o to. Największe zainteresowanie budziły Puszcza Białowieska i stadnina koni. Dla mnie osobiście jako Polaka ktoś, kto wycina stare drzewa i doprowadza do śmierci koni, robi straszne rzeczy. Zastanawiam się, czy nie zacznie strzelać do bocianów.

bCxIKlhj

Źródło: TVN24/x-news

bCxIKlhK
KOMENTARZE
(429)
gość
4 lata temu
Interesowny jak cala ta banda PO-myjowych i zaKODowanych na zlodziejstwo i bezkarnosc
gość
4 lata temu
Z cyklu: "Kłamliwe mądrości i farmazony zdrajcy narodu". Polska nikogo nie obchodzi zagranicą. Polaków za to obchodzi pranie brudów państwowych na forum światowym zamiast na własnym podwórku. Szmaty pełowskie itp. wynoszą systematycznie sprawy wewnętrzne państwa poza jego granice, a to działanie na jego szkodę: osłabia kraj na arenie międzynarodowej i niszczy jego reputację. Bo to że jakiś s*******z się kompromituje niewiele mnie obchodzi, ale że naraża społeczeństwo na konsekwencje swoich działań głupich i wywrotowych - już tak. Za to powinno być przynajmniej odebranie obywatelstwa jeśli nie jedna w łeb.
gość
4 lata temu
Gdzie wizy do USA cięciu.?!
bCxIKlhL
gość
4 lata temu
Bajki dla najgłupszych lemingów A pytał Obama co w Szczebrzeszynie ?
anonimm
4 lata temu
Przepraszam bardzo, ale teraz są ważniejsze tematy niż Puszcza Białowieska i konie. No, ale każdy ma inne priorytety.
Najnowsze komentarze (429)
gość
4 lata temu
hój ci w dópę
gość
4 lata temu
Rozumiem że o wszystkie 50 które padły za PO
gość
4 lata temu
Nie da się tego czytać. Taka propaganda i o****a na pudlu. Chyba nikt nie wie z obecnych tu jakie były przyczyny zmian w stadninie i czemu konie padły. A w puszczy był szkodni. Ludzie ogarnijcie się, czytajcie rzetelne źródła
gość
4 lata temu
A co chcesz mu sprzedać? -
gość
4 lata temu
Jak widać Obama interesuje się nie tylko polityką ale obchodzą go żywotne interesy plemion na całym świecie. Czas by mu ktoś podpowiedział że buszmeni zamieszkują inny kontynent a konie trzeba dbać osobiście.
gość
4 lata temu
No stadnina musi być najważniejsza, szczególnie jak konie karmi się nie wiadomo czym.A Polacy niekoniecznie, bo "aby żyło się lepiej".
gość
4 lata temu
POpaprańcy chcą rządzić przy pomocy TK, a to PiS wygrał wybory. Panie Prezesie Kaczyński proszę to POpaprane i czerwone szambo opróżnić do dna.
Maria
4 lata temu
Przestancie oczerniac stara ekipe ,poczekajcie co wam pokaze nowa. 500 + przyslonilo wam calkowicie horyzonty. Jeszcze przyjdzie pora , kiedy trzeba bedzie sie z tych oszczerstw wycofac. A PO i NOWOCZESNA beda proszone o rzadzenie. To wcale dlugo nie potrwa.
bCxIKlhD
gość
4 lata temu
Pierdoły opowiadacie panie Tusk,aż uszy bolą ,chyba że w Janowie i w Puszczy Białowieskiej złoża ropy odkryto???
Głupia
4 lata temu
Przepraszam za wyrażenie, ale nic cenzuralnego mi nie przychodzi. Myśli , że wszyscy poza nim to i****i.
gość
4 lata temu
ty du.ku (tusku), nie dość, że nic nie zrobiłeś dla Polski, tylko wyprzedałeś Ją, to masz jeszcze czelność s...ć we własne gniazdo ??? - niech cię sz..g trafi
gość
4 lata temu
jA p. I. E. R. D. O .L .E. Seriously? O to pytał OBAMA?
gość
4 lata temu
Taa, jasne nie pytal o problem emigrantow ani o zamachy terrorystyczne tylko o wycinke drzew.....w jaka gre pan grasz Panie Tusk....
gość
4 lata temu
smutno to jest jak się słucha ciebie...To do kogo będą strzelać?
...
Następna strona
bCxIKlif