"Twoja Twarz Brzmi znajomo": Jacek Kawalec jako Ryszard Riedel!

105
Podziel się

Mija 20 lat od śmierci lidera Dżemu. To jedna z najlepszych metamorfoz tej edycji?

"Twoja Twarz Brzmi znajomo": Jacek Kawalec jako Ryszard Riedel!

Producenci Twoja twarz brzmi znajomo dbają o to, by druga edycja show była równie zaskakująca jak pierwsza. Wtedy mało kto spodziewał się tak ogromnego sukcesu formatu. Obok gwiazd z założenia lansowanych przez telewizję Polsat, takich jak Joanna L., na popularności zyskują młodsza siostra Soni Bohosiewicz, Maja, i nieco zapomniany prowadzący Randkę w ciemno, Jacek Kawalec. Aktor znany ostatnio za sprawą roli w Ranczu, wcieli się dziś w postać Ryszarda Riedla, który zmarł 20 lat temu. Wokalista Dżemu zmagał się z uzależnieniem od heroiny i alkoholu.

Zobaczcie, jak w postać Riedla wcielił się Kawalec.

KOMENTARZE
(105)
gość
5 lata temu
Podczas programu widnieje napis, że program nagrywany był na żywo w lewym górnym rogu a nie w prawym. W prawym widnieje "premiera" - to właśnie prawy jest ten "prawnie obowiązujący" i "prawnie określający". A to że w lewym jest na żywo, oznacza - że program był nagrywany od razu, na żywo, bez poprawek i "montażu" i "wycinek" podczas nagrywania.
gość
5 lata temu
pewnie wygra, szkoda, że widzowie nie mogą głosować
gość
5 lata temu
To znaczy, ze podczas nagrywania programu spiewal "na zywo", a nie z playbacku. Gwoli ścisłości Riedel nie byl uzależniony od alkoholu. "Tylko" heroina...
gość
5 lata temu
Fajnie wygląda i dobrze śpiewa :)
gość
5 lata temu
Na żywo, znaczy że nie śpiewają z playbacku! A wszystkie odcinki nagrywane są wcześniej, tylko finał jest 'na żywo' bo wtedy głosują widzowie!
Najnowsze komentarze (105)
Ola
5 lata temu
Kawalec jako Riedel wygląda jak Transwestyta ale go ktoś musi nie lubić że to kazał mu zrobić
Piotr
5 lata temu
Gdzxie Riediel K***a Riedel to miał głos jak by Riedel tak śpiewał to by nawet kulawa kaczka nie przyszła na jego koncert :P
Ewa
5 lata temu
Jak clown wygląda
gość
5 lata temu
najbardziej , żenujący, ogłupiający program telewizyjny wszech czasów, kiedyś był fear factor - jedzenie glizdi ibyczych jader na surowo- to był lajcik przy tym obrzydlistwie. te koszmatne charakteryzacje, obrzydliwe stroje, mimika z walking dead, koszmar po prostu. to powinno być karane. ale nasze celebryty dla kasy to zrobią z siebie najgorsze pomiotło- GRATULACJE!!!!
gość
5 lata temu
w tyle słychać oryginalny kawałek ...sory może i śpiewał ale playback też był
Jurorzy to pr...
5 lata temu
Jacek Kawalec zaśpiewał z całej duszy. A blond Konchita bez brody z czego ?
Mika
5 lata temu
Obecnie mój ulubiony program rozrywkowy! :) Ogólnie wszystkie takie programy polsatu są świetne. Nawet taniec z gwiazdami dostał nowe życie a już tak był oklepany na tvnie ;)
gość
5 lata temu
Prawda jest taka,ze zaśpiewał o wiele lepiej od Ryśka.
Wasyl
5 lata temu
Jestem fanem Dżemu od lat osiemdziesiątych. Bylem na dziesiątkach koncertów z udziałem Ryśka. Riedel miał koncerty lepsze i gorsze. Ale naprawde zawianego widziałem go dwa razy i to poza sceną. To ciągłe pokazywanie jak śpiewa na haju jest po prostu obrzydliwe. Zrobiono sobie kolejną ikonkę telewizyjną.. Czyli narypany Riedel. Ten gość tutaj też się w to wpisuje. Sorry ale na scenie albo się jest trzeźwym albo się na niej nie jest. Gdy Riedel odlatywał to Dżem grał albo instrumentalnie albo jako zespół towarzyszący na przykład Jakubowicz. Riedel jak wracał do śpiewania to był trzeźwy. To tak jak z mitem Hendrixa. Na haju pierwsze wyłączają się palce... Więc niby jak Hendrix miał grać genialnie na gitarze i być na haju? Gdy był na haju to albo koncertu nie było, albo się od razu kończył...
gość
5 lata temu
Pan Jacek byl rewelacyjny ! Dlaczego jest niedoceniany ?
.
5 lata temu
Jeszcze raz ktoś napisze, że Riedel był alkoholikiem to mnie, za przeproszeniem, rozkurwi. Słowo daję.
Katja
5 lata temu
Byl najlepszy. A ciagle dostaje za niskie noty, niesprwiedliwie.
gość
5 lata temu
Ekstra!!!
gość
5 lata temu
Wypadl extra tym razem. Wielkie brawa dla pana Jacka , wyjatkowo pieknie zaspiewal !
...
Następna strona