Trwa ładowanie...
Przejdź na
Ivy
|

TYLKO NA PUDELKU: Doda i Blanka Lipińska "walczą" ze sobą na FILMY. "Koleżeństwo się skończyło"

224
Podziel się

Nasz informator ujawnia, że Rabczewska chciała kupić prawa do ekranizacji "365 dni", ale Blanka jej odmówiła. Teraz w "Dziewczynach z Dubaju" zagra Włoch bliźniaczo podobny do Michele Morrone. Przypadek?

TYLKO NA PUDELKU: Doda i Blanka Lipińska "walczą" ze sobą na FILMY. "Koleżeństwo się skończyło"
Doda i Blanka "walczą" na filmy (East News)
bEqvTKER

W ciągu ostatnich dwóch lat Blanka Lipińska zrobiła spektakularną karierę. Z nikomu nieznanej makijażystki z Puław stała się najpopularniejszą polską autorką powieści erotycznych i pierwszoligową celebrytką.

Lipińska sprawnie kieruje uwagę mediów w swoją stronę, opowiadając o swoich związkach, doświadczeniach seksualnych, operacjach plastycznych i innych pikantnych wątkach z biografii. Te niewygodne za to skutecznie przemilcza.

Jak swego czasu donosiliśmy, Blanka zaczynała karierę od próby wejścia do show biznesu "bocznymi drzwiami". Do Warszawy przeprowadziła się, gdy miała około 20 lat. W stolicy zaczęła pracować jako menedżer sprzedaży w jednym z hoteli. Tam poznała Anetę Radzimirską, najlepszą przyjaciółkę Dody. Znajomość z Rabczewską była jej przepustką do świata celebrytów.

bEqvTKET

Przychodziła do mojego domu pogadać i jeść. Karmiłam ją serami. Ona uwielbia ser. Zakumplowałyśmy się. Pokazała mi świat, o którym nie miałam pojęcia. Imprezy, gdzie się wchodzi i dostaje ochroniarza i szampana - wspominała Blanka swego czasu w wywiadzie dla Vivy.

Zobacz także: Blanka Lipińska urządza nowe mieszkanie

Wkrótce Lipińska zaczęła pisać swoje powieści, które w końcu stały się bestsellerami i zapewniły jej miliony na koncie oraz ogromną popularność. Blanka jest teraz na topie, podczas gdy kariera Dody dawno przygasła, a to może prowadzić do pewnych "napięć".

bEqvTKEZ

Jak udało nam się dowiedzieć, kością niezgody pomiędzy celebrytkami stały się... filmy. Blanka świętuje obecnie sukces 365 dni, który dzięki Netfliksowi stał się popularny na całym świecie. To coś, o czym marzy Dorota, która chce być producentką filmową. Od dawna ogłasza, że nakręci film inspirowany "aferą dubajską".

Z naszych informacji wynika, że Rabczewska sięgnęła po tę historię po tym, jak Blanka odmówiła jej praw do zekranizowania swojej powieści.

Doda, za czasów kiedy kumplowała się z Blanką, zaproponowała, że odkupi od niej prawa do ekranizacji 365 dni. Blanka się nie zgodziła i wtedy Doda z Emilem kupili prawa do Dziewczyn z Dubaju, a koleżeństwo Blanki i Doroty się skończyło - mówi nasz informator.

Już teraz da się zauważyć, że Doda i jej mąż sięgają po rozwiązania, które Blanka zastosowała w swoim filmie. Aktor grający główną rolę męską jest bliźniaczo podobny do Michele Morrone.

bEqvTKFa

Z pewnością Dodzie zależy na tym, żeby jej film przebił popularnością "dzieło" Blanki i Barbary Białowąs. Tymczasem Lipińska ma szansę zarobić kolejne miliony. Nasz informator ujawnia bowiem, że celebrytka "otrzymuje propozycje przetłumaczenia i wydania swojej książki na całym świecie, od Izraela po Amerykę Południową".

Myślicie, że film Dody ma szansę choćby otrzeć się o taki sukces?

bEqvTKFb
bEqvTKFc
bEqvTKFu
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(224)
xxx
rok temu
I zamiast jednego gniota będą dwa.Brawo polska niedługo nie będzie znana z filmów Wajdy czy Zanussiego.A pseudo erotycznych koszmarków oj to będziemy się chwalić nimi na całym świecie.
ddddd
rok temu
nie powinniście porównywać dody do blani tylko do szulim bo doda kieruje się tym co wyznacza szulim- wzięła reżyserke filmu od Szulim - Sadowską, stała się też producentką filmową po tym jak Szulim ze swoim mężem wyprodukowali film Sadowskiej, wyszła za producenta jak Szulim...
Pasik
rok temu
Doda już w Pitbullu się dostatecznie skompromitowała.
bEqvTKFv
Rania
rok temu
w porównaniu z tym Dodą to Blanka jest śliczna
Hania
rok temu
Team Blanka. Ona przynajmniej pierwsza wpadła na ten pomysł, a Doda jak zwykle kopiuje
Najnowsze komentarze (224)
Lady
miesiąc temu
Doda przynajmniej umie śpiewać i ma kawał głosu a Blanka nie reprezentuje sobą nic. ( można Dody nie lubić uważać że jest symbolem kiczu ale śpiewać umie)
buabua
7 miesięcy temu
Autorka jednej książki?
Izabela
9 miesięcy temu
Doda to facet 70 lat bez jaj
beka z Dody
9 miesięcy temu
:Matko jakie ludzie sobie z niej jaja robią z żadnej kobiety w tym wieku nikt się tak nie wyśmiewa czy ona tego nie widzi rodzina jej nie mówi nie wierzę .....
Wandzia
rok temu
Gdyż i ponieważ dobzi ludzie jakszeż tu milczec, bo milczeć nam nie wypada ! Skasowano komentarze zwyklych ludzi bo były nie po myśli płatników, a zostały te które ubliżają skromnej Dodzie! O czym to może świadczyć, jak wam się którzy czytacie tem mój apel wydaje ? O tym, że to zmowa Pijaru! Wiemy wszyscy czyja przeciwko sromnej Dodzie. Tego już dłużej nie można zamiatać pod dywanem , tylko zastanówcie się czy tak wolno gdy wirus krąży po calym świecie i nic nie można zrobić tylko kwestować. A tu lans bez maski i uśmiech twarzą w twarz, to o czym tu mowa jak to nie spisek przeciw byłej drugiej żonie śpiewacce , której brzydzi sie były mąż i jego trzecia żona upodobniona szyderczo do maszkary Dody, a arbuz to dlatego , że kiedyś płatnicy przysłali Dodzie arbuza z psią kupą w środku. I ona biedna zaczeła to jeść z połykiem, bo naiwność jom zgubiła, a srrakę po tym miała rzadkom i hemoroidy wiszące do kolan. Szok!Jak tak może być! I te komentarze, o nogach najlepszych perfekcyjnej, żeby Dodę pokrakie dobić obutem w łeb? Nie kasujcie tego i prawdziwych komentarzy ludzkich! To zaplanowane, żeby przeciw schorowanej Dodzie skierować pogardę i zrobić z niej pośmiewisko nazywajonc jom Musztardodą, o nie może to być zrobione, bo naszo obómierającą Dodę wszyscy szczerzący pokój ludzie słuchają i szczerzę czekają na koncerty z orkiestry wzdentej! Wpisujcie się pod komentarzem z podtarciem dodoopy ,bo ona nie ma czego ukrywać, a wnet padnienta Doda się wzruszy jak stary piernik jak to zrozumie co się odbywa i dlaczego ona musi tak cierpieć niesłusznie i być pośmiewiskiem wszystkich.
Mick
rok temu
Serio? Doda producentem? Przecież ona chyba nic innego na planie nie robi tylko biega z telefonem i cyka fotki. Żaden szanujący się producent nie ma na to czasu. Mam wrażenie ze ona tak nic nie robi tylko taki figurant z niej
Widać, że
rok temu
Doda to facet po 60tce.
Massimo Blani
rok temu
Lady Małgorzata is very beautiful, but grandmother Doda is very ugly and very stupid.
bEqvTKFn
Lisa
rok temu
Biedna Doda - taki wstyd, ta zdrada na całą Polskę nie zazdroszczę jej takiego upokorzenia
Adrian
rok temu
Doda Stępień poczciwa i skromna na stare lata się zrobiła, cicha prośba o atencję jest teraz bardzo w jej stylu pogodzonej z losem pełnym przeciwieństw.
Justyna
rok temu
Myślę, że Doda zrobi super film. Nie jest to tematyka, która mnie interesuje, ale z tego co widzę po jej relacjach na Instagramie ugryzła temat w ciekawy sposób. Poza tym jej ekipa filmowa robi wrażenie i właśnie to sprawia, że wybiorę się na niego do kina. A film Blanki można się wstydzić. Ja jestem zażenowana tym, że wypuścili go na Netflixie. Starczyło, że w Polsce się z niego śmiali.
liza
rok temu
ten Włoch Sadowskiej słaby, Doda wykształcenie podstawowe, to o co kaman
Witto
rok temu
Blanka jest dużo bardziej inteligenta od Stępniakowej i dużo ładniejsza.
Prawdomówna
rok temu
Blanka jest przynajmniej ładna i o niebo inteligentniejsza od zużytej Dody.
...
Następna strona
bEqvTKFP