Trwa ładowanie...
Przejdź na
Sima
|
aktualizacja

TYLKO NA PUDELKU: Ekspert od mowy ciała analizuje zdjęcie "Kurzopków" z ich debiutu na ściance jako PARY: "To Maciej pokazuje WIĘKSZE ZAANGAŻOWANIE"

519
Podziel się:

Specjalnie dla Pudelka specjalista od odczytywania niewerbalnych sygnałów przeanalizował zachowanie Katrzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego na ich pierwszej ściance już jako pary po "coming oucie". Jego wnioski są interesujące.

TYLKO NA PUDELKU: Ekspert od mowy ciała analizuje zdjęcie "Kurzopków" z ich debiutu na ściance jako PARY: "To Maciej pokazuje WIĘKSZE ZAANGAŻOWANIE"
Ekspert od mowy ciała analizuje wspólne zdjęcie Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego (AKPA)

Czterdzieste urodziny Katarzyny Cichopek okazały się przełomową datą dla gwiazdy TVP. Za sprawą byłej żony Macieja Kurzajewskiego Cichopek i jej partner dokonali coming outu jako para. Z kolei 70. urodziny stacji, dla której pracują, stały się pretekstem do ich debiutu jako pary na ściance.

Na balu zorganizowanym z okazji jubileuszu TVP "Kurzopki" pozowały razem, para udzieliła też wspólnego wywiadu. Przy okazji wydało się, że Maciej był pod wrażeniem urody Katarzyny od wielu lat.

Para odkryła już sporo kart, otwarcie mówiąc o łączącym ich uczuciu. W rozmowie z Jastrząb Post prezenterzy TVP zdradzili między innymi, jak spędzą tegoroczne święta, a Maciej odniósł się do fermentu, jaki sieje w sieci jego eksmałżonka. Jedno pytanie para zostawiła bez odpowiedzi - ani Cichopek, ani jej partner nie chcieli zdradzić, czy zamierzają razem zamieszkać.

Postanowiliśmy zatem sprawdzić, jakie emocje skrywa mowa ciała zakochanych. Maurycy Seweryn, ekspert od niewerbalnych sygnałów i znaków, specjalnie dla Pudelka przeanalizował jedno ze zdjęć zrobionych parze w czasie jubileuszu TVP.

Zdjęcia na ściance jako pozowane są trudne do analizy, ponieważ oddają pewne standardy i schematy. Niemniej podczas sesji pani Katarzyny Cichopek i pana Macieja Kurzajewskiego można wyłapać pewne szczegóły, które oddają emocje pary - tłumaczy Maurycy Seweryn.

Ekspert nie ma wątpliwości, że sytuacja, w której Kasia może pozować u boku partnera, jest dla niej komfortowa. 

Pani Katarzyna czuje się jak ryba w wodzie. Spokojna mimika, pełen luz w otoczce eleganckiej kreacji. Natomiast u pana Macieja widać silne spięcie mięśni, co oznacza, że stresuje się, choć jest doświadczonym dziennikarzem - zauważa ekspert.

Seweryn wskazuje na trzy sygnały mowy ciała, które zdradzają wzajemne relacje "Kurzopków".

Pierwszym jest oparcie się przez panią Katarzynę lewym ramieniem na klatce partnera. Fizycznie daje jej to stabilizację przy przyjętej postawie z ułożoną na palcach prawą nogą, podkreśla kształty i jest bardzo sexy. Psychicznie kontakt ten daje poczucie stabilizacji emocjonalnej. Dotykanie drugiego człowieka, tak jak dawniej dotykanie rodziców, daje nam poczucie bezpieczeństwa - tłumaczy. 

Drugim sygnałem jest tradycyjne ułożenie dłoni na plecach pana Macieja. Jest to sygnalizowanie przynależności. Ważne jest też to, gdzie znajduje się ręka pani Katarzyny, a konkretnie odcinek pleców, na którym wylądowała dłoń. To odcinek lędźwiowy. Miejsce to oznacza bliskie relacje między partnerami - zwraca uwagę ekspert.

Ostatni sygnał, na który zwraca uwagę ekspert od mowy ciała, dotyczy zaangażowania Kurzajewskiego. 

Trzeci silny sygnał języka ciała to przechylenie sylwetki przez pana Macieja w stronę pani Katarzyny, która koncentruje się na autoprezentacji siebie. Natomiast pan Maciej tym przechyleniem pokazuje większe zaangażowanie.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(519)
edek
rok temu
Kurzopki no nie moge z tego haha tak samo jak z "Pyzy" matko jacy oni są przaśni, sztuczni, przesłodzeni a Pyza to już chyba szczękościsku dostała przez ten sztuczny uśmiech 24 na dobę
Gosc
rok temu
No widac, że przy niej czuje sie meski i jest w nia zapatrzony.
kaczy świat
rok temu
Mój Boże, dlaczego Cichopek jeszcze nie dostała Orderu Orła Białego, przecież ma większe zasługi niż Macierewicz ?
Ada
rok temu
Już mi się niedobrze robi jak widzę prawie na każdej stronie internetowej tą Cichopek. Kogo to obchodzi co z kochankiem wyprawia. Dobrego przykładu nie dają.
zofia1939
rok temu
przestancie pokazywac cichopkow dzieci ogladaja i im wstyd
Najnowsze komentarze (519)
Viola
rok temu
To przechylenie Kurzaja w kierunku Cichopek wynika z faktu,że asekurował biust tej pani,w razie gdyby się co nieco wymksnęło
nika
rok temu
Dzień bez cichopek jest dniem straconym. Ale dzisiaj Kaśka pojawiła się, czyli jest ok. Kiedy ta kobieta otrzyma Nagrodę Nobla za swoje osiągniecia?
helusia
rok temu
Może i ex Kurzajewskiego kiedys była ok ale teraz o ile to jest prawdą co ona mowi jest niezrównoważona i trudna . Uciekl od niej kiedy synowie wyszli z domu. Starszy ożeniony mieszka we Wloszech a młodszy na studiach poza domem a Kurzaj wolny nareszcie od tego szczescia jakie w domu miał.
Ana
rok temu
Pan Maciej to lubi ciągle ten sam rodzaj kobiet. Wydaje mi się że pani Katarzyna jest następną kobietą "petardą", skoncentrowaną przede wszystkim na własnej karierze i robiąca tę karierę w jedyny znany jej i wypróbowany sposób, tzn. w głośny sposób wiążąc się ze swoimi zawodowymi partnerami. Życzę im jak najlepiej ale obawiam się o zakochanego pana Macieja.
gość
rok temu
Zamieniła jednego wymoczka na drugiego.
kątem/oka
rok temu
.. patrząc na nich, chce mi się ryczeć .. / ani on król Polski ani ona hrabina / .. robotnicy korporacji a pisanki z kapelusza
aga89
rok temu
Ona ma ten uśmiech sztuczny nawet jak śpi. Szczękoscik. Mogłaby grać Annabelle.
Beata
rok temu
Nie przetrwają, oni do siebie po prostu nie pasują. Kasia nie jest taka słodka na jaką wygląda, a Maciek nie jest romantykiem, na którego pozuje. Oboje kalkulowali tę znajomość. Ona - bo Maciek, poważny dziennikarz sportowy, zaimponował jej totalnie. Przy Maćku awansowała spośród Mroczkopodobnych pseudoaktorzyn do towarzystwa (powiedzmy że) dziennikarzy. Maciek - Kasia taka milutka, nie to co Paulina, która zrobiła się piekielnie wymagająca jako partnerka życiowa. Paulina niespodziewanie wyoutowała ich, to musieli się ujawnić i robią dobrą minę do złej gry. Kasia będzie terroryzowała Maćka, żeby grać szopkę idealnie zakochanej pary, aż Maciek oprzytomnieje, że takiemu dziadkowi jak on, to naprawdę potrzebna jest normalna kobieta, która zbierze to wszystko do kupy i jakoś ułoży mu życie w zgodzie z synami i byłą. I będzie naprawdę troszcząca się o niego, a nie o karierę i pieniądze.
Ewa
rok temu
Zajmijcie się rozwodnikami z TVN nie klepcie ciągle o tym samym bo to nudne
Ala
rok temu
Cieszy się chłop, że trafiła mu się zrównoważona kobita. Z wiekiem najważniejszy siest święty spokój.
Rex Huntingto...
rok temu
Po prostu Cichopek jest drewniana, niczym noga Rasiaka i nie potrafi przekazać emocji.
Kasia
rok temu
Kurzopki hahaha pudel jesteście najlepsi hahahaha
Maja
rok temu
Co by nie mówić, piękna i szczęśliwa para!!! Wszystkiego dobrego!!!
Igo
rok temu
Wszystko na pokaz, żeby odczarować zło które czynili i oburzenie Polaków... nie wierzę w żadne ich słowo, gesty, pokazówki etc.
...
Następna strona