Trwa ładowanie...
Przejdź na
Goss
Goss
|

TYLKO NA PUDELKU: Jarosław Wałęsa komentuje BURZLIWĄ DYSKUSJĘ z bratem w "Dzień dobry TVN"!

62
Podziel się:

Po tym, jak na kanapie w "Dzień dobry TVN" gościli synowie Lecha Wałęsy, Bogdan i Jarosław, w sieci rozgorzała dyskusja. Poszło o różnice w ocenie zdolności rodzicielskich ojca. Młodszy z panów postanowił odnieść się do sprawy.

TYLKO NA PUDELKU: Jarosław Wałęsa komentuje BURZLIWĄ DYSKUSJĘ z bratem w "Dzień dobry TVN"!
Jarosław Wałęsa komentuje wymianę doświadczeń z bratem na kanapie "Dzień dobry TVN" (Dzień dobry TVN, East News)

Wizyta synów Lecha Wałęsy"Dzień dobry TVN" wywołała w sieci sporo emocji. Podczas wywiadu w śniadaniówce panowie zestawiali ze sobą wspomnienia z dzieciństwa dotyczące ojca. Zdaniem widzów atmosfera była dość gęsta i w pewnym momencie doszło między nimi do drobnego spięcia, gdyż poróżniły ich zdolności rodzicielskie ojca.

Synowie Wałęsy mieli spięcie w "Dzień dobry TVN"? Jarosław widzi to inaczej

Internauci w wypowiedziach starszego z synów Wałęsy wyczuwali żal do ojca o to, jak wyglądało jego dzieciństwo. Mężczyzna stwierdził nawet wprost, że "jest ich ośmioro, ale każdy jest jedynakiem" i dopiero teraz mają czas, żeby naprawić to, czego nie udało im się poprawnie zbudować lata temu. Zapewnił natomiast, że "nie jest to żal nie do wybaczenia".

Jest nas ośmioro, ale każdy jest jedynakiem. Dopiero teraz próbujemy to naprawiać, budować, bo mamy poważne braki. Jesteśmy rodzeństwem, ale jesteśmy prawie obcymi sobie ludźmi. (...) To nie jest żal nie do wybaczenia. Wszystko rozumiem, bo mamy to, co mamy dzięki niemu - mówił Bogdan Wałęsa.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Lech Wałęsa zapytany o PiS. Były prezydent długo odpowiadał

O ile internauci określają wymianę zdań braci w śniadaniówce jako niezręczną, to młodszy z synów Lecha widzi to zupełnie inaczej i nie postrzega ich dyskusji w kategorii spięcia. Skontaktowaliśmy się z Jarosławem Wałęsą, który stwierdził w rozmowie, że media dopuściły się nadinterpretacji.

Absolutnie, żadnego spięcia nie było, to była bardzo ciekawa rozmowa - twierdzi. Obaj przedstawiliśmy swoje punkty widzenia.

Zaznaczył też, że ich perspektywa może się różnić, bo jest między nimi w końcu kilka lat różnicy.

Mój brat urodził się w roku 1970, ja 6 lat później, więc gdy ja miałem 4 lata, nasz ojciec stał się osobą znaną, liderem "Solidarności". W tej rozmowie właśnie to miałem na myśli - mój brat miał ojca prywatnie, ja jako bohatera narodowego.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(62)
Papuga22
3 tyg. temu
Ale Bogdan wyraźnie dal do zrozumienia, ze ten prywatny Walesa tez był kijowym ojcem. Po prostu. A Jaroslaw, ktory cala swoja tozsamosc i kariere w polityce zbudowal na byciu synem Lecha, probuje pudrowac ten nieciekawy obrazek. Panie Bogdanie duza odwaga powiedziec publicznie swoja prawde zamiast hagiografii.
Rada
3 tyg. temu
a ten chce zajmować się odwoływaniem legalnie wybranego Prezydenta !!!, Zajmij się pan swoją biedną rodziną....
Lola
3 tyg. temu
Jarosław to cały ojciec 🤮Boże miej w opiece Polskę 🇵🇱🇵🇱🇵🇱❤️
Alicja
3 tyg. temu
Są sobie obcy bo w domu nie było miłości tylko zimny chów. Podobnie jak u mnie; mam tylko brata a prawie ze sobą nie mamy kontaktu i nie czujemy potrzeby żeby to zmienić niestety.
Pytanie
3 tyg. temu
CZY TRZECIA DROGA MIAŁA BYĆ DROGĄ TUSKA NA FOTEL PREMIERA?
Najnowsze komentarze (62)
eryk
3 tyg. temu
Starszy syn Bogdan---kulturalny, sympatyczny, spokojnie i rzeczowo odpowiadał, na pytania...pewnie oprócz urody inteligencję, tez odziedziczył po mamie... !!! Natomiast Jarosław---klon tatusia, pobudzony, te same gesty, miny, co ojciec i ten głupawy uśmieszek... Genu, nie podmienisz...... !!!
Skojarzenie
3 tyg. temu
Bogdan podobny do aktora z Arabelli.Tego w czarnym płaszczu,chyba Rumburak
Gosc
3 tyg. temu
Widać że dzieci po pijaku robione
Hhh
3 tyg. temu
Jarek jest hot
ccccccccccccc
3 tyg. temu
Nie mogę tego słuchać ani czytać !!!!!!!!!!
luska
3 tyg. temu
Bogdan caly tata, nawet mimike ma identyczną
Hahahaha
3 tyg. temu
Tłumaczą się winni.
1234
3 tyg. temu
Żadnym bohaterem nie był, był, jest i będzie tylko Bolkiem.
Tajpan
3 tyg. temu
Ojciec Bis! Dużo do powiedzenia ale nic mądrego, takie klepanie trzy po trzy. Chce być autorytetem? Niech odpuści sobie
Ego starego
3 tyg. temu
Jarosław, ego ma po ojcu. On zawsze tylko ja, ja i ja … nie my, nie razem, -śmy. No i pycha kroczy przed upadkiem. Z symbolu na swoje życzenie stał się nikim. Ekscesy w rodzinie też zakrawają o patolkę.
Ala
3 tyg. temu
Bogdan nie jest w żaden sposób podobny do ojca. Wygląda na to, że Danuta coś ukrywa.
Oj chyba
3 tyg. temu
W keestii poczęcia bogdana ktos lechowi pomogł
Mysz
3 tyg. temu
Ten Jarosław nawet całkiem przystojny jest
Anna lat 66
3 tyg. temu
Gdyby rodzice mieli rozum dziadkow - na pewno wiele decyzji byłoby innych. Młodzi ludzie popełniają błędy również w wychowywaniu dzieci, które bardzo trudno skorygować. Życie jest trudne. Bądźcie dla siebie wyrozumiali. Szanujcie się wzajemnie i wybaczajcie sobie. Jesteśmy tylko ludźmi. Nie jesteśmy doskonali. :):):)
...
Następna strona