Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
|

TYLKO NA PUDELKU: Kolejna "Królowa Życia" została PRAWOMOCNIE SKAZANA!

178
Podziel się

Sylwia Peretti kreuje się obecnie w mediach na celebrytkę cnotliwą i kierującą się w życiu jasno wyznaczonymi zasadami. Sądowe kartoteki rysują jednak zgoła odmienny obraz jej osoby...

TYLKO NA PUDELKU: Kolejna "Królowa Życia" została PRAWOMOCNIE SKAZANA!
Sylwia Peretti z "Królowych Życia" skazana prawomocnym wyrokiem (fot. Instagram, @sylwia_peretti)
bCYhExvV

W ciągu zaledwie kilku lat program Królowe Życia szturmem zawojował ekrany telewizorów w całej Polsce. Barwne postacie, których styl bycia tak dalece odbiega od realiów szarej codzienności, niezwykle skutecznie przykuły uwagę widzów, którzy obecnie mogą oglądać dziewiątą już edycję show. Warto jednak przypominać, że sztuczny blichtr i gruba warstwa makijażu często skrywają dużo mroczniejsze oblicza, a tytułowe królowe nie zawsze są takimi "pozytywnymi świruskami", na jakie się kreują.

Nie jest żadną tajemnicą, że główna bohaterka show - Dagmara Kaźmierska - przez 4 lata prowadziła agencję towarzyską. Została nawet prawomocnie skazana za działanie w zorganizowanej grupie przestępczej, stręczycielstwo, sutenerstwo i zmuszanie młodych kobiet do prostytucji.

bCYhExvX

Dagmara Kaźmierska "W łóżku z Oskarem" wspomina odsiadkę w więzieniu

Równie ciekawie rysuje się na chwilę obecną biografia Joanny P. Kreowana w programie na przedsiębiorczą warszawiankę młoda kobieta trafiła do aresztu po tym, jak wręczyła łapówkę w wysokości miliona złotych prokuratorowi prowadzącemu śledztwo przeciw jej konkubentowi. Mężczyzna był zamieszany w brutalne morderstwo starszej kobiety w 2014 roku. Do wspólnego mieszkania "królowej" i jej ukochanego wtargnęła ostatecznie grupa antyterrorystyczna. Przy zatrzymaniu obecna była kilkuletnia córeczka Joanny P.

Można dojść do wniosku, że producenci show świeżego narybku szukają na sądowych korytarzach. Pudelek natknął się bowiem na dowody świadczące o tym, że jedna z najnowszych uczestniczek programu również ma na koncie wyrok skazujący. Mowa tu o mieszkance Krakowa prowadzącej z narzeczonym firmę saperską - Sylwii Peretti. Po publikacji naszych pierwszych artykułów dotyczących jej "skromnej" osoby zasypaliście naszą skrzynkę donosów informacjami na temat niezwykle barwnej przeszłości Sylwii. Nie mamy tu na myśli jej telewizyjnego debiutu w Kuchennych Rewolucjach... Postanowiliśmy więc nieco poszperać w jej biografii.

bCYhExwd

Jak informuje nasze źródło, niedługo po nagraniu show z Magdą Gessler w roli głównej, królowa Sylwia miała bliżej poznać się z pewnym zamożnym, aczkolwiek nieco bardziej dojrzałym od niej Francuzem, Carminem V. Do spotkania miało dojść dzięki jej matce, która pracowała u mężczyzny w roli sprzątaczki. Hojny obcokrajowiec miał kompletnie stracić głowę dla atrakcyjnej Polki, która wówczas jeszcze żyła ponoć w związku ze swoim drugim mężem. Międzynarodowa relacja okazała się dla królowej szalenie korzystna, bowiem Francuz bez żadnych oporów obsypywał swoją znajomą drogocennymi prezentami. Wśród nich znalazło się Maserati, które Carmine V. kupił za około 240 tysięcy złotych.

Samochód musiał jednak prędko znudzić się fance motoryzacji. Postanowiła go bowiem sprzedać. W tym celu Sylwia Peretti musiała zarejestrować pojazd na siebie, co udało się ponoć dzięki sfałszowaniu dowodu zakupu auta. Aby ominąć obowiązek uiszczenia opłaty VAT podczas sprzedaży, "królowa" miała rozłożyć samochód na części. Dopiero później skorzystała z usług biegłego, który do dokumentów wpisał rzekomo zaniżoną wartość samochodu.

Jak informuje w odpowiedzi na nasze pytanie rzecznik prasowy Sądu Okręgowego w Krakowie, Sylwia Peretti została pod koniec 2015 roku skazana za fałszerstwo przez Sąd Rejonowy w Wieliczce na karę grzywny w wymiarze 50 stawek dziennych po 25 złotych każda. "Królowa" zapłaciła więc za swoje przekręty 1250 złotych.

bCYhExwe

Pani Peretti musiała uciekać się do tego typu podstępów, ponieważ po dwóch latach "bycia dojonym na kasę" jej starszy kolega z Francji postanowił ją pozwać. Carmine V. miał po rozstaniu wielokrotnie wzywać swoją "koleżankę" do zwrócenia mu auta i pozostałych prezentów, ale ta ponoć ignorowała jego prośby. Jak informuje nas Sąd Okręgowy w Krakowie, zdesperowany mężczyzna oskarżył ostatecznie "królową" o rzekome naruszenie artykułu 284 paragraf 2 kodeksu karnego w związku z artykułem 294 paragraf 1 kodeksu karnego. Oznacza to, że francuski lowelas zarzucił ukochanej przywłaszczenie sobie rzeczy ruchomej o znacznej wartości, którą jej powierzył, za co grozi kara od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

Sprawa wyjaśniła się dopiero 31 lipca tego roku. Sąd Okręgowy w Krakowie rozstrzygnął spór, wydając nieprawomocny wyrok uniewinniający. Sędzia miał ponoć nie uwierzyć w zeznania świadków powołanych przez Carmine'a V., co przyczyniło się do wydania sprzyjającego dla oskarżonej wyroku.

Żeby było jeszcze ciekawiej, 4 września, czyli niecały tydzień po wydaniu wyroku, Sylwia Peretti przeprowadziła na swoim instagramowym profilu livestream, podczas którego oburzała się faktem, że na portalach plotkarskich (za przykład posłużył jej Pudelek) najlepiej "klikają się" kryminaliści.

Tam chodzi tylko o klikanie, jeżeli jest post kontrowersyjny, taki chamski, to większość ludzi na niego wchodzi i klika. Dobrym sercem ludzi się nie zdobywa w tych czasach. Jeżeli jesteś sk****synem, ch*jem, kryminalistą, złodziejem, to wtedy jesteś fajny, bo ludzie klikają i portal zarabia kasę. Chyba narozrabiałam, skoro tak paskudny artykuł się pojawił - komentowała tekst poświęcony jej występowi w Kuchennych Rewolucjach.

bCYhExwf

Myślicie, że Sylwia planowała kiedyś poinformować fanów, że sama ma na swoim koncie wyrok skazujący?

bCYhExwg
bCYhExwy
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(178)
Znam prawdę
5 dni temu
Przecież ona zaczynała od tego, że mama jej sprzątała u bogatego starszego Pana. Mamusia puściła córeczkę i ona jego rozkochała w sobie. W Krakowie była sprawa sądowa o przywłaszczenie maserati i ona była pozwana :) Więc no zaczęło się od prostytucji - klasyka
Art
5 dni temu
Co ona ma z tym trzymaniem wlosow do zdjecia? Boi sie że jej odpadną czy jak?
Prawda
5 dni temu
Przecież to jest córka Pani sprzątającej. Ta Pani sprzątała u bogatego starszego Pana i wydała jemu swoją córkę - tak też Pereci zaczęła się obracać w tym towarzystwie :)
bCYhExwz
üpö
5 dni temu
Ten program to raczej "kronika kryminalna"
Bell
5 dni temu
Czy ona ma bielactwo? Co jest nie tak z tym pierwszym zdjęciem? Popatrzcie na jej biust.
Najnowsze komentarze (178)
ola
wczoraj
amfibią z przyczepą do apteki i co nawet były w niej kluczyki , miała szczęście jechała nią pierwszy raz taka sprytna taka mądra jak Guslik z czterech pancernych
do ciemnoty
3 dni temu
Po co tyle zdjec ,komu i dlaczego
nili
4 dni temu
same gwiazdy
Ad123
4 dni temu
Przeterminowany escort 🤢🤮
Gerwazy
4 dni temu
To naturalne piękno...
Jonusz
4 dni temu
Mądra, bo skąd by wiedziała widać jak wykorzystać narząd wydalniczy do zarabiania
ffffffff
4 dni temu
no ale przecież dał w prezencie więc nie rozumiem dlaczego gdy się rozstali chciał zabrać?nie stać cię to nie dawaj prezentów, prezent to prezent, pomijając ta panią to o tym panu zachowanie po zerwaniu słabo świadczy.
Klotka
4 dni temu
Bez sensu program...To nie są królowe życia tylko hulaszczego i szemranego życia! szkoda czasu na słuchanie co powie Sylwia ponieważ nie ma nic do powiedzenia!
bCYhExwr
Lol
4 dni temu
jak można pozwać kobietę za to ze nie chciała oddać prezentów?? No wszystko wszystkim ale prezent to prezent ... nie ważne w jaki sposób i za co została obdarowana. Nie popieram przekrętów ale niektórym facetom się należy za to ze myślą swoim małym i uważają ze mogą nas kupić a później wszystko odebrać :)
Polak
4 dni temu
Chyba w każdym domu publicznym nie brak podobnych kobiet. Co tu lansować... Może następny program zrobią o dilerach lub włamywaczach? Pokażą jako człowieka sukcesu jakiegoś złodzieja lub oszusta, który kradnie w UK?
Mellowrose
4 dni temu
Taki wyrok to nie wyrok... każdy orze jak może brawo dla tej pani
Spu
4 dni temu
Ten pusel jest zenujacy z kasowaniem komentarzy. Napisalam tylko ze dziwne ze facet oczekuhe zwrotu prezentow. Mogl powiedziec ze pozycza. No i skasowali
olo
4 dni temu
jest kategoria ludzi, co za złotówkę są w stanie "zepsuć" powietrze w kościele!
olka
4 dni temu
Ciekawi mnie, czy takie dwie sztywne, wielkie kule, które dźwiga przed sobą nie przeszkadzają w codziennym życiu?
...
Następna strona
bCYhExwT