Trwa ładowanie...
Przejdź na
Droppa
Droppa
|

TYLKO NA PUDELKU: Osoba z produkcji "TzG" komentuje dramę z Kaczorowską: "Ta akcja może NA ZAWSZE zamknąć jej drzwi do programu"

109
Podziel się:

Wygląda na to, że ostatnimi komentarzami na temat nowych jurorów "Tańca z Gwiazdami" Agnieszka Kaczorowska skutecznie zablokowała sobie drogę dla dalszej współpracy z programem. Informator z produkcji show wyjawił Pudelkowi, jak mogą teraz wyglądać dalsze relacje Polsatu z celebrytką.

TYLKO NA PUDELKU: Osoba z produkcji "TzG" komentuje dramę z Kaczorowską: "Ta akcja może NA ZAWSZE zamknąć jej drzwi do programu"
Produkcja "Tańca z Gwiazdami" komentuje aferę z Agnieszką Kaczorowską (fot. AKPA)

W ostatnich dniach donosiliśmy Wam na bieżąco, jak to Kaczorowska żaliła się w przestrzeni publicznej na fakt, że nie wybrano ją na jurorkę Tańca z Gwiazdami. Nie byłoby w tym nawet specjalnie nic zaskakującego - w końcu kto by odmówił tak kuszącej propozycji - gdyby tylko insta-mama nie ozdobiła swych wypowiedzi szpilami pod adresem nowych członków jurorskiego panelu. Najpierw dostało się Tomaszowi Wygodzie, a gdy w jego obronie stanął Rafał Maserak, to też solidnie oberwał.

Zobacz także: Rafał Maserak odpowiada Agnieszce Kaczorowskiej! Pokazała jego zdjęcia z policją

Produkcja "TzG" o aferze z Agnieszką Kaczorowską

Pudelkowi udało się dowiedzieć, jak na całą aferę z Kaczorowską zapatruje się produkcja tanecznego programu. Jak można było się spodziewać, osoby pracujące przy formacie stoją murem za obecnymi jurorami.

Ekipa "Tańca" nie ma wątpliwości, kto w tym konflikcie ma rację. Rafał zapracował sobie na to, by teraz zasiadać za jurorskim stołem - mówi w rozmowie z Pudelkiem osoba z produkcji show. On jest prawdziwym "dzieckiem" tego programu, zna go jak własną kieszeń, jest lubiany przez produkcję, tancerzy i uczestników. Wszyscy mocno trzymają za niego kciuki, a po pierwszym odcinku już wiemy, że powierzenie mu tej roli to był dobry wybór.

Co ciekawe, nasze źródło zaznaczyło, że ostatnie wypowiedzi mogły skutecznie przekreślić szansę Kaczorowskiej na jakąkolwiek przyszłość w Tańcu z Gwiazdami...

Zachowanie Agnieszki jest zaskakujące. To zrozumiałe, że może być jej przykro, że tym razem się nie udało, ale ona nie zdaje chyba sobie sprawy, że swoimi wypowiedziami raczej nie zjednuje sobie sprzymierzeńców. Nie byłoby zaskoczeniem, gdyby okazało się, że cała ta akcja już na zawsze zamknie jej drzwi do powrotu do "Tańca", w jakiejkolwiek roli. Wszyscy jesteśmy jej za to na pewno wdzięczni za dodatkową promocję programu, bo to zawsze mile widziane - powiedział nasz informator, po czym zaśmiał się serdecznie.

Myślicie, że ego Agi to wytrzyma?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(109)
gość
3 miesiące temu
Ego wywalone pod sufit
Prawda
3 miesiące temu
Aga zaraz ze złości dostanie werbalnego rozwolnienia. Już na swoim insta straszy ze ma więcej haków w zanadrzu😅 Ciekawie to brzmi w ustach tak nielubianej osoby z wątpliwym PR.
Gość
3 miesiące temu
I tak nikt nie chce jej oglądać i słuchać
Gość
3 miesiące temu
Ta jej maniera wypowiedzi odrazu sprawia, że przełączam na inny kanał
Ojoj
3 miesiące temu
Agusi nikt nie chciał chlip chlip
Najnowsze komentarze (109)
Julia
2 miesiące temu
Hahaha
mate
3 miesiące temu
w tych czasach nie wolno nic powiedzieć,nie wolno mieć innej racji...szkoda
dddd
3 miesiące temu
dobrze ,że jej nie wybrali,powinna wiedzieć dlaczego,złośliwa bardzo
saa
3 miesiące temu
ma się za nie wiadomo co ,kasa przeszła koło nosa,bo ona lubi pieniądz ,najlepiej dużo,sama kiedyś to mówiła ,że lubi kasę ,teraz się mści ,to jest bardzo widoczne,jest młoda a tak zajechana,widać w KLANIE,jak jest mocno wymalowana,ale zmęczenie widać i tak sine pod oczami itd,zajechana
meme
3 miesiące temu
dzieci rosną, insta już tak nie ciągnie biznesów. zachciało się posady, żeby jeszcze bardziej wywindować poziom życia, który i tak jest nieosiągalny dla zdecydowanej większości Polaków... ale PR-u chyba już nikt jej nie uratuje
koszmarek
3 miesiące temu
🎵Zostawcie Darecznikaaa, Nie wyciąąąągajcie Go, Tam ciągle chodzi sauna, A byczki na działce śpiąąą🎵
Danuta
3 miesiące temu
Agnieszka za wysoko unosi głowę w stosunku do tego co potrafi . Zawsze potrafi kogoś,,ukąsic '' .Chyba czas by zajyła się sobą. Pan Rafał to człowiek o szlachetnym sercu .
BelatirxPotte...
3 miesiące temu
powinna zjeść snikersa
bla bla
3 miesiące temu
ona jest jedna wielką żenadą
Pati
3 miesiące temu
A ja mam też odczucie, że ta nowa obsada jest mdła. Niestety Maserak jakiś nieprofesjonalny, pani 60+ odlatuje nie na temat, tego następnego nawet trudno ocenić, Mamba już się opatrzyła. Może warto wprowadzić więcej humoru i radości.
gosc
3 miesiące temu
Bożenka się doigrała
gość
3 miesiące temu
Zestawiałam sobie dwie młode kobiety z "Klanu", Agnieszka Kaczorowska i Kaja Paschalska. Po programie TTBZ panią Kaję bardziej cenię i wolę oglądać.
gość
3 miesiące temu
Straszy hakami (naprawdę czy to wymysł dziennikarzy?), krytykuje pana Maseraka. Dlaczego tyle gwiazd i gwiazdeczek chciało właśnie z nim tańczyć? Może się o niego nie pobiły, ale zależało im na tym tancerzu? Ktoś o ciebie walczył w programie? Pisano wiele o jego związku z partnerką z programu, ale ona dzięki temu "otworzyła się na świat". Podobnie było z partnerkami Stefano Terrazzino. Biła z nich kobiecość.
taktak
3 miesiące temu
Agnieszka zamienia się w tę ciotkę Bożenę, co na każdej imprezie wygłasza światłe podglądy na wszystko i zawsze w kontrze do innych, a im bardziej ktoś zajmuje się daną dziedziną, tym bardziej trzeba mu udowodnić, że się na niej nie zna. Stąd będzie klarowała prawnikowi tajniki działania sądów, a lekarzowi tłumaczyła czemu suplementy są lepsze, niż leki, inżynierowi budownictwa powie kilka słów o siłach działających na konstrukcje (choć z fizyki miała zawsze 3 na szynach i tylko dlatego, że było wiadomo, że pójdzie do jakiejś zawodówki), matce dziecka z adhd, która właśnie zalicza kolejny sezon terapii i w końcu zaczyna widzieć efekty wyjaśni, że kiedyś wychowywało się pasem i żadnego adhd nie było. Zapewne myśli, że ma misję i edukuje całą rodzinę. Kiedy w końcu wyjdzie z imprezy (nikt nie zachęca jej żeby jeszcze została na dokładkę serniczka), to cała rodzina najpierw oddycha z ulgą, a potem zaczyna się śmiać. A na koniec obrazi się, że zapraszają ją tylko kiedy muszą.
...
Następna strona