Trwa ładowanie...
Przejdź na
Witek
Witek
|
aktualizacja

TYLKO NA PUDELKU: Pracownik Polsatu o nowym prezesie: "WIĘZY KRWI musiały wygrać". Wspomniano o atmosferze w stacji

325
Podziel się:

Młodszy syn Zygmunta Solorza-Żaka został nowym prezesem Polsatu. Jak udało nam się dowiedzieć, Piotr Żak ma zamiar wprowadzić klika zmian. Dowiedzieliśmy się również, jaka atmosfera panuje w stacji.

TYLKO NA PUDELKU: Pracownik Polsatu o nowym prezesie: "WIĘZY KRWI musiały wygrać". Wspomniano o atmosferze w stacji
Syn Zygmunta Solorza-Żaka nowym prezesem Polsatu. Jaka atmosfera panuje w stacji? (AKPA)

Do pewnych zmian doszło ostatnio nie tylko w Telewizji Polskiej, ale i w Polsacie. W zeszłym tygodniu w oficjalnym komunikacie stacja poinformowała, że na jej najnowszego prezesa wybrano Piotra Żaka. Młodszy syn Zygmunta Solorza-Żaka zastąpił pełniącego funkcję od 2019 roku Stanisława Janowskiego.

Rada nadzorcza uznała, że jest to najlepsza decyzja dla przyszłości i rozwoju Telewizji Polsat - czytamy w oświadczeniu.

Należy zaznaczyć, że Piotr już od ośmiu lat należy do Rady Nadzorczej Polsatu, a także jest członkiem rad nadzorczych szeregu innych spółek należących do Grupy Polsat Plus. Ukończył studia ekonomiczne na University of London. Jest też absolwentem Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Agnieszka Hyży komentuje decyzje Miszczaka w Polsacie. Żałuje, że zniknęła z telewizji?

Jaka atmosfera panuje w Polsacie po zmianie prezesa?

Pudelkowi udało się dotrzeć do osoby z Polsatu, która ujawniła, jaka atmosfera panuje aktualnie wśród pracowników stacji. Okazuje się, że w związku ze zmianą prezesa towarzyszy im pewien niepokój.

Każda zmiana w zarządzie firmy budzi wśród pracowników emocje, bo nigdy nie wiadomo, jak odbije się to na naszym losie. A roszady na tak istotnym stanowisku, jak prezes, to oczywiste nerwy i snucie domysłów, co będzie dalej - relacjonuje w rozmowie z Pudelkiem nasz informator i wyjaśnia, dlaczego stanowisko objął syn Zygmunta.

Poprzedni prezes wprowadził do firmy wiele zmian, miał inną energię i robił rzeczy inaczej niż jego poprzednicy. No ale, w ostatecznym rozrachunku, Polsat to firma rodzinna, więc więzy krwi musiały wygrać - dodało nasze źródło.

Szykują się zmiany w Polsacie? Pracownik stacji zabrał głos

Pracownik Polsatu nie ukrywa, że sytuacja poskutkuje zmianami personalnymi w stacji.

Zmiana na stanowisku prezesa może oznaczać spore zmiany dla gwiazd stacji Zygmunta Solorza. Prezes Janowski, jak każdy jego poprzednik czy każdy dyrektor programowy, miał wśród polsatowskich twarzy swoich ulubieńców. To dawało tym osobom pewne poczucie bezpieczeństwa - wskazuje i sugeruje, że nowy prezes może chcieć zrewolucjonizować Polsat.

Piotr to osoba z innego pokolenia. Choć jest zaangażowany w biznes ojca, to telewizja raczej nie jest jego największą pasją. Od lat prowadzi za to z sukcesami agencję influencer marketingu, więc wszyscy jesteśmy ciekawi, jak będzie chciał połączyć te dwa biznesy.

Też jesteście ciekawi przyszłości Polsatu. Myślicie, że posypią się masowe zwolnienia?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(325)
ehehe
3 miesiące temu
Przynajmniej polsat to nie spółka skarbu państwa tylko prywatny folwark milionera. On był prezesem, jego starszy syn był prezesem teraz młodszy jest prezesem. Skąd ten szok?
gosć
3 miesiące temu
przecież to normalne że ojciec przekazał władzę synowi
emeryt
3 miesiące temu
Młody człowiek, może wreszcie weźmie się za tych przyspawanych do koryta emerytów, typu Miszczak czy Terentiew. Dobrze byłoby odmłodzić zespół, dać szansę młodszym, energicznym, mądrzejszym, z nowymi pomysłami, a nie opierać się na nudzie i starych, kiepskich programach, które już się przejadły. Żeby nie było, jestem emerytem. Pracującym, ale na swoim.
Coz
3 miesiące temu
Skoro tak moze to jego sprawa i jego prawo.
Ziutek
3 miesiące temu
Gasnica Brauna na licytacji WOŚP
Najnowsze komentarze (325)
Oscar
3 miesiące temu
Skoro tach się chwalicie dolorza to może napiszecie jak człowiek który sprzedawał świeczniki przed cmentarzem dzięki służbom specjalnym został bogaczem ile do dzicz odpala procent swoim mocodawca
Krystek
3 miesiące temu
Dla mnie przykładem idealnego dziennikarza jest pan Grzegorz Jankowski, prowadzący " Punkt widzenia" , który zadaje trudne pytania każdej z zaproszonych stron politycznych, a ocenę pozostawia widzom. Oby jak najdłużej mógł prowadzić ten program. Takich ludzi potrzebujemy w mediach.
Stanley
3 miesiące temu
Do takiej kariery wystarczy Uniwersity od Pcim .
Ada2405
3 miesiące temu
Nie oglądam, być może zacznę ale tylko programy sportowe. Musiałoby naprawdę zmienić się, żebym mógł resztę przełknąć.
Malwa
3 miesiące temu
Ja już telewizji nie oglądam i dobrze mi z tym.Jestem spokojniejsza.
Xyz
3 miesiące temu
W każdej stacji telewizyjnej niepokój.Czy to się przekłada na kraj? Jeżeli takie niepokoje są w firmach w Polsce to psychiatrów i psychologów nigdy nie będzie dość.Co za czasy.
Krzysiek 38
3 miesiące temu
Jeżeli nie jest miłośnikiem telewizji będzie umiał się jej oddać? Ale może doświadczenie pozwoli mu jak najlepiej sterować stacją.I oby kabarety przywrócił
Karolina
3 miesiące temu
Poprzedni prezes był inny to delikatnie powiedziane. Był bardzo inny...tylko właściciel może te firmę uratować
Lilim
3 miesiące temu
Czy on kiedyś zamyka usta?😳
Polak
3 miesiące temu
Uszola jeden a ojciec zymbol
???
3 miesiące temu
wykształcony z praktyką, przygotowany do tej roli, o co chodzi
satelita
3 miesiące temu
nawet polsat nie pomoze republice w blokowaniu ich sygnalu nadawczego w marcu
BUC
3 miesiące temu
Mam 50 lat. TV nie oglądam od 15. Tę informację traktuję jako ciekawostkę z nie mojego świata.
Katoliczka
3 miesiące temu
Przestałam oglądać nie ma nic ciekawego.
...
Następna strona