Trwa ładowanie...
Przejdź na
Tiga
|

TYLKO NA PUDELKU: Rafał Trzaskowski ŻĄDA ZMIANY MUZYKI w warszawskim klubie: "TO JEST MOJE MIASTO" (WIDEO)

1369
Podziel się

"Przerwał imprezę i zamówił Jamiroquai" - donosi świadek zdarzenia.

TYLKO NA PUDELKU: Rafał Trzaskowski ŻĄDA ZMIANY MUZYKI w warszawskim klubie: "TO JEST MOJE MIASTO" (WIDEO)
Rafał Trzaskowski żąda zmiany muzyki w klubie (Pudelek Exclusive, Getty Images)
bCYhMoQB

Rafał Trzaskowski po intensywnej kampanii prezydenckiej wrócił do pełnienia obowiązków prezydenta Warszawy na "pełny etat". Jak się okazuje, polityk ma też teraz czas na nadrabianie zaległości towarzyskich. W sobotę wybrał się na urodziny znajomej, które ta zorganizowała w Palomie, modnym warszawskim klubie położonym nad rzeką Wisłą, słynącej aktualnie głównie z tego, że co minutę wpada do niej kilkadziesiąt litrów ścieków. Jak donoszą nam uczestnicy imprezy, towarzystwo siedziało z boku i pewnie nikt obecnością prezydenta szczególnie by się nie przejął, gdyby polityk... nie przerwał imprezy o pierwszej w nocy.

Jak się okazało, Trzaskowskiemu i jego znajomym nie spodobała się muzyka, którą tej nocy puszczali imprezowiczom DJ-e. Na przesłanym do nas nagraniu widać, jak prezydent Warszawy, powołując się na pełnioną przez siebie funkcję, negocjuje "puszczenie czegoś bardziej tanecznego".

Rafał Trzaskowski w imprezowym nastroju zagaduje do DJ-a

bCYhMoQD

Doszło do pewnego niezrozumienia, bo w klubie odbywał się nieoficjalny after po festiwalu Ephemera i dziewczyny, które grały, zostały proszone o granie ambientu. Od godziny 21 "grupka urodzinowa" regularnie nękała DJ-ów, że muzyka nie taka, że powinna bardziej taneczna. Przewracali oczami i byli bardzo nieprzyjemni - donosi nam uczestnik imprezy.

Świadek zdarzenia relacjonuje, że po północy DJ-ki faktycznie zaczęły grać bardziej "taneczną" muzykę, ale niestety nadal nie trafiły w gusta Trzaskowskiego i jego znajomych.

Uczestnicy urodzin podchodzili często i prosili o "zagranie czegoś pod nóżkę". W końcu podszedł sam Rafał, myślę, że to jego znajomi go namówili, bo ich prośby nic nie dały - opowiada inna uczestniczka imprezy.

Na wysłanym do naszej redakcji nagraniu widać moment, w którym prezydent Warszawy oznajmia żartobliwie, że "to jego miasto" i próbuje wynegocjować zmianę muzyki.

bCYhMoQJ

Muzyka została wyciszona i doszło do tej dyskusji. Mówili, że oni by chcieli tańczyć, proponowali jakieś porozumienie, nie dało im się wytłumaczyć, że jak idziesz do lokalu, to nie masz wpływu na muzykę. Zostali upomniani, że jakie tańczenie, skoro nikt z nich masek nie ma - relacjonuje nasze źródło.

Towarzyszka Rafała spytała wtedy o... mikrofon, tak, żeby prezydent miasta mógł poprosić swoich spragnionych tańca znajomych o dostosowanie się do zasad reżimu sanitarnego.

Rafał wyciągnął maskę z kieszeni i odział ją na twarz, ale jak mówił, to ją zdejmował. No i potem zamówił Jamiroquai i odszedł - opowiada nasz informator.

Myślicie, że Warszawiacy doceniają tak zaangażowanego w społeczne inicjatywy prezydenta?

bCYhMoQK
bCYhMoQL
bCYhMoRe
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(1369)
Miss Bee
1 tyg. temu
Myśle ze Trzaskowski się skończył. Te wszystkie afery chociażby z Czajką nie pomagają w niczym...
Pol
1 tyg. temu
Nie wiem jak to skomentować
Jola
1 tyg. temu
Mój dziadek będąc w wojsku,przez pół roku odgruzowywał Warszawę!W moim mieście rozbierano dobre kamienice,a cegłaę wysyłano na odbudowę Warszawy!Mój dziadek i rodzice przez lata zmuszeni byli kupować /cegiełki/ na odbudowę Warszawy!Moi rodzice oddawali kontygent w postaci zwierząt,zboża na odbudowę Warszawy!A teraz pan Prezydent Warszawy mówi,że to jest jego miasto?To jest NASZE miasto panie Prezydencie..nasze POLAKÓW!
bCYhMoRf
lucy
1 tyg. temu
Chciałam napisać adekwatny komentarz, ale wiem, że pudel zaraz usunie więc napiszę tylko - nie jest to zaskakujące.
Micio
1 tyg. temu
Mógł iść do innego klubu. Dobrze, że ludzie nagrywają i pokazują. Brak klasy i kultury u R. Trzaskowskiego.
Najnowsze komentarze (1369)
xdddddd
wczoraj
nie lubię tego narcyza ale nic takiego strasznego nie zrobił...
babcia
6 dni temu
Mam nadzieję, że skoro się domagał to puścili mu to to dysko polo.
Miasto
6 dni temu
Sympatyczny człowiek. W czym problem?
Boogie woogie
6 dni temu
On to mi wygląda na fana Krzysia Antkowiaka albo Papa Dance.
Wyborca
6 dni temu
Rządam zmiany na stołku prezydenta Warszawy! Uzasadnienie: Rafał Trzaskowski, człowiek niby do wszystkiego, a za co by się nie wziął to na 100% spieprzy! Wielka PO-rażka - nawet "muzy" w klubie nie PO-trafił załatwić!
Konfetti
6 dni temu
Szkoda, że przy tak dobrej zabawie nie wskoczył jeszcze ochłonąć w fale " swojej " Wisły...
Uzurpator?
6 dni temu
Jest noc, jest "moc", Trzaskowski bawi się... DJ-e śpieszcie się puszczać muzykę bo niewiele wam czsu zostało, ja prezydent wam to mówię....miasto jest moje!
dno
6 dni temu
dno
bCYhMoQX
go!
6 dni temu
Uważam, że dobrze powiedział w końcu jest Prezydentem Warszawy, czy sie to komuś podoba, czy nie.. A skoro do Pana Dj-a nie trafiały inne argumenty.. Swoją drogą w klubie powinna być muzyka dla ludzi, a nie tylko dla Dj-a, tym bardziej, że Pan Trzaskowski został "wypchnięty" przez innych ludzi.
nefe
6 dni temu
czy to naprawdę jest temat wart uwagi? Upadła służba zdrowia, tym sie zajmijcie
klaudiabuz
6 dni temu
Hej, niedawno na onet było o kobiecie, która schudła przeszło 10 kilogramów w dwa miesiące korzystając z diety Anusi (najlepiej poczytać w Google). Wcinała jakieś produkty z niskim IG, stewię, błonnik i coś tam jeszcze poza tym. Jeśli ktoś z was tutaj ma doświadczenie dotyczące tej diety - byłabym wdzięczna o swoje odczucia. Z góry dziękuję bardzo. Pozdrawiam.
marek
7 dni temu
Wielkie oburzenie widzę, ale czy nikt, niezależnie gdzie mieszka, nie użył jak Trzaskowski zwrotu to moje miasto.....no właśnie ;)
Kaka
7 dni temu
Kazdy ma prawo do zycia prywatnego
Gość
7 dni temu
Moja władza jest lepsza niz twoja, to moje miasto, moje miasto, je je...
...
Następna strona
bCYhMoRz