Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|

TYLKO NA PUDELKU: Znamy PŁEĆ trzeciego dziecka Oli i Michała Żebrowskich! "Już wybierają imię"

119
Podziel się:

"Ciąża Oli nie należała do najłatwiejszych" - zdradza nasze źródło.

TYLKO NA PUDELKU: Znamy PŁEĆ trzeciego dziecka Oli i Michała Żebrowskich! "Już wybierają imię"
Michał i Ola Żebrowscy będą mieć syna (ONS)

Michał Żebrowski w 2009 roku poślubił młodszą od siebie o 15 lat Aleksandrę Adamczyk (obecnie Żebrowską). Para uchodzi za jedno z najbardziej zgodnych małżeństw w show biznesie. Doczekali się już dwójki dzieci, 7-letniego Henia i 10-letniego Franciszka. Jakiś czas temu Ola Żebrowska ogłosiła, że rodzinka się powiększy, co fani przyjęli z wielkim entuzjazmem. Celebrytka wyznała ostatnio na Instagramie, że wraz z Michałem spodziewają się kolejnego chłopca. Jak donosi nasze źródło, para wstępnie wybrała już imię dla synka.

Michał i Ola będą mieć syna. Zrobili kolejne USG, które to potwierdziło. Już wybierają dla malucha imię. Ma być tradycyjne i piękne. Pod uwagę biorą Antoni i Ryszard. To prawda, marzyli o córeczce, ale gdy okazało się, że będą mieć chłopca i tak byli przeszczęśliwi - zdradza nam znajoma pary.

Jak się okazuje, Żebrowski nie myśli na razie o zawodowych zobowiązaniach. Woli skupić się na życiu rodzinnym.

Ciąża Oli nie należała do najłatwiejszych, więc fakt, że to już końcówka i wszystko jest w porządku, cieszy tym bardziej. Michał jak na razie nie zamierza otwierać teatru, choć rząd znosi obostrzenia dotyczące widzów od 21 lipca. Na ten moment najważniejsza jest dla niego rodzina i to przy niej chce spędzić najbliższe tygodnie - dodaje.

Pudelek gratuluje i życzy zdrowia!

Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(119)
Meg
2 lata temu
A myślałam że Rafal jak wujek Trzaskowski
Kasia
2 lata temu
Henia przebija Ryszard a Ryszarda już tylko Janusz może przebić
hahah
2 lata temu
Nagle się okazuje ze u wszystkich są Heńki hahaha
Olga
2 lata temu
Przecież ta informacja od jakiegoś czasu jest już znana...
Maja
2 lata temu
Syn czy córka, oby zdrowe i wiem co mówię bo pracowałam w zakładzie opiekuńczym dla dzieci. Lepiej mieć 5 zdrowych synów niż jedną upośledzoną, niepełnosprawną córkę i odwrotnie. Jak słyszę jakieś żale odnośnie płci to mam ochotę wziąć za łeb i zaprowadzić do tego ośrodka. Dzieci z porażeniem, całe życie w pampersie, z wielowadziem, nie widzące, nie słyszące, nie mówiące.... Nie grzeszcie ludzie.
Najnowsze komentarze (119)
Anna
2 lata temu
Ja też jestem w ciąży która podobnie do łatwych nie należy ale mój mąż chodzi do pracy. Skoro twierdzi, że żona go utrzymuje to od 21 do pracy w teatrze lub do innej z takim CV napewno przyjmą wystarczą tylko chęci......
Plask
2 lata temu
Będą żyli z 500+?
ewa
2 lata temu
Panie Michale proszę przemyśleć decyzję odnośnie imienia. Teraz Antoni na każdym zakręcie w dodatku skojarzenia tylko z jednym Antoni M
Zibi
2 lata temu
Jak PiS daje 500+na każde dziecko ,to wielcy celebryci wzięli się za robienie dzieci,a na PiS to się pluje---nie ładnie.
lala
2 lata temu
Janusz lepsze
Stop newborn
2 lata temu
No fajnie. Ale trzecie dziecko???? Ludzie dajcie żyć Ziemi. Jest nas na świecie za dużo
boys is good
2 lata temu
Brawo. Prawdziwy facet ma syna! Współczuję takim tatusiom, co to trzy córcie mają.
Emerytka Ala
2 lata temu
Ojej ! Ryszard ( jak Terlecki), Antoni (jak Macierewicz) czy nie ma imion , które mogą się nie kojarzyć z dzisiejszą wierchuszką władzy ? Pani Olu, Panie Michale...
Asj
2 lata temu
W wiosce w której aktualnie mieszkam w największej patologii dzieci nazywają się Maria,Zofia, Kazimierz,Tadeusz a teraz na najmłodszy to Hernyk nigdy w historii ludźmi nie manipulowanie się tak łatwo jak teraz wystarczylo hasło że wykształceni nadają swoim dzieciom starodawne imiona i nagle wszystkim zaczęły się one podobać. Ludzie po zawodowce głosowali na trzaskowskiego jakby to miało uleczyć kompleks że są nikim i nawet do średniej krajowej im daleko ale głosując czyli się przez chwilę jak elita
Majka
2 lata temu
‚Ciąża Oli nie należała do najłatwiejszych, ale nie przeszkadzało jej to udzielić się w social media’ - tak powinien brzmieć tytuł :)
Xxxx
2 lata temu
Niech go nazwą GERALT Z RIVII buahahaha
Kismet
2 lata temu
Stop reprodukcji!
KurdeDjobeł
2 lata temu
Jak trzeci chłopiec,to pewno dadzą mu na imię Wiedźmin Żebrowski.
🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍...
2 lata temu
To ojciec czy dziadek?
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie