Trwa ładowanie...
Przejdź na
Baby
|

TYLKO NA PUDELKU: Znamy PŁEĆ trzeciego dziecka Oli i Michała Żebrowskich! "Już wybierają imię"

119
Podziel się

"Ciąża Oli nie należała do najłatwiejszych" - zdradza nasze źródło.

TYLKO NA PUDELKU: Znamy PŁEĆ trzeciego dziecka Oli i Michała Żebrowskich! "Już wybierają imię"
Michał i Ola Żebrowscy będą mieć syna (ONS)
bEhnWZit

Michał Żebrowski w 2009 roku poślubił młodszą od siebie o 15 lat Aleksandrę Adamczyk (obecnie Żebrowską). Para uchodzi za jedno z najbardziej zgodnych małżeństw w show biznesie. Doczekali się już dwójki dzieci, 7-letniego Henia i 10-letniego Franciszka. Jakiś czas temu Ola Żebrowska ogłosiła, że rodzinka się powiększy, co fani przyjęli z wielkim entuzjazmem. Celebrytka wyznała ostatnio na Instagramie, że wraz z Michałem spodziewają się kolejnego chłopca. Jak donosi nasze źródło, para wstępnie wybrała już imię dla synka.

Michał i Ola będą mieć syna. Zrobili kolejne USG, które to potwierdziło. Już wybierają dla malucha imię. Ma być tradycyjne i piękne. Pod uwagę biorą Antoni i Ryszard. To prawda, marzyli o córeczce, ale gdy okazało się, że będą mieć chłopca i tak byli przeszczęśliwi - zdradza nam znajoma pary.

bEhnWZiv

Jak się okazuje, Żebrowski nie myśli na razie o zawodowych zobowiązaniach. Woli skupić się na życiu rodzinnym.

Ciąża Oli nie należała do najłatwiejszych, więc fakt, że to już końcówka i wszystko jest w porządku, cieszy tym bardziej. Michał jak na razie nie zamierza otwierać teatru, choć rząd znosi obostrzenia dotyczące widzów od 21 lipca. Na ten moment najważniejsza jest dla niego rodzina i to przy niej chce spędzić najbliższe tygodnie - dodaje.

Pudelek gratuluje i życzy zdrowia!

bEhnWZiB
bEhnWZiC
bEhnWZiW
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(119)
Meg
11 miesięcy temu
A myślałam że Rafal jak wujek Trzaskowski
Kasia
11 miesięcy temu
Henia przebija Ryszard a Ryszarda już tylko Janusz może przebić
hahah
11 miesięcy temu
Nagle się okazuje ze u wszystkich są Heńki hahaha
bEhnWZiX
Olga
11 miesięcy temu
Przecież ta informacja od jakiegoś czasu jest już znana...
Maja
11 miesięcy temu
Syn czy córka, oby zdrowe i wiem co mówię bo pracowałam w zakładzie opiekuńczym dla dzieci. Lepiej mieć 5 zdrowych synów niż jedną upośledzoną, niepełnosprawną córkę i odwrotnie. Jak słyszę jakieś żale odnośnie płci to mam ochotę wziąć za łeb i zaprowadzić do tego ośrodka. Dzieci z porażeniem, całe życie w pampersie, z wielowadziem, nie widzące, nie słyszące, nie mówiące.... Nie grzeszcie ludzie.
Najnowsze komentarze (119)
Anna
11 miesięcy temu
Ja też jestem w ciąży która podobnie do łatwych nie należy ale mój mąż chodzi do pracy. Skoro twierdzi, że żona go utrzymuje to od 21 do pracy w teatrze lub do innej z takim CV napewno przyjmą wystarczą tylko chęci......
Plask
11 miesięcy temu
Będą żyli z 500+?
ewa
11 miesięcy temu
Panie Michale proszę przemyśleć decyzję odnośnie imienia. Teraz Antoni na każdym zakręcie w dodatku skojarzenia tylko z jednym Antoni M
Zibi
11 miesięcy temu
Jak PiS daje 500+na każde dziecko ,to wielcy celebryci wzięli się za robienie dzieci,a na PiS to się pluje---nie ładnie.
lala
11 miesięcy temu
Janusz lepsze
Stop newborn
11 miesięcy temu
No fajnie. Ale trzecie dziecko???? Ludzie dajcie żyć Ziemi. Jest nas na świecie za dużo
boys is good
11 miesięcy temu
Brawo. Prawdziwy facet ma syna! Współczuję takim tatusiom, co to trzy córcie mają.
Emerytka Ala
11 miesięcy temu
Ojej ! Ryszard ( jak Terlecki), Antoni (jak Macierewicz) czy nie ma imion , które mogą się nie kojarzyć z dzisiejszą wierchuszką władzy ? Pani Olu, Panie Michale...
bEhnWZiP
Asj
11 miesięcy temu
W wiosce w której aktualnie mieszkam w największej patologii dzieci nazywają się Maria,Zofia, Kazimierz,Tadeusz a teraz na najmłodszy to Hernyk nigdy w historii ludźmi nie manipulowanie się tak łatwo jak teraz wystarczylo hasło że wykształceni nadają swoim dzieciom starodawne imiona i nagle wszystkim zaczęły się one podobać. Ludzie po zawodowce głosowali na trzaskowskiego jakby to miało uleczyć kompleks że są nikim i nawet do średniej krajowej im daleko ale głosując czyli się przez chwilę jak elita
Majka
11 miesięcy temu
‚Ciąża Oli nie należała do najłatwiejszych, ale nie przeszkadzało jej to udzielić się w social media’ - tak powinien brzmieć tytuł :)
Xxxx
11 miesięcy temu
Niech go nazwą GERALT Z RIVII buahahaha
Kismet
11 miesięcy temu
Stop reprodukcji!
KurdeDjobeł
11 miesięcy temu
Jak trzeci chłopiec,to pewno dadzą mu na imię Wiedźmin Żebrowski.
🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍...
11 miesięcy temu
To ojciec czy dziadek?
...
Następna strona
bEhnWZjr