Trwa ładowanie...
Przejdź na

Tyszka apeluje do molestowanych kobiet: "Zgłaszajcie się do Kukiz’15! Będziemy nagłaśniać i ścigać"

66
Podziel się

Dyskusję na temat nieodpowiedniego zachowania polityków kilka dni temu rozpętało zachowanie Romana Smogorzewskiego.

bCOfAAQB

Wicemarszałek Sejmu z Kukiz 15' Stanisław Tyszka opublikował w mediach społecznościowych fragment konwencji samorządowej w Legionowie. Nagranie ukazywało seksistowskie żarty Romana Smogorzewskiego. Choć prezydent Legionowa przeprosił, zasłaniając się dobrem kobiet oraz trwającą przed wyborami "brudną polityczną wojną", to echa afery nie milkną. Tyszka goszcząc w programie Tłit zaapelował do pokrzywdzonych kobiet, aby zgłaszały się do członków jego partii. Poseł Kukiz'15 zapewnił, że każda sprawa będzie nagłośniona.

bCOfAARe
KOMENTARZE
(66)
gość
2 lata temu
A to nie Kukiz przy manifestacjach dotyczących aborcji wyzywał kobiety i mówił, że trzeba wiedzieć komu się daje i przed kim rozkłada nogi? A teraz przed wyborami taki feminista? Jednak głosy kobiet nie śmierdzą?
gość
2 lata temu
Partia Kukiz jej totalnie niewiarygodna. To jedynie lizodupy PiSu,przekupione i myslace tylko o swym bycie w polityce. Maja gdzies potrzeby Polaków.
gość
2 lata temu
Taaa,przed wyborami wszyscy dobrzy....
bCOfAARf
gość
2 lata temu
Lepiej byloby dla Tyszki i niektorych od Kukiza zeby sie nie zglosily.
gość
2 lata temu
Uwazaj Tyszka, lepiej byloby dla vorbei, zeby sie nie zglosily.
Najnowsze komentarze (66)
gość
2 lata temu
Powiem więcej: Kukiz liczy - i zapewne się nie zawiedzie - na głupotę Polek.
gość
2 lata temu
Ten sam. A ja od lat twierdzę, że nie po to kobiety wywalczyły prawo do głosu żeby teraz głosować jak kretynki na takich zakłamanych... panów, którzy chcą je upodlić i cynicznie wykorzystać w walce o koryto.
gość
2 lata temu
pudel ty hóju
gość
2 lata temu
pudel ty hóju
gość
2 lata temu
Tyszka ty k****u, co ci obiecali za to? Kariera na krzywdzie drugiego człowieka! Juz bym sie bal!
gość
2 lata temu
Tyszka uważaj! Wszystko do ciebie wróci!!! Wyrządzasz straszna krzywdę zasłużonemu dla Legionowa i ludzi człowiekowi
gość
2 lata temu
P****t
gość
2 lata temu
„Wściekłe małpy!" - tak o posłankach PO i Nowoczesnej - wedle relacji samych zainteresowanych - miał mówić podczas nocnych obrad w Sejmie wicemarszałek Stanisław Tyszka.
bCOfAAQX
gość
2 lata temu
Do skandalicznego zachowania Marka Jakubiaka ( posła Kukiz15 ) miało dojść w 2015 roku podczas telewizyjnego wieczoru wyborczego - Znudzony Jakubiak najpierw zaczął z obleśnym uśmiechem pytać, czy nie zimno mi w tej cienkiej bluzeczce, następnie stwierdził z żalem, że program długi, on już wypił całą swoją wodę i poszedłby do toalety, może poszłabym z nim? – tak opisała swoje doświadczenia Samolińska"
gość
2 lata temu
tekst kukiza do redaktorki, ktora napisala cos, co mu nie odpowiadalo "Prawie to samo, ale prawie czyni wielką różnicę, prawda pani redaktor Opiz*a? Przepraszam, Opozda. Ale to tylko jedna literka się zmieniła, „i” jest obok „o” "
gość
2 lata temu
i Tyszka niech puści swoje plugawe słowa w sejmie do posłów opozycji w czasie Nocy długich noży pisowskich, ...
gość
2 lata temu
hipokryci „Gdybym był na jej miejscu, to też marzyłbym (marzyłabym) o imigrantach w kontekście sylwestrowej nocy” – tak skomentował lider Kukiz’15 doniesienie do prokuratury złożone przez działaczkę Fundacji HejtStop w sprawie wpisu Mariusza Pudzianowskiego, w którym ten ostatni zapowiadał, że wobec uchodźców (określanych jako „śmiecie ludzkie”) „nie pożałuje bejsbola”. Za słowami posła stała obrzydliwa sugestia, że ponieważ aktywistka jest jego zdaniem nieatrakcyjna, marzy o zostaniu ofiarą napaści seksualnej – jak kobiety w Kolonii w Sylwestra 2015.
gość
2 lata temu
kukiz o kobietach :"Trzeba było zdawać sobie sprawę, komu się dawało to ciało i kiedy się dawało, i jak się dawało, że się nie rozleciało”. - to kiedy beda naglasniac wypowiedz swojego "szefa" ?
gość
2 lata temu
kacze czopy znowu daja glos, bo wybory blisko a zal byloby odrywac sie od koryta
...
Następna strona
bCOfAARz