Trwa ładowanie...
Przejdź na

"U mnie w Kołobrzegu byłem wytykany palcami. W klubie usłyszałem, że pedał"

42
Podziel się

"Zastanawiałem się, czy ze mną wszystko jest ok, czy nie jestem gorszy" - mówi o swojej urodzie Radek Pestka.

bCxeFpKd

Bohaterowie programów TVN mogą liczyć na sporą promocję ze strony stacji. Nie inaczej dzieje się w przypadku Radka Pestki, zwycięzcy ostatniej edycji Top Model. Na kanapie Dzień Dobry TVN opowiadał już o tym, że chce być blogerem modowym i że "jego misją jest łamanie stereotypów". Teraz został zaproszony do dyskusji dotyczącej zalet i wad androgenicznej urody. Pestka wspomina, że wiele przez nią wycierpiał.

Typowy Kowalski często wyśmiewa, w szkołach się obraża. W dużych miastach ludzie są przyzwyczajeni, że ktoś inaczej się ubiera. Ludzie kupują coraz więcej, w małych miasteczkach nie jest to tak spotykane. U mnie w Kołobrzegu byłem wytykany palcami. W klubie usłyszałem, że pedał. Trzeba mieć dystans, trzeba mieć wylane, bo biorąc to do siebie jest ciężko. Zastanawiałem się, czy ze mną wszystko jest ok, czy nie jestem gorszy.

bCxeFpKf
bCxeFpKl

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

bCxeFpKG
KOMENTARZE
(42)
gość
4 lata temu
TM to przede wszytskim program rozrywkowy, Polacy troche za powaznie do tego podchodzą. Nie da sie ukryć, że po tym to raczej ktos będzie celebrytą w Pl niż gwiazdą wybiegów. Aczkolwiek mnie się Radek z twarzy bardzo podoba, jest ortginalny.
gość
4 lata temu
love Radek.
gość
4 lata temu
fajne chłopaki, w porównaniu do łysych dresów ...
bCxeFpKH
T.
4 lata temu
Otwórz oczy to zobaczysz, że prócz takich chłopaków młodych są również mężczyźni. Wyjdź z pudelka i otwórz się na świat to coś dostrzeżesz. Może.
Paweł
4 lata temu
Chłopak jest tylko jesienno-zimowym zjawiskiem w TV. Już Mateusz Maga miał być high fashion model! I co? I co? i jedno wielkie "G"... Radek jest bardzo niski, słaby charakterem, boję się, że nie ma własnego zdania i niepotrzebnie ktoś go z show biznesie skrzywdzi wmawiając mu, że jest ponadprzeciętny. Nic bardziej mylnego, zwykły chłopak, których mnóstwo, tylko z ufarbowanymi włosami, nic więcej.....szkoda, że nie wygrała Karolina Pisarek, ale ona już ma pewnie zagwarantowane kampanie reklamowe, bo moi drodzy pudelkowicze, z Karoliną niejedna dziewczyna widząc ją na reklamie w TV czy gazie utożsami się i kupi produkt, natomiast z Radkiem większość facetów nie, z powodu uprzedzeń i stereotypów.....
Najnowsze komentarze (42)
gość
4 lata temu
moze cwelutki gejutki
gość
4 lata temu
Jesteś normalny i nie szukaj pretekstu aby zwrócić na siebie uwagę. Pilnujcie ,żeby dziennikarze nie kapowali na nas ,na nasz kraj do UNII ,bo będzie następny rozbiór Polski.Niemcy z zawiści oddali nas do komisji Europejskiej chcą nam ograniczyć wpływy.Przestańcie szczuć nas na siebie.
gość
4 lata temu
Strasznie brzydki pedałek.
gość
4 lata temu
- Wklej tę wiadomość pod pięcioma filmami, inaczej umrzesz w ciągu 5 lat
gość
4 lata temu
to stwierdzenie faktu. co to ma do tolerancji?
gość
4 lata temu
Taki/a jesteś do przodu i tolerancyjna i empatyczna a piszesz "p******y kraj". Nieładnie, bardzo nieładnie postępujesz.
gość
4 lata temu
którego?
gość
4 lata temu
l udzie opamiętajcie się TO NIE JEST MĘŻCZYZNA INIGDY NIE BĘDZIE
bCxeFpKz
gość
4 lata temu
i jak sie dziwić gejom? przecież ty ścierwo nie kobieta jesteś.
gość
4 lata temu
BO WYGLĄDASZ JAK P***Ł I KTO CIĘ WYBRAŁ CIOTY Z TVN
gość
4 lata temu
Jak moj syn 190 cm ladne zbudowac naturalny kolor wlsow makijazu zadnego ma sie utozsamic z tym slicznym pedalkiem
gość
4 lata temu
To nie jest gej. Geje są bardziej męscy.
kulfon
4 lata temu
Na miejscu tych cioc nie chcialbym sie znalezc w zakladzie karnym!Oj niemile by to dla nich bylo, chociaz moze niekoniecznie.
gość
4 lata temu
Maga ma okropny głos, lepiej niech nie otwiera buzi.
bCxeFpLb