Trwa ładowanie...
Przejdź na

Uczestniczka bójki w tramwaju zatrzymana! "Ukrywała się, znaleziono ją w szafce na buty!"

154
Podziel się:

"Zatrzymano ją w mieszkaniu krewnej, nic nie wskazywało na to, że jest w mieszkaniu, przeszukano je i znaleziono ją w szafce. Trafi do Policyjnej Izby Dziecka."

bECZnJjF

Nastolatki kopały się, wyzywały, szarpały za włosy i biły pięściami w jednym z warszawskich tramwajów. To mogliśmy zobaczyć na nagraniu, które na początku lipca stało się "hitem" sieci. Do bójki doszło, gdy jedna z nastolatek zwróciła uwagę innej, że zachowuje się zbyt głośno.

Policji udało się ustalić tożsamość uczestniczek bójki, które były agresywne nie tylko wobec siebie, ale również innych pasażerów. Pogryzły mężczyznę, który usiłował je uspokoić, a kobiecie ukradły telefon. Pokrzywdzone osoby zgłosiły sprawę na policję. Stołeczna policja właśnie zatrzymała trzecią uczestniczkę bójki. 15-latka ukrywała się w mieszkaniu swojej krewnej. Pozostałe dwie nastolatki zostały zatrzymane już wcześniej. 19-latka usłyszała zarzut usiłowania dokonania rozboju oraz uszkodzenia ciała, zaś 16-latka przebywa w schronisku dla nieletnich. 15-latka zostanie natomiast skierowana do Policyjnej Izby Dziecka

Dziewczyna zdawała sobie sprawę z tego, że policja jej poszukuje. Unikała kontaktów, ewidentnie się ukrywała. Dzisiaj zatrzymano ją w mieszkaniu krewnej, nic nie wskazywało na to, że jest w mieszkaniu, przeszukano je i znaleziono ją w szafce na buty. 15-latka w tej chwili trafi do policyjnej izby dziecka, ponieważ jest osobą nieletnią - mówi Joanna Węgrzyniak, rzeczniczka Komendy Rejonowej Policji.

bECZnJjH
bECZnJjN

Źródło: TVN24/x-news

bECZnJki
KOMENTARZE
(154)
gość
6 lat temu
i dobrze, niech gimby nie myslą ze wszystko im wolno, bo są jeszcze dzieciarnią.
Monia Zmc
6 lat temu
Świat schodzi na psy!I to jest nasza przyszłość? Ta młodzież? Panie, miej nasz naród w opiece [*]
gość
6 lat temu
Patologia!!! Jak rodzice sobie nie radzą to do poprawczaka! Nie mam ochoty jadąc tramwajem bać sie czy takie dzikuski mnie nie podbija, albo mojego dziecka
bECZnJkj
witaminka ce ...
6 lat temu
Odwazna tylko z kolezankami. A sama to chowa sie do szafki. Kretynka myslala, ze ja nigdy nie znajda?
gość
6 lat temu
Kiedyś to by nie było do pomyślenia, dziś robią co chcą .....
Najnowsze komentarze (154)
qwerty
6 lat temu
grochów prawilny w szafce na buty .ha ha ha ha
gość
6 lat temu
Patrzcie jaka prawilna ...do szafki na buty wlazła:)))
Lecho
6 lat temu
Ten koleś powinien dać z liścia , każdej i kopa w tyłek. Dziewczynki wychowane bezstresowo
bez wachania
6 lat temu
dziwie sie temu gosciowi co go pogeyzły jak by mnie ugryzła to bym ja pozbył jedynek bez wachania.
buk tak chcia...
6 lat temu
Twój żydowski pan paluszkiem nie kiwnie. Spierdalaj j****y talibanie do izraela. Katotaliban j****y.
olo
6 lat temu
przypierdoliłbym każdej szmacie i luz
gość
6 lat temu
cos nie tak z ta komunikacja miejska..bija sie w tramwjach zabieraja sobie buty w autobusach i graza "psami"hahhhhhaha
gość
6 lat temu
Obudza sie kiedys z reka w przyporku jakiegos alfonsika. Nic innego im nie wroze. Zadziwiajacy jest tez fakt ludzi siedzacych jak slupy!
bECZnJkb
GRAŻYNA
6 lat temu
TERAZ CHOWAJ Ą SIĘ PO SZAFKACH A PRZEDTEM BYŁY TAKIE DZIELNE,POWINNA BYĆ BARDZO DOTKLIWA I SUROWA KARA, ALE O CZYM JA PISZĘ,PRZECIEŻ TO TYLKO POLSKA--NASZA KOCHANA
gość
6 lat temu
a ja 150 i spierd.......j
gość
6 lat temu
A JA 150 i spierd...........j
reformacjapro...
6 lat temu
Kwitnie bałwochwalstwo kamiennych, malowanych bożków, więc według Biblii daje to demonom prawo do panowania nad narodami które lubują się w bałwochwalstwie. Nic dziwnego że młode pokolenie jest zdemonizowane skoro rodzice lubują się w bałwochwalstwie i wdrażają w nie dzieci ("Nie czyń sobie podobizny aby jej się kłaniać" Wyj. 20,4)
gość
6 lat temu
pied...lony spamiarz
gość
6 lat temu
Wszystko ma swoje korzenie, nawet dresiarze, jezeli spoleczenstwo jest biedne, rodzi dzieci slumsow, nie ma sie czemu dziwic, taka kolej naturalna rzeczy. Z jednej strony salony rauty, panie polityk od klimatu i panowie z zegarkami a z drugiej slumsy i robole na ulicy. Brak klasy sredniej.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bECZnJkU
bECZnJkV
bECZnJkW
bECZnJkX
bECZnJkY
bECZnJkD