Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Ujawnienie prawdy o Smoleńsku jeszcze przed nami. Ci, którzy ją ukrywali, są znów aktywni!"

358
Podziel się:

"Musimy o to walczyć. Co miesiąc wiedzy na temat tragedii smoleńskiej jest więcej" - mówił Jarosław Kaczyński na kolejnej miesięcznicy.

"Ostateczne ujawnienie prawdy o katastrofie smoleńskiej jeszcze przed nami. Musimy o to walczyć tym bardziej, że ci, którzy tę prawdę ukrywali są znów aktywni i nie ukrywają też swych celów" - ostrzegał podczas kolejnej miesięcznicy katastrofy smoleńskiej swych zwolenników Jarosław Kaczyński. Prezes PiS mobilizował swój elektorat w odpowiedzi na zapowiadaną przez Platformę Obywatelską (po ewentualnym zwycięstwie wyborczym) komisję do odkłamywania manipulacji PiS-u.

Pokazują wprost, że ta ich Rzeczypospolita miałaby się opierać na kłamstwie i na zgodzie na nadużycie. Nasza Rzeczypospolita musi opierać się na prawdzie. Co miesiąc wiedzy na temat tragedii smoleńskiej jest więcej.

Źródło: TVN24/x-news

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(358)
gość
7 lat temu
Stary dziad i jego miesiączki! S*******j dziadu, jak mawiał klasyk.
gość
7 lat temu
Garstka ludzi...mohery już nie wytrzymują tych "mądrości".
gość
7 lat temu
To byl tylko wypadek
gość
7 lat temu
śmiechowe dziadki z tym smoleńskiem :D
gość
7 lat temu
Jedna wielka tragedia to on sam
Najnowsze komentarze (358)
gość
7 lat temu
Ciekawe kiedy będzie można u niego potwierdzić chorobę psychiczną
elka
7 lat temu
Przestałby już ten mały człowieczek, zatruwac życie tym Smoleńskiem !!!!! Obrzydzenie !!!! Co by nie było ludzie i tak nie zmartwychstaną !!!!
gość
7 lat temu
Same stare ludzie Jarka słuchają!!!
gość
7 lat temu
prawda o darmowych lekach dla seniorów to fikcja leki na astme ,jaskre,tarczyce ,niedokrwienie mózgu nie są za darmo a sa to leki chorób nieuleczalnych ,które trzeba brac do konca życia więc niech p. premier nie wciska narodowi kitu jakie maja osiagniecia to kłamstwo
gość
7 lat temu
tak Kaczorku, znowu się uaktywniają. N O R M A L N I !
gość
7 lat temu
Nie ma mnie w kraju ale to co wyrabia Kaczynski to jakas zenada.
gość
7 lat temu
MAM dosc Kaczynskiego i jego bredni.I tego Pisu.
000012
7 lat temu
KOLO KTORY CHCE ZADZIC POLSKA BAL SIE POWIEDZIEC MAMUSI ZE JEJ SYNEK ZGINOL W WYPADKU.TO KTO TAKI SIE NADAJE DO RZADZENIA CALYM PANSTWEM SKORO SIE BOI PRZED JEDNA OSOBA
000012
7 lat temu
GDYBY KACZYNSKI CHCIAL TO WYJASNI TO BY SIE TEGO DOMAGAL OD ROSJI ODPOWIEDZI A NIE ROBIL Z SIEBIE POKRZYWDZONEGO BRACISZKA KTORY NIC NIE MOZE SKORO W POLSCE PRAWIE ROBI CO CHCE
gość
7 lat temu
Pis to zaraza!!!!!!!!!!!
gość
7 lat temu
niedługo wyjdzie na jaw, że to Tusk z procy zestrzelił
gość
7 lat temu
i tak do do końca swoich dni będzie pieprzył a ciemny lud go słucha - czy ten jego jad nie zabija ,-
gość
7 lat temu
Mój Boże, dlaczego inni ludzie przeżywają sami i w godny sposób swoje dramaty, nie wciągają nikogo, by nie zadręczać kogoś swoją rozpaczą. Noszą ból ukryty w swoim sercu i w ciszy, a tu wciąga się innych i zadręcza egoistycznie swoją wieczną żałobą. Ludzie mają dość swoich zmartwień i nie muszą przeżywać w nieskończoność cudzych. Chcą czerpać z tego krótkiego życia ile się da, a nie przeżywać miesięcznice i tyle lat żyć w stresie z powodu czyjegoś bólu. To jest bardzo egoistyczne i charakterystyczne dla ludzi nie przygotowanych do życia.
gość
7 lat temu
s*******j dziadu dość już tego Smoleńka
...
Następna strona