Ula Radwańska o ślubie siostry: "Wciąż nim żyjemy. To było wydarzenie roku!"

45
Podziel się

"Była świetna impreza i świetni ludzie. Ja swojego ślubu jeszcze nie planuję".

Agnieszka Radwańska ponad dwa tygodnie temu poślubiła swego sparringpartnera Dawida Celta. Jak podkreśla przy każdej okazji, decyzja o zamążpójściu nie była spowodowana przekonaniem, że ślub coś zmienia. Wręcz przeciwnie: nadzieją, że wszystko pozostanie po staremu. Najsłynniejsza polska tenisistka i Dawid są parą od ponad trzech lat.

Na uroczystości nie zabrakło oczywiście siostry Urszuli, która pełniła rolę świadka. Tenisistka w rozmowie dla portalu PrzeAmbitni nadal zachwycała się uroczystością ślubną siostry. Skromnie przyznała, że ślub Radwańskiej był "wydarzeniem roku":

Na razie nie planuję. W rodzinie na razie żyjemy ślubem Agnieszki, była świetna impreza i świetni ludzie. To było niesamowite wydarzenie roku.

Źródło: www.przeAmbitni.pl

KOMENTARZE
(45)
gość
3 lata temu
nie wiem jak wy ale ja zawsze chciałam dobrze wyglądać i mieć perfekcyjne ciało. w koncu mi się to udało dzięki nowemu sposobowi który pomógł przyspieszyć metabolizm do maksimum! kolezanki sie dziwia jak mnie spotykaja a ja po prostu uzylam tej metody :) - chudnijpro.club
gość
3 lata temu
Wydarzenie roku z pewnością dla Młodych i ich rodzin. Dla reszty świata to nic !!!
gość
3 lata temu
Oj,Ula ,ale pojechałaś..... wydarzenie roku??? ale koga? bo nie dla mnie?
gość
3 lata temu
Nie zazdroszczę panu Dawidowi. Mam bogatą żonę z bogatej rodziny z Warszawy, ja jestem ze wsi z rodziny alkoholowej. Nie jest łatwo.
gość
3 lata temu
Urszula ślubu nie planuje bo jak narazie to jest w związku z facetem który za zastraszanie sędziów tenisowych i korupcje został wykluczona na dobre kilka lat z tego sportu. Też bym z takim typem nie planowała.
Najnowsze komentarze (45)
gość
3 lata temu
wxxw,video
Martyna
3 lata temu
Dla każdej kochającej się rodziny ślub jej członkini jest wydarzeniem roku :-) I bardzo dobrze. Agnieszce życzę wszystkiego najlepszego i dużo miłości! Aczkolwiek suknię mogła lepiej wybrać... np. u Violi Piekut..
gość
3 lata temu
Ludzie skąd w was tyle jadu nie każdy musi być zaraz Mis Polski Pani Agnieszka jest pracowita i jest naszą. Duma narodowasy się czepiacie jak była ubrana na własny ślub tojej wielki dzień i jej wybór Poprostu wstyd.
gość
3 lata temu
hahaha! Wydarzenie roku, dla kogo???
gość
3 lata temu
I po co ten durny hejt? Nie zrozumieliście jej wypowiedzi
gość
3 lata temu
zwykły ślub jakich co dzień setki-a się podniecają bo znani byli-jaki to ślub roku??
gość
3 lata temu
To było niesamowite wydarzenie roku, śmiechu warte, jedna krótka wzmianka w wiadomościach
gość
3 lata temu
Kiepska suknia
gość
3 lata temu
mam to samo tylko męża,mi zawsze wytykają że mam gołą d**ę,że jestem z wsi,że weszłam do wszystkiego,że właściwie w ich oczach jestem nikim tyko żoną swojego męża!! I mam to w gdzieś bo mąż mnie kocha,szanuję,a to że jego rodzina mnie nie zaakceptowała to jest ich problem nie mój!!ja żyję z mężem a nie jego rodziną!!
gość
3 lata temu
Wydarzenie roku😁....ale u nich w rodzinie😂
gość
3 lata temu
z kontekstu ewidentnie wynika, że to "wydarzenie roku" dla nich tj. rodziny...
gość
3 lata temu
z kontekstu ewidentnie wynika, że to "wydarzenie roku" dla nich tj. rodziny...
gość
3 lata temu
Następne przekonane o swojej wielkości?... Ja bym rzekła ze ślub stulecia a potem kolejne Royal baby? Swiat zidiociał z dobrobytu!!!
gość
3 lata temu
Moze mniej zdolna Ale o 1000000000 razy ładniejsza i sympatyczniejsza.