Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kokosimo
|

Urażony Michał Wiśniewski żali się, że musiał odwołać koncert: "NIE MA DLA NAS MIEJSCA w Lublinie"

115
Podziel się:

Michał Wiśniewski miał wystąpić 17 marca w Lublinie z "Ich Troje". Tak się jednak nie stało, w związku z czym rozgoryczony piosenkarz postanowił pożalić się fanom na sposób, w jaki go potraktowano. "Musicie zmienić nazwę, bo Centrum Spotkania Kultur jest nieadekwatna do tego, co robicie" - grzmiał 49-latek.

Urażony Michał Wiśniewski żali się, że musiał odwołać koncert: "NIE MA DLA NAS MIEJSCA w Lublinie"
Michał Wiśniewski musiał odwołać koncert w Lublinie (Instagram)

Były czasy, gdy Michał Wiśniewski dzierżył chlubny tytuł największego gwiazdora w Polsce, co naturalnie przekładało się na rekordowe stawki. U szczytu kariery udało mu się zgromadzić majątek opiewający na 40 milionów złotych, który muzyk przepuścił na różnej maści fanaberie. Nie pomogło też jego uzależnienie od hazardu...

Dziś, po niemal trzech dekadach w branży, Wiśnia dalej cieszy się sporym wzięciem. Oprócz występów na scenie piosenkarz dorabia sobie poprzez jurorowanie w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" i bywanie na salonach. Ponadto 49-latek pochwalił się niedawno w rozmowie z Pudelkiem, że zaoferowano mu półtora miliona złotych za udział w Fame MMA, na co Wiśnia wolał nie przystawać.

Wyznanie Wiśniewskiego błyskawicznie skomentowali włodarze Fame MMA. Znany z "Warsaw Shore" Wojciech Gola zaprzeczył doniesieniom i posądził Michała o nieco zbyt bujną wyobraźnię.

Zobacz także: Michał Wiśniewski: "Pieniądze to nie wszystko"

Tymczasem zapracowanego lidera "Ich Troje" czekała w czwartek przykra niespodzianka. Okazało się, że lubelski klub, w którym mieli pierwotnie wystąpić 17 marca, nie podniósł się jeszcze z problemów pandemicznych. Co więcej, nie znalazł zastępczego miejsca, w którym "Wiśnia" mógłby zagrać ze swoją formacją. W rezultacie artysta zmuszony był całkowicie odwołać show.

Próbowaliśmy absolutnie wszędzie zagrać akustycznie, ale generalnie muszę powiedzieć, że ten koncert musimy odwołać, nie ma co przekładać. Nie ma dla nas miejsca w Lublinie - mówił zawiedziony celebryta w opublikowanym na Instagramie filmiku.

Wiśniewski wyjawił, że kontaktował się z dwoma miejscami z propozycją zagrania koncertu. Bez skutku. Czerwonowłosy gwiazdor nie krył swojego rozgoryczenia sposobem, w jaki został potraktowany.

Jak się okazało, studenci z Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej chcą cenę, dla której musielibyśmy zrobić bilety po 200 zł albo być Matą - mówił Wiśnia. A jeśli chodzi o Centrum Spotkania Kultur, to już nie wypowiem się, dlatego że zostało nam to po prostu odmówione ze względu na repertuar niegodny tej instytucji. Rozumiemy, dziękujemy, ale musicie zmienić nazwę, bo Centrum Spotkania Kultur jest nieadekwatna do tego, co robicie.

Pod filmikiem Wiśniewskiego momentalnie zaroiło się od komentarzy, w których fani wyrazili głęboki zawód w związku z odwołaniem koncertu.

Wstyd mi za Lublin; Centrum powinno mieć nazwę "Brak Kultury i Klasy". Lublin, wstyd...; Wstyd mi za Lublin, a mieszkam tu; Nie mieści to się w mojej głowie, że miasto Lublin, takie piękne i fajne z takimi poglądami? Nie chciałabym używać ostrych słów, ale te instytucje kultury, no, coś im szwankuje, ewidentnie.

Pod postem pojawiły się też nieco bardziej konstruktywne komentarze.

Do wyboru do koloru w Lublinie: Arena Lublin, Centrum Kultury, Hala Globus, Hala MOSiR przy Zygmuntowskich. Błonia pod zamkiem (choć może być zimno). Od biedy nawet Targi Lublin. Obiektów jest dużo. Lublin nie kończy się na CSK i Chatce Żaka. Pisz Michał, jak coś, to poszukamy - piszą internauci.

Inni zauważają, że Wiśniewski zwyczajnie sieje ferment w trudnych czasach.

Wyjdź ze swojej bańki i zobacz, co teraz dzieje się w Lublinie. Przyjmujemy uchodźców i pomoc dla nich jest teraz najważniejsza. Gdzie się da uruchamiane są punkty pomocy. W CSK również. Pomijając gusta, pomyśl w czyją retorykę się wpisujesz, siejąc ferment i niezgodę? BRAWO Lublin!!! - komentują.

Myślicie, że czasy prosperity Michała Wiśniewskiego właśnie mijają?

Zobacz także: Dietetycy niszczą rady celebrytek, a Lidia Kopania swoją karierę
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(115)
Nick
3 miesiące temu
Jestem z Lublina. Miejsce, w którym pierwotnie miał zagrać Wiśnia nie istnieje od dawna, więc dziwne, że dopiero teraz się tym zainteresował. W Centrum Spotkania Kultur odbywają się koncerty na trochę innym poziomie - na pewno nie dawno przebrzmiały zespół na granicy popu i disco polo. Jako największe miasto graniczące z Ukrainą mamy obecnie trochę inne priorytety
Puszka
3 miesiące temu
Wiśnia weź nie gwiazdorz. Mieszkam w Lublinie i od 10 dni nie robimy nic tylko pomagamy. Wybacz jeśli mało kto teraz myśli o Twoim koncercie.
Kasia
3 miesiące temu
Miał kiedyś wszystko: najfajniejszą i najpiękniejszą ze wszystkich żon Mandarynę, udane dzieci, ogromny majątek. Wtedy nie było problemów z występami. Mógł mieć nawet własne centrum kultury i promować kogo chce. Ale jak się zachciało ośmieszyć własną żonę, zachciało się jakiejś Świątczak, zachciało się hazardować i przeputać ogromny majątek, to teraz ma to, co ma.
Bela
3 miesiące temu
200 złotych za koncert jakiegoś średnio dobrego zespołu, który od 20 lat nikogo już nie obchodzi? czy on oszalał?
🐩🐩🐩🐩
3 miesiące temu
Wojewódzki powiedział że stanie ojcem jego dziewczyna jest w 2 miesiącu
Najnowsze komentarze (115)
Piotr
2 miesiące temu
wisniewski kaska uciekła hehe a to dopiero poczatek hehe
Miki
2 miesiące temu
Panie Michale a może charytatywny koncert na Placu Zamkowym dla wszystkich tych Ukraińców którzy są obok i dla tych co pomagają. Tak żeby ich wesprzeć, zagrzać, pokazać swoje wsparcie. Lublin się nie wstydzi że pomaga a Pan panie Michale co na to.
Lbn Lbn
2 miesiące temu
Spotkanie kultur w sensie, że kultura litewska spotyka się z żydowska. Nie, że disco polo spotyka się z jazzem na jednej scenie.
A kuku
2 miesiące temu
Wczoraj pisali że ten fircyk wyprowadza się Polski do Barcelony a dzisiaj martwi się że nie chcą jego koncertów w Lublinie . Czy on myśli że zarobi na sytuacji jaka jest obecnie w Polsce ? Czy ktoś będzie chciał słuchać takiego niewiarygodnego człowieka ? Zachowuje się jak klaun cyrkowy i tylko dlatego oglądają jego wyczyny i nic poza tym.
A kuku
2 miesiące temu
Wczoraj pisali że ten fircyk wyprowadza się Polski do Barcelony a dzisiaj martwi się że nie chcą jego koncertów w Lublinie . Czy on myśli że zarobi na sytuacji jaka jest obecnie w Polsce ? Czy ktoś będzie chciał słuchać takiego niewiarygodnego człowieka ? Zachowuje się jak klaun cyrkowy i tylko dlatego oglądają jego wyczyny i nic poza tym.
Anna
2 miesiące temu
Wiśniewski jak ci nie wstyd! Puknij się w głowę! Co za człowiek
Gosia
2 miesiące temu
No pacz ...ludzie mają problemy
jagazor
2 miesiące temu
ciekawe kiedy zmieni kolor włosów i będzie wyglądał normalnie ,patrzeć się nie da miał swoje 5 minut ,i tyle
Iza
2 miesiące temu
W Ukrainie jest wojna a on myśl o imprezach żenada straszna weź się facet ogarnij lepiej pomagaj charytatywnie.
gosc
2 miesiące temu
Obecnie mamy w d......e te wasze występy.Macie dosyć kasy żeby żyć a i nam dajcie od was odpocząć
K49
2 miesiące temu
Pojechał by pomóc bezinteresownie na granicę jako wolontariusz a nie tylko myślał o sobie i dramatyzował z byle powodu. Ciekawe czy podczas wojny też będzie szukał miejsca by grać. Czy będzie dalej egoistą i będzie się liczyło tylko ja....
Wawryk
2 miesiące temu
Lubelskie przeżywa trudne chwile , każda instytucja zajmuje się pomaganiem uchodźcom. Pan Wiśniewski móglby się zreflektować i dołączyć do wolontariuszy, a nie narzekać. Brawo Lublin ! Do Centrum Kultur chodzi się na SZTUKĘ...
Wes
2 miesiące temu
Sorry Wisnia ale w Lublinie jest troche kultury ….
Klara
2 miesiące temu
A co twórczość tego pana ma współnego z kulturą?;)
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie