Trwa ładowanie...
Przejdź na

Urbańska o Józefowiczu: "W pracy on jest moim dyrektorem! Trudno o romantyczne chwile"

75
Podziel się

"Czasem pozwalamy sobie z mężem uciekać od świata i popatrzeć sobie w oczka. Ostatnio pojechaliśmy do Rzymu i poszliśmy na zakupy" - chwali się.

bCZLJQBh

Natasza Urbańska kilka lat temu wyszła za mąż za starszego o 18 lat Janusza Józefowicza, który porzucił dla niej żonę. To dzięki niemu Natasza zaistniała w show biznesie i była przez tyle lat promowana w telewizji. Choć para pracuje razem w teatrze, Natasza narzeka, że nie mają dla siebie zbyt wiele czasu. Jeśli już znajdują, to fundują sobie romantyczne wyjazdy we dwoje, bez córki. Ostatnio spędzili weekend w Rzymie, który z powodu pogody nie należał do udanych. Poprawili sobie jednak humory zakupami.

Czasem pozwalamy sobie z mężem uciekać od świata i popatrzeć sobie w oczka. Pracujemy ze sobą, w pracy jestem jedną z artystek, a on jest moim dyrektorem, dlatego trudno wtedy o takie romantyczne chwile. W Polsce lało, powiedziałam do męża: Jedziemy do Rzymu, tam jest dobra pogoda. Pojechaliśmy i poszliśmy na jakieś zakupy dla mojego męża. Powiedziałam: tutaj, to cię obkupię na spokojnie.

bCZLJQBj
bCZLJQBp

Źródło: Newseria Lifestyle

bCZLJQBK
KOMENTARZE
(75)
gość
5 lata temu
sztuczność w każdym calu-na nic uśmiechy,przeciąganie głosek,zalotne spojrzenia-za tym tylko pustka zieje
gość
5 lata temu
infantylne to wszystko
gość
5 lata temu
niestety nataszo to byl czyjs maz, a ty teraz udajesz naiwna!!!
bCZLJQBL
gość
5 lata temu
Irytujaca jest...slodka malutks
gość
5 lata temu
brzydnieje sztuczne nic każdą rolę położy!
Najnowsze komentarze (75)
gość
5 lata temu
ktoś zapomniał, że mąż to nie własność :-) .... tylko wolny człowiek. A wolny człowiek postanowił być z Nataszą na dobre i na złe. Piękna miłość.
gość
5 lata temu
Nataszo.....jesteś taka naturalna......piękna utalentowana kobieta
gość
5 lata temu
Och mój Boźe!....okupię cię...trzeba się pochwalić zakupami w Rzymie!!!
gość
5 lata temu
o, matko ta znowu pajacuje - ta kobieta jest ładna, ale ma w sobie coś odpychającego i starzeje się z dnia na dzień zatracając siebie i coraz bardziej upodobniając się wiekiem do swojego Januszka; ani się nie obejrzy jak on wymieni ją na lepszy model...sorry, ale ta kobieta zachowuje się jak uzależniona..
gość
5 lata temu
Rozbił Juzefowiczowi rodzinę dla kariery bo wyszła za alkoholika starszego. Nie jest ładna i sztuczna do tego słaba z niej aktorka i tancerka
gość
5 lata temu
Ladna para a ludzka zawisc nie ma granic
gość
5 lata temu
Jada wspomagać kryzys?
gość
5 lata temu
lepszy stary i bogaty niż ten młody z kasą taty ?
bCZLJQBD
jki
5 lata temu
żal mi jej piękna ma talent i chyba kompleksy pragnie miłości wbrew rozsądkowi oby była szczęśliwa bo jednak mąż to mąż i w domu i w pracy taki dyrektor to dyktator a dyktaror to narcyz nie umie kochać
gość
5 lata temu
Porabani ludzie jesteście ... Ona fajna kobietka piękna uzdolniona i jest od ładnych lata mężatka a to ze on miał już związek na lecie trudno to jest życie lepiej ze zakończył uczciwie a nie walił nabywa fronty . Super Natasza gratulacje i mniej w dupce co inni porabani w łeb ludzie piszą .
gość
5 lata temu
Jest piękna, ma piękny uśmiech. Józefowicz też jeszcze przystojny facet jest. Fajni są, lubię ich. Chciałabym mieć taką formę fizyczną jak Natasza.
gość
5 lata temu
Cos zbrzydla.
gość
5 lata temu
Bląd nie dla niej.
gość
5 lata temu
Te biale zebiska sa okropne.
...
Następna strona
bCZLJQCf