Trwa ładowanie...
Przejdź na

Urbańska znów wraca… "Jest nowy singiel, nagrywam teledysk". SŁUCHALIŚCIE JUŻ?

237
Podziel się

"Tekst mówi o mnie. Sama decyduję, nic nie muszę udowadniać, dojrzałam do tego". Uwaga: tego nie da się wyprzeć z pamięci.

bCXGUIrp

Natasza Urbańska już od ponad 20 lat cieszy się ugruntowaną pozycją w polskim show biznesie. Dzięki małżeństwu z Januszem Józefowiczem nie musi martwić się też o brak zawodowych propozycji. Jej artystyczne dokonania budzą wątpliwy entuzjazm. Natasza się jednak nie poddaje i po raz kolejny promuje nowy utwór. W sieci właśnie pojawił się singiel Już nie pytam. W rozmowie z www.przeAmbitni.pl pochwaliła się, że nagrywa do niego teledysk i planuje płytę. Wygląda na to, że i tym razem będzie musiała jeszcze poczekać na sukces… Uwaga: tego nie da się wyprzeć z pamięci.

bCXGUIrS
KOMENTARZE
(237)
gość
3 lata temu
mnie sie poprostu wydaje, ze to jest brak kultury muzyczbej a nie talentu, bo ona jest zdolna, ale nie wie co jest dobre a co jest poprostu chlamem
gość
3 lata temu
Ale gniot! :-D
gość
3 lata temu
Dla mnie to to bólu wytresowana przez męża artystka. Jest odpychająca, choć ładna. Śpiewać nie potrafi. Taka trochę dzidzia piernik.
bCXGUIrT
gość
3 lata temu
Glos fajny. Niektorzy, bardziej wypromowani, maja gorszy, ale ten tekst... Kto pisal slowa?
gość
3 lata temu
Jak nie polize umywalki to się nie liczy 😄
Najnowsze komentarze (237)
gość
2 lata temu
Co wy chcecie- piosenka jakich wiele, da sie.
antoni
3 lata temu
Piękna KOBIETA - wspaniały głos - płytę już kupiłem i słuchamy Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy na koncert do naszego miasta !!! Duży szacun !!!
Bell
3 lata temu
Boże, naprawdę chciałam dać jej szansę. Ale ta "piosenka" to jest po prostu dramat jakiś. I jakim głosem ona to śpiewa. Jak rozjechana żaba. O tekście nie wspomnę. Ani o muzyce. Katastrofa.
gość
3 lata temu
Natasza fajna dziewczyna ma talen .Dajcie jej żyć i trochę zrozumienia. Fajna piosenka .
gość
3 lata temu
Co za szczęście że ja nie muszę tego kiczu słuchać do końca. Ta piosenka pasuje do jakiejś nastolatki. Czyli do niej jak ulał. Mentalnie pozostaje smarkulą. Wierzy w bajkę pod tytułem "Natasza urbanska ma talent wokalny"😆 Tandetna pseudowokalistka z parciem na szkło.
gość
3 lata temu
ładny głos...aż go szkoda na taką pioseneczkę..
gość
3 lata temu
"ide tam gdzie ide nie idę gdzie nie ide, idę tam gdzie lubię nie idę gdzie nie" inspirowała się Kazikiem :) hahahaahah wątpię
Kasia
3 lata temu
Jakiś orencz jakiś dżus błagam
bCXGUIrL
gość
3 lata temu
nie podoba mi się taki bez sensu
Grazyna
3 lata temu
Glos fajny , kobieta piekna , piosenka rytmiczna , acz slabiutka , niestety !!! I musze to napisac , choc bardzo cie lubie , Nataszo !
gość
3 lata temu
wpada w ucho ustawiłem na dzwonek w tel .... żartuję dno jak zwykle i głębia słów och
gość
3 lata temu
Jedno jej trzeba przyznać, dykcję ma świetną. Porównajcie z Markowską wyjącą "nie zatrzyma nik mje" albo Kasią Kowalską i jej "a to co meeeeem". Tresura w "Metrze" na coś się przydała.
gość
3 lata temu
Urbańska to fajna babka. Nie wiem dlaczego ma niewielu fanów, choć jest bardzo zdolna.
Baśka
3 lata temu
A ja lubię Nataszę Urbańską, a to, że jej mąż Józefowicz tak wcześnie i bezmyślnie się ożenił pierwszy raz, to nie mogło trwać wiecznie.
...
Następna strona
bCXGUIsn