Trwa ładowanie...
Przejdź na
Venus
Venus
|

Urodziła, mając 60 lat. Barbara Sienkiewicz spisała testament i wyjawiła, kto ma zająć się dziećmi po jej śmierci

122
Podziel się:

Barbara Sienkiewicz nazywana jest "najstarszą matką w Polsce". Aktorka wyjawiła, jak zabezpieczyła przyszłość bliźniaków, których urodziła w wieku 60 lat. "Bardzo różnie w życiu bywa. Staram się przewidzieć przyszłość" - przyznała w najnowszym wywiadzie.

Urodziła, mając 60 lat. Barbara Sienkiewicz spisała testament i wyjawiła, kto ma zająć się dziećmi po jej śmierci
Barbara Sienkiewicz spisała testament. Wskazała opiekuna dzieci (FORUM)

W 2014 roku nazwisko Barbary Sienkiewicz zdobiło setki nagłówków. Powodem zainteresowanie wokół aktorki nie były kolejne filmowe i serialowe role, lecz wiadomość o jej późnej ciąży. Kobieta urodziła, mając 60 lat i chętnie udzielała wywiadów, opowiadając o wadach oraz zaletach późnego macierzyństwa. Zabrała też dzieci do Sejmu, a na konferencji prasowej apelowała do ówczesnej premier o przyznanie jej "emerytury specjalnej". Nie da się ukryć, że przypadek "najstarszej matki w Polsce" wywołał niemałą sensację.

Barbara Sienkiewicz urodziła, mając 60 lat. Aktorka powróciła z nowym wywiadem

Mimo sporego zainteresowania jej późnym macierzyństwem, Barbara Sienkiewicz w kolejnych latach unikała nadmiernej ekspozycji w mediach i skupiła się na wychowaniu bliźniąt. Po latach milczenia aktorka udzieliła kolejnego wywiadu. W "Wieczornym Expressie" odniosła się m.in. do zarzucanej jej "lekkomyślności". Wyjawiła też, że Ania i Piotrek zaczęli wypytywać o ojca.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Krupińska otworzyła się na temat dzieci. Chcą, by w końcu pokazała ich na Instagramie

Barbara Sienkiewicz o przyszłości Ani i Piotrka. Bliźnięta są dla niej całym światem

Udzielając obszernego wywiadu, Barbara Sienkiewicz przyznała w "Wieczornym Expressie", że robi wszystko, aby odpowiednio wychować swoje dzieci i zapewnić im jak najlepszą, spokojną przyszłość.

Moje dzieci muszą twardo stanąć na swoich nogach i mieć podstawy do tego, żeby żyć, zarabiać i żeby były sprawne - wyznała.

Barbara Sienkiewicz spisała testament. Wskazała, kto zaopiekuje się dziećmi w wypadku jej śmierci

"Najstarsza matka w Polsce" uważa, że czuje się dobrze i jest w pełni sprawna. Aby jednak nie martwić się o przyszłość pociech, Sienkiewicz spisała testament. Aktorka chce, by po jej śmierci dzieci były samodzielne i otoczone najlepszą opieką.

Dziewięć lat przede mną do ich pełnoletności. Bardzo różnie w życiu bywa. Jakiś czas temu musiałam pojechać do Łodzi, załatwić jakąś sprawę. Jechałam samochodem trasą szybkiego ruchu. Przed wyjazdem do Łodzi napisałam testament i zostawiłam go w domu. Muszę mieć wszystko dopięte na ostatni guzik. Staram się przewidzieć przyszłość - tłumaczyła.

Barbara Sienkiewicz wskazała także, kto miałby zająć się dziećmi po jej śmierci.

Pani marszałkini Wanda Nowicka zaproponowała, że ona przejmie dzieci. Sama wysunęła tę propozycję. Można takie sprawy załatwić przez akt notarialny, ale też przez sąd rodzinny. Wszystko jest zapisane w testamencie. Bardzo jej serdecznie dziękuję. To jest wieloletnie wsparcie tej pani, do której zostałam skierowana. Szczerze i uczciwie dziękuję - skwitowała Barbara Sienkiewicz.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(122)
asia
rok temu
Jestem w stanie zrozumieć wpadkę grubo po 40-tce, ale ta Pani mając lat 60 chyba nie zaliczyła ciąży z zaskoczenia.... Dla mnie to co najmniej nieracjonalne, egoistyczne i chyba nastawione tylko na popularność podejście, tym bardziej, że ojciec raczej nie uczestniczy w wychowaniu dzieci..... Tylko dzieci żal - bo wychowuje je w zasadzie babcia, a rodziców brak
123
rok temu
Lekarz który ją zaplodnił powinien zostać ukarany !!!
literatka
rok temu
Akurat Wanda Nowicka najmniej się nadaje do przejęcia opieki na dziećmi. Swojego syna wychowała tak, że prokuratura bada jego wezwania do mordowania żołnierzy polskich na misjach, propagowanie totalitaryzmu czyli pochwałę Stalina i zbrodni katyńskiej. Najwyrażniej nie zwracała uwagi na syna, choć wszędzie tropiła prawicowe radykalizmy.
Rytua
rok temu
Jest odpowiedni czas na rodzenie dzieci,tak to uczyniła natura In vitro w Polsce do ok czterdziestu paru lat, więc uczyniła to nielegalnie Mogła adoptować większe dziecko,lub zostać rodziną zastępczą Wychowywanie dzieci to praca i dlatego mamy mają być mamami a babcie babciami
Ann
rok temu
Wystarczy obejrzeć wywiad na yt żeby stwierdzić że ta pani ma powazny problem z głową. Nie chodzi o wiek
Najnowsze komentarze (122)
Onn
miesiąc temu
Wspaniale, ze pani Wanda Nowicka zaopiekuje się dziećmi.
Kotokratka
miesiąc temu
Wanda Nowicka ma 67 lat ... Kolejna tragedia?
Ann
miesiąc temu
Hey ludziska 😴zacznijcie od siebie 😴 Dzieci mają siebie i w sercach miłość kochającej, troskliwej matki. Jej decyzje i koniec. Znajdą kochającą rodzinę ❤
Ann
miesiąc temu
Hey ludziska 😴zacznijcie od siebie 😴 Dzieci mają siebie i w sercach miłość kochającej, troskliwej matki. Jej decyzje i koniec. Znajdą kochającą rodzinę ❤
ambiwalencja
miesiąc temu
Ludzie , czy Was pogięło ? Pozwólcie żyć innym wg własnych zasad. Każdy ma prawo do własnych racji i błędów , wzlotów i upadków.
Oby!
miesiąc temu
W sumie dobrze, że Nowicka zajmie się dziećmi. Nie będzie mieć czasu na politykę i zniknie z życia publicznego.
Ocenna
miesiąc temu
Nie zbadane są wyroki boskie. Nie osądzaj. Nie wiesz jakbyś postąpiła będąc na miejscu B. Sienkiewicz. Nie wiesz, nie odpowiadaj. Nie hejtuj. Nie krytykuj.
Dobry duszek
miesiąc temu
DZIECI trzymajcie się !
Justyna
miesiąc temu
Starsza pani przekazała swoje dzieci w spadku drugiej starszej Pani 68 letniej Brak rozsądku
Helmut
miesiąc temu
Nowicka bo pęknę ze śmiechu !!!!🤣🤣🤣🤣🤣🤣
???
miesiąc temu
No, matka nie żyje. Ciekawe czy Nowicka dotrzyma słowa. Czy była to tylko mowa - trawa???
bara
miesiąc temu
Pani marszałkini żle wychowała swojego jedynaka a teraz po śmierci pani Sienkiewicz miałaby dwoje obcych dzieci wychować?
XXX
miesiąc temu
Eksperyment medyczny dobiegł końca Tylko ta pani ze skrzywioną psychiką mogła brać w nim udział.Dzieci pewnie zostaną adoptowane ,oby jak najszybciej,bo czas ucieka.Beda wreszcie miały normalny dom,normalnych dwoje rodziców i normalne dziecinstwo
Gosia
miesiąc temu
Wieczne odpoczywanie racz jej dać Panie,biedne dzieci
...
Następna strona