Trwa ładowanie...
Przejdź na

Waleczna Powierza: "Tępię plastik w każdym możliwym momencie"

43
Podziel się

"W supermarkecie nie owijam każdej rzeczy w torebkę foliową.

bCGBeMRh

Anna Powierza w ochronę środowiska oraz praw zwierząt angażuje się z wielkim rozmachem. Niedawno aktorka przywiązała łańcuchem siebie oraz córkę do psiej budy. Teraz "Czesia z Klanu" postanowiła wytoczyć wojnę reklamówkom foliowym. Zdaniem celebrytki to zmora środowiska naturalnego, którą można zastąpić lnianymi torbami i wiklinowymi koszykami. Aktorka zachęca też do segregowania śmieci oraz planowania zakupów, ponieważ mamy tendencję do kupowania zbyt dużej ilości jedzenia. Ania ze smutkiem dodała, że góry śmierci rosną z rok na rok, ponieważ ludzie bezmyślnie podchodzą chociażby do kwestii zakupów.

bCGBeMRK
KOMENTARZE
(43)
gość
rok temu
Czyli co? Nie spotyka się z większością koleżanek ;)
gość
rok temu
Bardzo dobre podejście, ja tez jestem zero waste
gość
rok temu
I bardzo dobrze! Szanujmy naszą planetę
bCGBeMRL
gość
rok temu
Wy - redakcja tego portalu -teraz najgłośniej doceniacie wszelkie apele o zaprzestaniu hejtu w internecie, Wy - ci, którzy w tworzeniu hejtu w Polsce odgrywacie pierwsze skrzypce. Pudelek.pl hejtem stoi i taka jest idea waszego istnienia. Banda hipokrytów i zakłamanych m**d.
Martyna Wojci...
rok temu
Oj tam, oj tam. Plastik is fantastik!
Najnowsze komentarze (43)
gość
rok temu
Ludzie, to są wszystko bujdy.
gość
rok temu
Ale Biedronka wszystko ma w plastikach i tego nikt nie przeskoczy.
gość
rok temu
rany, jak ona mnie wkurza. Czesia z serialu a się pcha wszędzie jakby co najmniej oskara zdobyła. Ogarnij się dziewczyno, nie jesteś żadną gwiazdą!
gość
rok temu
Pięknie schudła. To sukces przy Hashimoto! Gratulacje Aniu
pozdrawiam
rok temu
jestem kasjerka i zgadzam się w 100%!! to co ijak ludzie kupują to dramat!! oczywiście nie znam sytuacji w kadym domu ale ludzie placac u mnie ok 200-300 zl za zakupy czeto mowią" a przyszłam tylko po 1 rzecz"...albo wgl nie planowali zakupow no ale tak wstąpili bo byo po drodze... druga sprawa siatki. czy trzeba koniecznie zawija kazda marchewkę, kazde 1 jabłko w foliowa siateczkę która potem zaraz wyrzucamy do śmietnika, ze śmietnika smieci laduja na wysypisko i tam je spalają w w powietze leca tony smogu który potem i tak spływa z deszczem do naszych wód i gleb??
gość
rok temu
Trzeba bylo nosa nie zmieniać!
gość
rok temu
no umówmy się
gość
rok temu
a rzesy sztuczne ,tona plastiku
bCGBeMRD
LOGIC
rok temu
Czesia jaka wygadana sztuka haha
gość
rok temu
a ja bym chętnie nie owijala wszystkiego w folie gdybym wiedziała ze wozek jest czysty a nie przed chwila siedział w nim wyrosniety dzieciak z brudnymi buciorami
gość
rok temu
tak bo ty cos zmienisz na bank jak tak robic xD ludzie to robili robią i bedą robic xd takze ogarnij sie dziewczyno nic nie zmienisz
gość
rok temu
Oj biedna nie kupuje w plastiku a wystarczy nie wyrzucać byle gdzie
gość
rok temu
Od dawna na tyle ile się da unikam brania ze sklepów reklamówek i woreczków foliowych.
gość
rok temu
A kosmetyki w czym kupujesz, we wiadrze?
bCGBeMSf