Trwa ładowanie...
Przejdź na

Wałęsa atakuje IPN: "Oni lepiej podpiszą się za mnie, niż ja sam!"

318
Podziel się

"Mogę postawić tu stu grafologów, którzy powiedzą odwrotnie. Nigdy nie przysięgałem po tamtej stronie" - mówi o byciu "Bolkiem".

bCOtUzkl

Od kilku dni jest głośno wokół ustaleń IPN-u, o których poinformował nieco ponad tydzień temu. Przedstawiona została ekspertyza biegłych, według których Lech Wałęsa współpracował ze Służbami Bezpieczeństwa w czasach PRL-u. Chodziło o dokumenty z tzw. szafy Kiszczaka otwartej prawie rok temu przez wdowę po generale. Lech Wałęsa wczoraj skomentował opinię specjalistów IPN.

Ja mogę postawić tu stu grafologów, którzy powiedzą odwrotnie - stwierdził były prezydent.

Podczas konferencji w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku zapewniał, że dokumenty są sfałszowane.

bCOtUzkn

Przysięgam, że nigdy nie przysięgałem po tamtej stronie, ale jednocześnie informuję, że po przegranym strajku w 1970 roku miałem swoje metody walki - mówił.

Po badaniach teczki Wałęsy, m.in. odręcznie napisanego zobowiązania do współpracy z SB i podpisu: Lech Wałęsa "Bolek", biegli grafolodzy stwierdzili, że podpis jest autentyczny.

Oni lepiej podpiszą się za mnie, niż ja sam. Gdy byłem prezydentem, widziałem jak to się robi - dodał Wałęsa.

bCOtUzkt

Źródło: TVN24/x-news

bCOtUzkO
KOMENTARZE
(318)
gość
4 lata temu
To jaki problem, powołaj grafologów i zobaczymy co wyjdzie. Najbardziej to sobie zaszkodził Wałęsa, tym swoim pieprzeniem głupot się w oczach wielu osób skompromitował bardziej niż zrobiły to te całe kwity na niego.
gość
4 lata temu
Nie dość że zdrajca to jeszcze k****a. Bolek nie kompromituje się.
gość
4 lata temu
WAŁĘSA nie musi się bronić sam. Może liczyć na mnóstwo obrońców. Zwłaszcza tych z TVN i WYBORCZEJ, czyli mediów, które albo zostały założone za pieniądze SB, albo pochwalały z nią współpracę. Przecież to w GW latami pracował MALESZKA, czyli KAPUŚ odpowiedzialny za śmierć PYJASA. Dla „dziennikarzy” pracujących w tych mediach Wałęsa to wciąż bohater. Fakt, że przez 40 lat chodził na pasku BEZPIEKI, prawdopodobnie SZANTAŻOWANY przez KISZCZAKA, nie ma dla nich żadnego znaczenia. Gdyby go teraz skrytykowali, musieliby się przyznać, że od 25 lat robili swym odbiorcom wodę z MÓZGU. Warto się jednak przyglądać, kto broni BOLKA najgorliwiej. Takie osoby jak KOLENDA-ZALESKA, Lis, Żakowski, Sobieniowski czy Wielowieyska brukają wykonywany przez siebie zawód i powinni przemyśleć czy nadal są dziennikarzami czy tylko serwują medialną PAPKĘ, wciąż MANIPULUJĄC opinię publiczną. Ale raczej do takiej autorefleksji nie są zdolni. Jeśli chcecie poczytać więcej o naszych „elitach”, zajrzyjcie na profil ÂNTEĶ MUZYĶANT na Fejsbooku.
bCOtUzkP
lolo
4 lata temu
Buc i tyle w temacie.
gość
4 lata temu
Co za b****n... wyszlo szydlo z worka!
Najnowsze komentarze (318)
gość
3 lata temu
Są fakty,żyją świadkowie Polacy już dawno wiedzieli że Wałęsa donosił na kolegów z pracy za judaszowe srebrniki i chodził na smyczy Kiszczaka a Bolek dalej idzie w zaparte i wali głupa.Na początku Solidarności niektórzy chcieli to ujawnić to przeciwny temu był Celiński.To ten co niby był w opozycji a Kiszczakowi d**ę lizał!
gość
3 lata temu
NIEMILY BUC POWINNI MU ZABRAC CALY MAJATEK I EMERYTURE......
nie zdrajcom
3 lata temu
Bolek przestań pleść bzdury.Oszust zawsze będzie oszustem i zostałeś kapusiem aż po grobową deskę! Na kolana i proś o łaskę a nie dalsze ośmieszanie się.
Bratanek H
3 lata temu
A numery na lotto też trafią lepiej od Pana. Moja babcia mówiła , że bardziej wierzy krowom niż chemikom / masło vs. margaryna/ a ja bardziej wierzęj grafologów niż Panu. Jeżeli Pan od początku by oświadczył, że musiał Pan podpisać jakąś tam lojalkę bo miał Pan ośmioro dzieci i grożyli Panu ubecy to dziś miałby Pan spokój bo każdy z nas może miał coś podobną sytuację. Potem Pan by oświadczył, że Pan z tym nIkogo nie skrzywdził. Jeżeli nikt nie zgłasza się to Pan jest czysty a tak to Pan dalej tonie. Tak ja to widzę jako obcokrajowiec.
gość
3 lata temu
co za wstyd, ktos tak nikczemny I zaklamany byl prezydentem cale szczescie ze tylko jedna kadencje, a byl czas podobnie jak miliony dalbym sie pokroic za walese a to zwyczajny kapus I donosiciel trzymany na krotkiej smyczy przez czeska kiszczaka
Polak
3 lata temu
Wałesa U**k,jak Olszewski chciał odtajnic akta UBekow,to Bolek dostał sraczki i zrobił "NOCNA ZMIANE",aby obalic rzad Olszewskiego ,bo bał ze sie wyda ze jest ,bolkiem i donosicielem,i pozniej powyrywał z akt swoje donosy,ale Kiszczak ,był madrzejszy i miał na niego drugie akta,w których wszystko zostało,i zdrajca zdemaskowany
cftg
3 lata temu
To bolek-jest super,co Polaków ma pałować,ze beda oknami uciekać,to był wszystkich Polaków prezydent,albo gajowy-od zyrandoli i obrazków,bedzie dechami Polaków bił,to ,są autorytety Polskich prezydentów,nieuki i nieudacznicy,zdrajcy ,Polski i Polaków, (litwin i bolek)agenci.
asdf
3 lata temu
KWIK KODu PO PSL bo wyszły SYFYYYYY!!!!!!!!! odprawy w spółkach państwowych po 6mln. zł , w MONie miliardy wyrzucone w błoto- do prokuratury złodziei !!! media w Niemczech płaczą nad demokracją w Polsce ,bo PiS wyciągnął kretyńską umowę na światło dzienne w temacie starych czołgów dla Polski
bCOtUzkH
sdfg
3 lata temu
SB wrzuciło za płot nieudacznika, po podstawówce by samo mogło czuć się bezkarnie, i rozkradać majątek narodowy ! Jedynym którym chciał zrobić porządek z tym paskudztwem, był PAN OLSZEWSKI ,i jego rząd ale ten pachołek SB Bolek go zniszczył
sdf
3 lata temu
Bolek ,był internowany podczas strajków,w osrodku w Arłamowie,w osrodku wypoczynkowym dla UBekow,a ludziom z Solidarnosci wciskał kit ,ze był w wiezieniu,sa swiadkowie którzy go tam widzieli,taka sciema z UBekami i pożniej Magdalenka,podział władzy i wpływów z majatku Narodowego,przez UBekow,taka prawda
gość
3 lata temu
Jak Lech Wałęsa w nocy odwoływał rząd (Olszewskiego) za to ,że chcieli wprowadzić ustawę lustracyjną (listy agentów UB) to nic nikt nie mówił , co więcej media tak to pokazały aby wyglądał ,że to działanie uratowało Polskę. Szanowni Państwo jeżeli nie skończymy i nie rozliczymy się z przeszłością to nigdy nie będzie dobrze.
gość
3 lata temu
Wolne wybory 4.04.1989r.gwarantowały 60% w sejmie dla " Ubeków z PZPR " i 5% dla prokomunistycznych ugrupowań, tak upadła " Komuna na 4 łapy,rozpoczął sie czas"uwłaszczania" ,posowieckich " ELIT ",grabieży majatku narodowego
gość
3 lata temu
Jan Olszewski był jedynym premierem który chciał rozliczyć komunistów.Przede wszystkim ludzi którzy dostali władzę pomimo tego że współpracowali z SB.Walęsa obawiając się o własny stołek zdymisjonował pana premiera co miało miejsce 5 czerwca 1992r.Niestety do tej pory rządzą Ci ludzie którzy wtedy pomagali Wałesie w obaleniu rządu Jana Olszewskiego, a co najgorsze że niektórzy na nich głosują.
gość
3 lata temu
Prawda jest jednak brutalna , były premier tak zwanej III RP Donald Tusk to pospolity b*****a i szubrawiec , z******j i sprzedawczyk z powodu którego wielu działaczy Solidarności nie tylko na Wybrzeżu Gdańskim traciło życie, zdrowie a w najlepszym wypadku wolność . Donald Tusk to płatny współpracownik STASI o pseudonimie "OSCAR". Dokumenty znajdują się w niemieckim urzędzie o nazwie .
...
Następna strona
bCOtUzlj