Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Waśniewska od początku była dla mnie OSOBĄ PODEJRZANĄ!"

76
Podziel się:

Rutkowski zapewnia, że nigdy nie ufał matce zabitej Madzi. Jest wiarygodny?

"Waśniewska od początku była dla mnie OSOBĄ PODEJRZANĄ!"
bETVUVvp

Przy okazji medialnej afery, która rozpętała się wokół skazanej na 25 lat więzienia Katarzyny Waśniewskiej, wypromował się głównie Krzysztof Rutkowski. Zajmował się on sprawą od samego początku, organizując konferencje prasowe z udziałem rodziców i dziadków zamordowanej dziewczynki. Dzisiaj przekonuje, że od samego początku uważał Waśniewską za winną zniknięcia małej Madzi.

Nie mam sobie nic do zarzucenia w tej sprawie. Zaznaczam, nie robiliśmy tego komercyjnie - zapewniał nas Rutkowski po konferencji prasowej KSW. Katarzyna Waśniewska od początku była dla mnie osobą bardzo podejrzaną o to, że skrywa wiedzę, która dotyczy zaginięcia swojej córki. Katarzyna odmówiła jakiejkolwiek pomocy bezpośredniej. Tu było nie, nie chcemy waszych agentów, trzymajcie się z daleka. Jeżeli matce uprowadzają dziecko, ta matka nie odstępuje od Rutkowskiego, bo wie, że Rutkowski jej pomoże!

bETVUVvr

Wierzycie mu?

bETVUVvS
KOMENTARZE
(76)
gość
8 lat temu
BARTOL TEZ JEST WINNY !!!!!!!!!!!!!!
gość
8 lat temu
Powinien grać w CSI: Wąchock
gość
8 lat temu
Ku...rwa mac prosze juz skonczyc z tym barachlem.Ciul mnie to interesuje.Dobranoc.
bETVUVvT
gość
8 lat temu
Rutek, zajmij się swoim pontonem i przyszłym potomkiem.
gość
8 lat temu
Wypada wierzyc Rutkowi,no bo nie Wasniewskiej.Juz czlowiek sam nie wie kto sie na tym bardziej wylansowal.
Najnowsze komentarze (76)
gość
8 lat temu
A kto ją wylansował jak nie same media, wielką celebrytkę z niej zrobili, jak była ubrana na pierwszej i kolejnej rozprawie,a sam fakt zabicia człowieka w tym małego dziecka poszedł na drugi plan.
gość
8 lat temu
Parodia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
8 lat temu
dajcie spokoj juz z ta k.u.r.w.a
gość
8 lat temu
słuchajcie, jednym kliknięcem dajemy ciepłe jedzenie wygłodzonym ziwerzaczkom, pomózmy: nie uznawajcie teog jako spam, JA CHCĘ POMÓC!
gość
8 lat temu
Precz z tym tematem! Wczorajsze kotlety to może i można odsmażać. Ale kotlety sprzed trzech miesięcy to już naprawdę śmierdzą.
gość
8 lat temu
A mężuś nic nie kumał?
gość
8 lat temu
Ma rację pełną,tak postępują matki walczące o swe dzieci,chcą mieć pomoc cały czas obok siebie,a nie pozbywać się pomocy,mówi szczerze,bo tak jest,a nie odwrotnie!
gość
8 lat temu
Gdyby nie Rutkowski do dziś zbieralibyśmy kasę na poszukiwanie Madzi i współczulibyśmy nieszczęsnym rodzicom, którym porwano dziecko. Kaska wykiwała WSZYSTKICH, prócz Rutkowskiego.
bETVUVvL
gość
8 lat temu
Powiesiłbym szmatę za to co zrobiła... ale chyba najpierw bym ją p****ł, bo ma coś w sobie :)
gość
8 lat temu
RUTKOWSKI PRZESTAŃ SIĘ WRESZCIE LANSOWAĆ NA NIEJ !!!!!!!!!!!
gość
8 lat temu
Fajansiarz został wysłany do Sosnowca po to,żeby zamataczyć w sprawie,zatuszować ślady zbrodni i wybronić Waśniewską od oskarżenia o zamordowanie dziecka(to on zasugerował wersję z nieszczęśliwym wypadkiem,a Waśniewska ją tylko "przyklepała"), ale sprawy potoczyły się niezgodnie z jego scenariuszem i kwadratowy łeb wycofał się po angielsku ze sprawy. Waśniewska była od początku dla niego podejrzana, ale oferował jej nowe życie wraz z mężem,opiekę i pracę w swojej firmie...hahaha. Kto za nim stoi i chroni go,że kwadratowy tak bryluje w mediach i na polskich salonach,choć ma podejrzaną przeszłość i jest hochsztaplerem?
gość
8 lat temu
skończcie już z lansem tego prymitywnego lansera.. nie ma kogo już tu pokazywać? ZOMO-wiec dla prostaczków
gość
8 lat temu
Najważniejsze żeby ta s****a nie wyszła przez te 25 lat z więzienia, za to niewinne piękne maleństwo.
gość
8 lat temu
moze jest jaki jest nie wnikam ale gdyby nie on POSLKA POLICJA DALEJ SZUKALA BY MADZI:) bo oni z zabujcami i morderczyniami obchodza sie jak z jajkiem a potem jeszcze resocializacja w wieznieniu..wszystko byle im pomoc bo przeciez zabila bo miala depresje ...............smiechu warte
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bETVUVwE
bETVUVwF
bETVUVwG
bETVUVwH
bETVUVwI
bETVUVwn