Trwa ładowanie...
Przejdź na

Wassermann o ekshumacji ofiar smoleńskich: "Bada się ciała sprzed 3 tysięcy lat, a nie można tych sprzed 6 lat?"

317
Podziel się:

"Badanie wskaże na przyczyny i przebieg śmierci. Naukowcy widzą sens badania ciał sprzed 3 tysięcy lat i określania przyczyny śmierci władców egipskich".

Radio RMF FM poinformowało w tym tygodniu o decyzji prokuratury dotyczącej ekshumacji wszystkich ofiar katastrofy w Smoleńsku, z wyjątkiem badanych już wcześniej. Małgorzata Wassermann, córka zmarłego w katastrofie smoleńskiej Zbigniewa Wassermanna, skomentowała decyzję prokuratury o ekshumacji ofiar smoleńskich. Posłanka PiS-u stwierdziła, że nie widzi nic dziwnego w badaniu "ciał sprzed sześciu lat".

Bada się ciała sprzed 3 tysięcy lat, a nie można tych sprzed 6 lat? Badanie sekcyjne wskaże na przyczyny i przebieg śmierci. Naukowcy widzą sens badania ciał sprzed 3 tysięcy lat i określania przyczyny śmierci władców egipskich. Tym bardziej powinno to udać się w przypadku ciał sprzed 6 lat. Sekcja zwłok jest naturalna dla każdego medyka sądowego, prawnika, sędziego, który uczestniczy w procesach karnych.

_

_

_

_

Źródło: TVN24/x-news

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(317)
gość
7 lat temu
My postronni obserwatorzy to jeszcze nic. Czytałam wywiad z panem Dereszem, mężem posłanki Szymanek-Deresz, która zginęła w tej katastrofie. I rodzina pani Szymanek-Deresz nie zgadza się, 90-letni schorowani rodzice pani posłanki nie chcą przez to przechodzić, ale Wassermanówna i kumple mają to w d***e i powiedzieli, że odkopią kogo będą chcieli nie licząc się ze zdaniem i uczuciami rodzin. To jest dopiero potworne chamstwo.
gość
7 lat temu
cyrk na kołach z kasą w tle!
gość
7 lat temu
ileż można? 6 lat a nasze nienarodzone dzieci beda zyć tym cyrkiem nie wiedząc o co i o kogo chodziło...
gość
7 lat temu
ale nie chcemy aby ich wykopywali!
:)
7 lat temu
No można zakopywać i odkopywać
Najnowsze komentarze (317)
gość
5 lata temu
Pis nie mue rzadzic ,wszysktko drozeje
gość
5 lata temu
Jaki moze skoczyć Hannie, niec jej nie zrobi tylko szczeka jak piesek i się nie goli tylko poci i biadoli na Trzaska
gość
5 lata temu
Marcin P spienieżył srodki poza krajem ,wyjdzie i oskarży polskę i dostanie wielomilionowe odszkodowanie, z braku dowodów,nic na niego nie mają
gość
5 lata temu
Jaki i Wassermanowa nie mają pomyslu na miasta, są nudni i bez polotu, wiadomo kto pociąga za sznurki, master of puppets
gość
5 lata temu
stop karierowiczom, swojego ojca powinna zostawic w spokoju a nie go wyciagac, krolowa sniegu, oby jej sie nie udalo pierwszy raz w zyciu,piamieytam wanne wasermana ,nie daleko pada jablko od jabloni
gość
5 lata temu
trampolina do sukcesu ta komisja,Marcin P wyjdzie i dostanie odszkodowanie jak Komenda, nie czytala calej biblioteki i tomow akt-pic dla dzieci, pamietacie sprawe wanny wasermana,spojrzene jak krolowa sniegu,metro w krakowie-kielbasa wyborcza gruszki na wierzbie
gość
6 lat temu
Pan Wassermann gdy żył zażyczył sobie gaz do domu , który napowietrznie założono , zagrażając życiu mieszkańców na całej naszej ulicy. Ktoś mógł przeciąć rurę albo podpalić. Taki to był dobry człowiek.
gość
7 lat temu
czech !!!!! kobieto logopeda się kłania.
gość
7 lat temu
PiSowskie HIENY !!!!!!! Po tupach do władzy.
gość
7 lat temu
badaja i badają tą katastrofę pozerajac Nasze pieniadze z naszych podatków. I nic nie wybadali jak do tej pory skoro za zwłoki muszą się brac. A nawet jesli w co wątpie był to zamach to co zrobią Putinowi? Kaczor przy nim to jak pchła przy Tygrysie. Za mocna ukąsi i zostanie rozdeptany, a my razem z nim.
gość
7 lat temu
Zgineli, bo pierdykną samolot. Wiecie, może rodziny, by mieć spokojne życie i nie wracać do tej strasznej rzeczy powinny skremować szczątki swoich bliskich. Wtedy dadzą im święty spokj.
gość
7 lat temu
Z Wassermann taka prawniczka jak z koziej d..y traba.
gość
7 lat temu
Różnica jest zasadnicza. Badając ciała zmarłych sprzed 3000 lat nie narażamy krewnych na cierpienie - bo ich po prostu już nie ma.
wyprane czapy
7 lat temu
skoro wolno wybierać w sprawie aborcji to chyba wolno tez i w sprawie tych już co o aborcje martwic się nie muszą, czyż nie o wszystkowiedzący tłumie?
...
Następna strona