Trwa ładowanie...
Przejdź na

Węgiel w czerwonym futrze wdzięczy się pod TVN-em

174
Podziel się

14-latka idzie jak burza. Woda sodowa uderzy jej do głowy?

bCGSkAoR

Roksanie Węgiel po tym, jak zawojowała Eurowizję Junior, wiele osób zaczęło wróżyć międzynarodową karierę. Nastolatka przyznaje, że jeszcze kilka lat temu największą pasją jej życia był sport oraz taniec, z którymi wiązała swoją przyszłość.

Dziś 14-latka skupia się głównie na wizytach w telewizjach śniadaniowych. Kilka dni temu gościła w Dzień Dobry TVN, gdzie w wielkim czerwonym futrze wdzięczyła się paparazzi.

bCGSkApu
KOMENTARZE
(174)
gość
rok temu
Zaczyna się... gwiazdorzenie
gość
rok temu
Naprawdę potrzebuje asystentka? Wydawała się taka skromna, niezmanierowana, a okazuje się, że chyba poczuła się już wielką gwiazdą.
gość
rok temu
Jak słyszę ta jej piosenkę i to wycie to muszę przełączyć.
bCGSkApv
gość
rok temu
Taka ułomna,że nie może sobie sama drzwi otwierać?
gość
rok temu
Pudel, a to czasem nie jest mama Roksany?
Najnowsze komentarze (174)
KOMAR
rok temu
Wszyscy co tutaj obrażają Roksanę po prostu szczypie d**a że tak młoda osoba może być tak sławna
NIECH ŻYJĄ MŁ...
rok temu
A to maksymalne zbliżenie na twarz dziewczyny to już zwyczajny chwyt poniżej pasa. Dobrze wiecie, że wszystkie osoby, które przychodzą do telewizji, mężczyźni i kobiety, młodsi i starsi mają robiony make-up. Więc puder na twarzy Roksany widoczny przy takim zbliżeniu, przy użyciu wyostrzonego obiektywu nie jest niczym niezwykłym. Ale nie wszyscy, którzy to zobaczą na filmie właściwie to zrozumieją. Pomyślą, że to pusta nastolatka, której woda sodowa uderzyła do głowy. A jest akurat odwrotnie. Roksana jest bardzo sympatyczna dziewczyną, w szkole podstawowej w Jaśle do której uczęszcza - wszyscy są z niej dumni, zarówno koledzy i koleżanki jak tez nauczyciela i dyrekcja. Rozsławiła swoje rodzinne Jasło całym kraju, burmistrz miasteczka podkreśla to na każdym kroku. Prezydent Andrzej Duda składał jej gratulacje, podobnie premier Morawiecki i szef Wiosny Biedroń. Gościła na Jasne Górze, przyjmowana z honorami. Która tak młoda osoba w Polsce tak dużo osiągnęła? A ona dopiero się rozkręca. Za chwile ukaże się jej debiutancka płyta, która już w tej chwili zamówiły tysiące jej fanów. Czy to wszystko mało, żeby zasłużyć na wasz szacunek i uznanie? Mówię to zarówno do autorów filmu jak i wielu tu komentujących, z których jad aż się wylewa.
Smołczan zrt
rok temu
Dajcie dziewczynie spokój. Pudelek nie ma o czym pisać . Roksana Węgiel jest fajną dziewczyną a po drugie pudelek sieje propagande
komentatator
rok temu
Beznadziejny ten polski narodek, ostatnio już na Adamie Małyszu psy zaczęli wieszać, bo stanął w obronie ludzi LGBT. Profesor, który wymyślił grafen, już został wyrzucony z instytutu a grafen produkują Japończycy i Amerykanie. Wiecie dzięki komu to wszystko, dzięki takim jak wy, którzy tu komentujecie, opluwając jedną z najzdolniejszych polskich nastolatek.
Mądry Człowie...
rok temu
Prawie emerytka :) Napisałaś jeden z nielicznych mądrych komentarzy. 90 proc.tu komentujących to konserwatywne zgredy, które nic w swoim życiu nie osiągnęły i leczą swoje kompleksy opluwając innych. Zwłaszcza cztery pierwsze komentarze to kompletne dno i żenada.
FAN ROKSANY
rok temu
"Węgiel pochwaliła się również osobistą asystentką..." Kolejny przykład waszej głupoty i złej woli. Asystentka czy też menedżerka jest za Roksanę odpowiedzialna. Musi mieć oczy dookoła głowy. Otwiera drzwi, niepokoi się, niesie Jej rzeczy. Co w tym nadzwyczajnego? Roksana, mimo że młodziutka, jest osobą publiczną, dookoła stoją różni ludzie, nie ma ochroniarzy jak na koncercie. Wszystko musi odbywać się sprawnie i z zachowaniem zasad bezpieczeństwa. Za to m.in. tej pani płacą. Dno i wodorosty to jest to co sobą reprezentujecie. A SWOJE KOMPLEKSY LECZYCIE BEZPARDONOWYMI ATAKAMI NA 14 LETNIE DZIECI. Będziecie się oczywiście śmiać z tego komentarza, no bo na nic innego was nie stać.
FAN ROKSANY
rok temu
Czego chcecie od telewizji śniadaniowych? Takie same programy jak wszystkie inne. Chyba, że chcecie się nabijać z gospodyń domowych czy emerytów którzy oglądają te programy, bo akurat wtedy są w domu. Roksana rzeczywiście występuje od czasu do czasu w takich audycjach. I bardzo dobrze że Ją zapraszają. Dzięki temu Jej popularność wzrasta. Oglądają Ją osoby w różnym wieku, dzięki czemu ma więcej fanów w różnych grupach wiekowych. Nawet nie przypuszczacie jak wielu Jej fanów to osoby dorosłe.
FAN ROKSANY I...
rok temu
Autor vidmo Dzieci do szkoły, robotnicy do fabryk! - Gomułka się kłania. Gdyby tacy ludzie jak ty decydowali o losach tego świata, to Chopin i Mozart zamiast komponować pasaliby krowy.
bCGSkApn
FAN ROKSANYgo...
rok temu
Nauka idzie doskonale, Roksana na pewno jest 10 razy zdolniejsza od ciebie,
FAN ROKSANYgo...
rok temu
Styl w jakim napisaliście te kilka zdań pod filmem jest po prostu ohydny, wręcz gebelsowski, świadczy niestety o waszym poziomie. "W wielkim czerwonym futrze" - oto próbka waszego poziomu. W tym czerwonym futerku Roksana była m.in. na Eurowizji Junior, bardzo je lubi, jest wygodne i jest Jej w nim ciepło. Wy oczywiście najchętniej widzielibyście Ją w bida kurteczce z lumpexu. Sami rozbijacie się drogimi furami, jadacie w drogich lokalach a ubieracie się na pewno nie w sieciówkach.
eriss
rok temu
Ta kobieta to nie jest matka Roksany. Jej matka wygląda całkiem inaczej. Słuchajcie hejterzy. Cierpicie na poważny niedorozwój umysłowy.
gość
rok temu
troszkę za szubko zrobiła z siebie gwiazdę jednej piosenki, wiele takich jej podobnych postaci było
gość
rok temu
A jak tam jej idzie nauka w szkole ???
Ciupa Ciup
rok temu
Śmiszne ! (śmiszność jest wyższym stopniem śmieszności)
...
Następna strona
bCGSkApP