Trwa ładowanie...
Przejdź na

Wellman: "Marzę o wywiadzie z Kaczyńskim! Może poznalibyśmy wnętrze prezesa"

274
Podziel się:

"Nie mówi wielu rzeczy, a chciałabym je usłyszeć" - mówi Dorota. Myślicie, że ma na to szansę?

Dorota Wellman przez ponad 20 lat swojej pracy rozmawiała z politykami, ludźmi kultury i celebrytami. Nigdy jednak nie udało jej się przeprowadzić wywiadu z Jarosławem Kaczyńskim. Wyznaje, że spotkanie z nim jest jednym z jej zawodowych marzeń.

- Nie mówi wielu rzeczy, a chciałabym je usłyszeć. Może to by była taka rozmowa, w której byśmy poznali wnętrze pana prezesa, bardzo bym chciała. To jest człowiek, który się nie otwiera, więc gdyby nam się udało, to by był duży sukces - wyznaje Dorota.

Konkretnych pytań, jakie chciałaby zadać "prezesowi" jednak nie zdradziła. - A jak się prezes przygotuje? - pyta. A jak się zdecyduje jutro i poda mi rękę i przyjdzie? Nie mogę tego spalić.

Źródło: Newseria Lifestyle

KOMENTARZE
(274)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
WYRÓŻNIONE
gość
10 lat temu
Kaczynski udzielił i udziela bardzo dużo wywiadów. Są dostepnie w mediach. Do TVN raczej nie spodziewam się, żeby poszedł , znając i mentalność i stronniczosc tej stacji. Im najlepiej wychodzą wywiady , które robi Olejnik. Tam zawarta jest kwintesencja tej telewizji.
gość
10 lat temu
Zakładam, że wnętrze jak u każdego: jelito, wątroba....
gość
10 lat temu
Niezła podpucha.Przed wyborami na prezydenta tez ta pani wychyalała się mimochodem.Tajna broń tvnu
gość
10 lat temu
hahhahaha
gość
10 lat temu
To,że ona chce nie ma żadnego znaczenia,musiałby on mieć na to ochotę,w życiu nie można mieć wszystko pani Doroto.
NAJNOWSZE KOMENTARZE (274)
gość
10 lat temu
Twoim marzeniem nich będzie wywiad z beką łoju Krzywonos bo jesteście jak siostry!
gość
10 lat temu
Prezes mieszaniec żydowski ale polski patriota ,nie lubi takich wellmanowskich żydów pracujących dla obcej agentury.
gość
10 lat temu
ja p******e jaki k******t...
gość
10 lat temu
jezu ta kobieta wygląda jak buchaj z nałożonym na łeb kondomem
Edi
10 lat temu
Wstrętny b******l już zmienia front
Maks
10 lat temu
A ja mażę o tym aby nigdy więcej nie oglądać tej karykatury kobiety w telewizji i się bardzo staram ale jest to coraz bardziej trudne
gość
10 lat temu
z pewnoscia przed wellman by sie otworzyl haha
rom
10 lat temu
jaka niesympatyczna baba
gość
10 lat temu
natomiast to co ja widze u pani mi wystarczy
gość
10 lat temu
Wellman chce nam rozpruć Prezesa, to terrorystka planująca zamach. Pytam po co? Flaki i wątrobę ma jak każdy inny.
www
10 lat temu
pani z głupkowatej telewizji śniadaniowej myśli o takim wywiadzie....jej możliwości to "słynny aktor"Pan Karolak,albo "niesamowita piosenkarka" Doda....
gość
10 lat temu
Szanse masz bardzo duże, bo też urodą nie grzeszysz, a wyjątkowy tupet jaki posiadasz, jak również złośliwość jaka z ciebie na każdym kroku emanuje, to w tym wypadku dla ciebie same atuty, tylko załóż na nogo buty na wysokim obcasie, bo niestety do pięt mu nie dorastasz!
góral
10 lat temu
Mogę poradzić wizytę u psychoanalityka !!!
gość
10 lat temu
Pani Dorota bardzo żle wygląda w czerni musi zmienić stylistę ,może wtedy spełnią siej jej marzenia
...
Następna strona