Trwa ładowanie...
Przejdź na

Wendzikowska: "Nie mam niespełnionych ambicji, które chce przelać na swoje dziecko!"

72
Podziel się

"Moja córka ma swoje życie po to, by popełniać swoje błędy".

bDfSlUyJ

Anna Wendzikowska jest kolejną celebrytką, która aspiruje do bycia "sexy-mamą". Po urodzeniu Kornelii błyskawicznie wróciła na ścianki i wykorzystuje każdą okazję, aby o sobie przypomnieć. Choć na początku celebrytka podkreślała jak ważna jest dla niej prywatność jej 8-miesięcznej córki i nie zgodziła się na pokazanie jej twarzy, szybko zmieniała zdanie. Już na początku lipca wystąpiła z całą rodziną na okładce "Gali".

Najwyraźniej niedoszła dziennikarka już w zupełności pozbyła się obaw i ze szczegółami relacjonuje życie swojej córki, wrzucając zdjęcia na Facebook czy Instagram. Przypomnijmy: "Prywatne" wakacje Anny Wendzikowskiej... (FOTO)

Wygląda na to, że Wendzikowska postanowiła zaplanować przyszłość 8-miesięcznej Kornelii. Celebrytka nie ukrywa, że chciałaby, aby córka rozwijała swoje talenty i kiedyś została modelką czy piosenkarką.

bDfSlUyL

Nie będę odradzać i zabraniać mojej córce kariery muzycznej czy modelingowej. Jestem taką osobą, która robi to co się jej odradza czy zabrania. Chciałabym być uważna i słuchać tego, co moja córka chce, co jej się podoba, w czym czuje się dobrze. Będę tak nią kierować, aby mogła rozwijać swoje talenty i zainteresowania. Nie będę jej mówiła: tego nie rób. Mnie tak wychowano, mogłam sobie wybrać swoją drogę. Nie mam niespełnionych ambicji, które chce przelać na swoje dziecko. Wiem, że każdy ma swoją drogą i musi nią kroczyć. Ja nie przeżyje życia za moje dziecko. Ma swoje życie po to, by popełniać swoje błędy nawet.

Myślicie, że Kornelia będzie lepszą aktorką niż jej mama?

bDfSlUyR
bDfSlUyS
bDfSlUzm
KOMENTARZE
(72)
gość
5 lata temu
Dziunia, sorry, ale to naprawdę nikogo nie interesuje!
gość
5 lata temu
faktycznie szanuje i chroni prywatność swoją i dziecka...
gość
5 lata temu
Czy ta kretynka przestanie wreszcie w kółko o sobie gadać,? Nie rozumiem jak można być tak nachalnym. Ciągle próbuje wmówić ludziom, że ktoś się interesuje jej życiem, a to nie prawda. Nikogo nie obchodzisz głupiutka panno! wbij sobie to do głowy.
bDfSlUzn
gość
5 lata temu
brzydka się zrobiła
gość
5 lata temu
Babo co ty bredzisz???? Masz 15 lat? Wychowaj pierwsze to swoje dziecko a nie bredź jak nastolatka o modelkach ii aktorkach. Wstyd!
Najnowsze komentarze (72)
k
5 lata temu
Żenujące, a jesli ona to czyta i uważa, że to piszą hejterzy, którzy jej nie lubia - to jesteś w błędzie. Przy takim zachowaniu każdego KAZDEGO człowieka uznaje za... przynajmniej słabego rodzica.
gość
5 lata temu
Nie, nie mam nic poza ogromnym parciem na szkło. Debilka.
gość
5 lata temu
Ugotowani! Pamiętamy!
gość
5 lata temu
Maciek w d***e,a kasze mu studzą.tak z jej córka.juz modelka.A może zostanie kaleka bo cos się stanie.W łeb niech się stuknie g****a wendzikowska i jej benkart.
gość
5 lata temu
Dlaczego ona mysli ze wszyscy chcemy wszystko wiedziec o niej i codziennie ja oglądac?! Co za pycha!!!
gość
5 lata temu
Nie za wcześnie na taaakie ,,przemyślenia,, ? We(ę)ndzikowska wez sie czyms zajmij kobieto bo juz nie masz nic mądrego do powiedzenia
gość
5 lata temu
Mówcie co chcecie ale ja uważam takie podejście za z*******e;) nie mowię o braku zainteresowania dzieckiem czy puszczaniu go wolno ale sama doświadczyłam ze strony rodziców przelewania na mnie swoich ambicji i sporo się przez to nacierpiałam ;)
gość
5 lata temu
czemu promujecie to puste wendzidlo??
bDfSlUzf
gość
5 lata temu
w czym Ona nosi malucha, w jakimś wisiadle..
mama
5 lata temu
śliczna dziewczynka mała i duża też ładna.Gratuluję nie zdrowo się chowa
gość
5 lata temu
Jaki t****k, z tym ryjem i zezem twojemu bękartowi daleko będzie do modelki! Poza tym nie wiadomo czy w ogóle dożyje. Wielkie plany- ha ha ha może wszyscy umrzecie w wypadku skąd wiesz tępaku.
gość
5 lata temu
"nie chcĘ" - piszcie chociaż bez błędów!
gość
5 lata temu
Jakie ta pani udająca dziennikarkę ma osiągnięcia?
zero
5 lata temu
Żebro
...
Następna strona
bDfSlUzH