Wendzikowska wyznaje Jastrzębskiej: "Seks jest elementem warunkowym miłości. W tej sferze musi się układać"

53 reakcje
0
0
53
Podziel się

"Jestem osobą homoseksualną, więc dla mnie najpierw ważny jest sex, czyli płeć. Dopiero później ewentualnie zakochanie" - podkreślił Piróg.

Fanka "frywolnego penisa" Lewandowskiego razem z gwiazdami pojawiała się na wernisażu Mateusza Stankiewicza połączonego z premierą nowego projektu Łukasza Jemioła. Projektant na Walentynki wypuścił serię bluz i koszulek z błędem - ze sloganem "first love, second sex" oraz "first sex, second love". "Naczelna plotkara TVN-u" uznała, że to dobra okazja, by porozmawiać z kilkoma celebrytami o seksie.

Wywiadu Jastrzębskiej udzieliła między innymi Anna Wendzikowska, która w listopadzie ubiegłego roku rozstała się ze swoim partnerem i ojcem swojej córki, Patrykiem Ignaczakiem. Co prawda żadna ze stron "oficjalnie" nie zaprezentowała się u boku nowych partnerów, jednak dziennikarka dała już kilka wyraźnych sygnałów, że zapomniała o ojcu swojego dziecka. Kilka tygodni po rozstaniu Wendzikowska zaczęła spotykać się z warszawskim biznesmenem, którego niedawno zaprezentowała w widzie.

Prezenterka przyznała, że w jej życiu sfera seksualna jest bardzo ważna. Dodała, że seks jest "elementem warunkowym" miłości:

Sfera seksualna jest tak ważna w życiu i związku, że w tej sferze musi się układać. To jest bardzo, bardzo ważne. Seks jest elementem warunkowym miłościw.

Podobne zdanie wyraziła również Monika Olejnik oraz Michał Piróg, który dla pewności podkreślił, że jest homoseksualistą:

_**Jestem osobą homoseksualną, wiec dla mnie najpierw ważny jest sex, czyli płeć. Dopiero później ewentualnie zakochanie.**_

Musi być i miłości i seks. Bez miłości nie ma seksu, a sam seks trochę za mało - przyznała Monika Olejnik.

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

53
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(53)
bataty i abaż...
3 lata temu
Wendzikowska i Jastrzębska,,, imponujący duet najbardziej znienawidzonych, irytujących i do bólu nielubianych osób na pudelku hihi
gość
3 lata temu
Ludzie zbyt dużą wagę przekładają do seksu. Seks można uprawiać z każdym a miłość... Miłość to jest uczucie wyższe i tego się nie kupi za żadne pieniądze. Pożądanie to taki zwierzęcy, najniższy instynkt, gdyby ta żądza nie rządziła ludźmi, a w szczególności facetami, to tyle krzywd na swiecie by się nie działo. Czy to chodzi o związek (zdrady) czy chociażby o gwałty. Byłoby pięknie i każdy by się szanował nawzajem. Moje niedoczekanie...
gość
3 lata temu
Seks elementem warunkującym miłość? Na pewno to chciała powiedzieć? Tzn. kocha się kogoś za seks?
gość
3 lata temu
Po co te kolorowe gazety robią takie idiotyczne wywiady o tej pseudomiłości pseudogwiazd? Kto to kupuje? Kto o tym czyta?
gość
3 lata temu
First brain
Najnowsze komentarze (53)
gość
3 lata temu
ChciałA użyć jak dla niej mądrego słowa. Ale się nie udało bo widać pomylila znaczenie :)
gość
3 lata temu
a kim jest ta coorva?
gość
3 lata temu
akurat ze wszystkich przytoczonych tu wypowiedzi to właśnie wypowiedź Olejnik ma najwięcej sensu.
gość
3 lata temu
Wendzikowska to kretynka, wiem że prawda boli. jeżeli uważa, że kochać kogoś można za "b***a", to powodzenia w życiu, kilo ogórków proponuję. Jej głupawa "teoria" krzywdzi niektóre osoby.
gość
3 lata temu
Pani Wendzikowska powinna zaprzyjaźnić się ze słownikiem j. polskiego
gość
3 lata temu
Kroliki
gość
3 lata temu
Myślałem, że Monika jest bystrzejsza. Jak to bez miłości nie ma seksu. Zapewniam panią, że jest, czasami lepszy niż z miłością.
gość
3 lata temu
Ty to czytasz, tylko tutaj a nie w gazecie.
gość
3 lata temu
Warunkowa milosc? tzn ja cie kocham POD WARUNKIEM...CZEGO? seksu? Co za przygłup z tej wendzikowskiej...
jowita
3 lata temu
gada p*****ly mi nie zalezy kompletnie na tej sferze...aby facet byl dla mnie dobry
gość
3 lata temu
WendIkowska chyba poprawiła nosek .
gość
3 lata temu
A to ci ekspertki. Macie świadomość, że nikt normalny nie chce słuchać co ma do powiedzenia taka i*****a?
gość
3 lata temu
Zabrała córkę ojcu i już dwa dni później całował innego, ot
Xd
3 lata temu
Jastrzebska niech sie lepiej tym "penisem"lewego nie interesuje bo jak Ania lewandowska to zobaczy ...
gość
3 lata temu
Znalazły się znawczynie tematu
asad
3 lata temu
Jak juz pisalem,tylko M****n moze Wendzikowska zaspokoic seksualnie,zaden Polak nie da rady!
gość
3 lata temu
o rozmawiaja dwie idiotki
gość
3 lata temu
Co za idiotyzmy czytam p.Pierog ...sex czyli plec...prosze cofnac sie do szkoly podstawowej na lekcje biologii i to koniecznie w tym wieku taki poziom niewiedzy???wstydz sie panie Pierog
gość
3 lata temu
ale ma t**y wyraz gęby
gość
3 lata temu
Taka ładna dziewczyna była, a teraz gęba zniszczona, nie do poznanania. Zmasakrowała się . W ogóle niepodobna do siebie
gość
3 lata temu
pewnie lubi w*******a
gość
3 lata temu
ale tam jest patologia ,jednego miesiaca panienka prezentuje sie ze swoim ukachanym w dodatku ojcem swojego dziecka a chwile pozniej juz jest szczesliwie zakochana w innym ? :)))))
gość
3 lata temu
cd. Ale jeśli jedno ma ochotę często a drugie robi mu łaskę, "wydziela" łyżeczką, warunkuje kochanie się np. wyniesieniem śmieci (sic!) to jest dramat. Ja wiem co mówię bo po 12 latach bycia z naprawdę fajnym człowiekiem, którego kochałam, odeszłam bo seksu praktycznie w ogóle nie było. Były rozmowy, wspólne próby zmian i zero postępu. Proszenie o seks jest upokarzające, mieszkaliśmy razem jak współlokatorzy, jak brat i siostra. Odeszłam bo nie akceptowałabym sytuacji w której bym go zdradała, miała na boku kochanka czy coś w ten deseń. Nigdy! A teraz mam partnera z którym jest fantastycznie, bardzo się kochamy, seks jest czesty i spontaniczny, w łóżku są podobne oczekiwania. Jest super. Nie żałuję zmiany bo widzę jak wielką rolę udany seks pełni: bardzo zbliża, bardzo zacieśnia relację, rozładowuje napięcia, nerwowość i po prostu poprawia humor obojgu :D
gość
3 lata temu
Nie to chciała powiedzieć myślę. Bez porozumienia w sprawie seksu związki się po prostu nie udają. Jesli para się kocha a seks ma beznadziejny (albo wcale) to najczęściej prędzej czy później związek się rozpada albo są zdrady, pretensje, frustracje, kłótnie. Ważne, zeby obydwie strony chciały tego samego: jeśli dla obydwojga seks nie jest istotny (choć zawsze uważałam, zę mówią tak tylko ludzie, którzy nie znają naprawdę fajnego seksu) lub obydwoje wolą go uprawiać b. rzadko to super. Podobne oczekiwania = mniejsze ryzyko nieporozumień.