Trwa ładowanie...
Przejdź na

Weronika Rosati i Robert Śmigielski czekają na kolejną rozprawę. "Może to zaognić konflikt" (KLIKA PUDELKA)

63
Podziel się

Sąd w Polsce wyraził zgodę na widzenia ojca z córką dwa razy w miesiącu, o ile aktorka będzie przebywać na terenie Polski.

bCGtzrph

Weronika Rosati i Robert Śmigielski byli parą przez dwa lata i doczekali się córki, małej Elizabeth. Pod koniec czerwca ubiegłego roku Fakt poinformował o rozpadzie związku aktorki ze starszym o 18 lat ortopedą. Wówczas Weronika rozpoczęła medialną wojnę z byłym partnerem, przy okazji stając się kimś w rodzaju "ambasadorki samotnych matek". Śmigielski ponoć nie zamęczał małej Elizabeth zainteresowaniem, jednak w sądzie wnioskował o wspólną opiekę nad córką.

Na szczęście podczas drugiej rozprawy zwaśnionym stronom udało się dojść do porozumienia... w bufecie. Śmigielski zgodził się na ustanowienie miejsca pobytu dziecka przy matce i ograniczenie spotkań do dwóch w miesiącu. Celebrytów czeka jednak jeszcze jedna rozprawa, tym razem w Stanach Zjednoczonych, gdzie sąd ustanowił zakaz zbliżania się Śmigielskiego do aktorki.

Spotkanie w amerykańskim sądzie na nowo rozbudzi konflikt?

bCGtzrpj

Premiera Kliki Pudelka już w najbliższą niedzielę o godzinie 09:00 w kanale naziemnym telewizji WP.

bCGtzrpK
KOMENTARZE
(63)
gość
rok temu
Od rozprawy do rozprawy ... Wera jest zawzięta na maksa
gość
rok temu
Wstrętna, toksyczna, infantylna, egoistka. Nie piszcie już o niej!!!
gość
rok temu
Ta kobieta jest niezrównoważona emocjonalnie...
bCGtzrpL
gość
rok temu
Wera mu tak latwo nie odpusci.... Samiec to wrog!!!
GOŚĆ
rok temu
A TAKA BYŁA MIŁOŚĆ. WIDOCZNIE ZA MAŁO DAWAŁ PIENIĘDZY JAK NA JEJ WYMAGANIA.
Najnowsze komentarze (63)
Rodzic
1 tyg. temu
Weronika Rosati - powinni się przyglądnąć jej związkom i popytać ilu miała kochanków i skąd się wziął ortopeda. Bo przecież nie spadł z księżyca, w którymś wywiadzie powiedziała, że dziecko było zaplanowane??? Czy aby naprawdę?? Czy ona jest zrównoważona psychicznie? Czy dziecko jest bezpieczne?? Co się dzieje?? z małą Elisabeth?? Ojciec ma prawo do wychowywania swojego dziecka. Czy to wszystko co robi Weronika Rosati jest zgodne z prawem? Wiadomo, że w USA sądy patrzą na to jak wychowuje matka swoje dziecko. Dziecku trzeba zapewnić spokój i jakoś życia. Czy ona ma warunki do wychowywania dziecka??
Robert
1 tyg. temu
Czy możecie zrobić materiał o Angelice Jarosławskiej Sapieha, naszą wspaniałą Polską Księżniczką. Jestem jej fanem i bardzo proszę o jakiś materiał i przecież sama też miała problem ze swoim mężem
Tedi
1 tyg. temu
Czy Rosati jest taka cwana? Czy czegoś nie ukrywa? Kim jest Filip M. partner Rosati? Co zrobiła ze związkiem z Adamczykiem i skąd się wziął ojciec dziecka? Wszystko wokół Rosati my wiemy więcej..
gość. Polka
rok temu
Z wszystkim mężczyznami miała problemy nie mogą wszyscy być źli to ona jest zła kobieta dla niej wiek mężczyzny jest obojętny czy w wieku dziadka czy ojca nic nie wyniosła z domu no ale kto ją miał nauczyc
gość
rok temu
zabrac jej to dziecko do ojca i niech ona buli 20 tysiecy miesiecznie na alimenty
gość
rok temu
Taka ladna dziewczyna z takim okropnym facetem....
gość
rok temu
To ta mała esterka z nocnikiem?
gość
rok temu
Borderline....
bCGtzrpD
gość
rok temu
To se doktorek umoczył.
gość
rok temu
Czy jej nie powinny byc odebrane prawa rodzicielskie ??
gość
rok temu
Okropna
gość
rok temu
Ale to prawda
gość
rok temu
Pobije w podłości Izabela Marcinkiewicza . Straszne dzieciństwo córce zafundowała .
gość
rok temu
Znowu rosatka??? A fe!!!
...
Następna strona
bCGtzrqf