Trwa ładowanie...
Przejdź na

Wesele Karpiela-Bułecki i Krupińskiej robiło wrażenie: "Piękne, tradycyjne przyjęcie, to był naprawdę ich dzień"

43
Podziel się

Sebastian Karpiel-Bułecka i Paulina Krupińska nareszcie powiedzieli sobie sakramentalne "tak". Podobały wam się ludowe stylizacje gwiazd?

bDJNKttx

O rzekomym ślubie Karpiela-Bułecki i Krupińskiej mówiło się w kuluarach od dawna. Para jednak dopiero w czwartek zeszłym tygodniu ślubowała sobie miłość przed ołtarzem. Jak wymagała tego lokalizacja, wesele było utrzymane w tradycyjnym stylu góralskim, pod który podporządkowali się nawet popularni znajomi młodej pary. Ceremonii nie starano się też ani na siłę wypromować, ani za wszelką cenę ukryć, co jest wyjątkowo rzadko spotykanym zjawiskiem jak na polski show biznes. Jak spodobali wam się świeżo upieczeni małżonkowie?

Premiera Kliki Pudelka w telewizji już w najbliższą niedzielę o godzinie 12:00 w Wirtualnej Polsce.

bDJNKtua
KOMENTARZE
(43)
gość
3 lata temu
Kocham
gość
3 lata temu
a ja myślę że ten ślub żeby ludzie nie gadali
gość
3 lata temu
Pochodzę z Podhala i trochę śmieszy mnie jak 'warszafka' przebiera się w stroje ludowe na pokaz; )
bDJNKtub
gość
3 lata temu
To nie są "ludowe stylizacje" tylko ludowe stroje, czy skryby z Pudla zapomnieli już takich słów jak ubiór, strój itd. itp. nie - dzisiaj wszyscy chodzą w "stylizacjach" żenada....
gość
3 lata temu
Przestańcie. Katolik nie równa się ślub kościelny. To wymysł księży. W Biblii jest napisane: idźcie i kochajcie się a nie idźcie bez paragonu odpychać kieszenie kleru. Jestem katoliczką ale nie chodzę do budynków zwanych kościołami.
gość
3 lata temu
Sam fakt, ze ona sie ekscytuje na instagramie a on u siebie zdjęcie podpisał 'takie życie... :)' juz troche dziwnie wygląda
gość
3 lata temu
Złapała to na dzieci. Latawica. Wie, że jej nie kocha
gość
3 lata temu
Musiała dać się zapalić dwa razy by koleś ją zaobrączkował. Wszyscy na Podhalu wiedzą, że to tylko matka ich dzieci, a od lat kocha inną, z którą nie może być.
gość
3 lata temu
Nie rozumiem kobiet, które biorą ślub w białych sukniach z welonem a mając dzieci. Jak ma się najpierw dziecko/dzieci i dopiero ślub to trochę rozsądku i nie zakładajcie welonów i białych sukien ślubnych. To trochę nie na miejscu.
gość
3 lata temu
Tradycja tradycja a tu najpierw dziecko a potem ślub. Trochę takie pitolenie. Skoro się tak kochają to dlaczego od razu się nie pobrali ?
gość
3 lata temu
Jak tacy religijni to troche wszystko na opak!
gość
3 lata temu
a co w tym złego,jak ktoś chce mieć dzieci świadomie to ma prawo,gorzej jakl 2 gówniarzy bierze slub robi dzieci a póżniej czeka ,na datki od pisu
gość
3 lata temu
to już takte wpisy to ze wsi zabitej deskami,albo gówniarzy co to rozumu mało,ale pisać zółcią
bDJNKttT
gość
3 lata temu
Tradycja to branie ślubu zanim laska zajdzie w ciążę
bDJNKtuv