Trwa ładowanie...
Przejdź na

Wesołowski wspiera WOŚP: "Dzięki Bogu, że Jurek jest"

80
Podziel się:

Jego córka została przebadana sprzętem Orkiestry. "Tych serduszek w szpitalu jest cała masa. Nie wiem co by było, gdyby tego nie było".

W listopadzie Kuba Wesołowski po raz pierwszy został ojcem. Razem z Agnieszką Szczurek powitał na świecie córkę. Aktor przyznał, że dziewczynka została przebadana sprzętem ufundowanym przez fundację Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Dzięki temu przekonywał się jak wielki zasięg ma akcja Owsiaka:

Dotknąłem wreszcie tego cudownego dzieła, jakim jest WOŚP. Tych serduszek w szpitalu jest cała masa. Nie wiem co by było, gdyby tego nie było. Dzięki Bogu, że taka osoba jak Jurek jest. Należy pomagać przez cały rok, ale fajnie jak przez jeden dzień się aktywizujemy.

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(80)
Gośćaa
6 lat temu
Fajna akcja z tradycą ( 25 lat) nie gnujmy tego, szanujmy i wkładajmy do puszek. Pielegnujmy to co dobre. To ze sa i****i ktorym sie to nie podoba trudno
gość
6 lat temu
W Krakowie badanie słuchu u noworodka jest robione na nowoczesnym sprzęcie zafundowanym przez Orkiestrę, czyli z datków ludzi, a jakoś nie przez Ministerstwo Zdrowia
gość
6 lat temu
plujący na WOŚP powinni mieć na tyle "honoru" żeby nigdy nie skorzystać z tego sprzętu - nawet w przypadku zagrożenia życia
gość
6 lat temu
jestem pielęgniarką, pracuję z dziećmi na sprzęcie zakupionym przez WOŚP, dziękujemy
mk
6 lat temu
ciekawe co najwięksi przeciwnicy Owsiaka mówią w szpitalu, kiedy oni albo ich dziecko zostaje zdiagnozowane/uratowane dzięki sprzętom zakupionym z pieniędzy WOŚP
Najnowsze komentarze (80)
gość
6 lat temu
On jest wstętny
gość
6 lat temu
Badanie słuchu wszystkie noworodki w Polsce mają refundowane dzięki WOŚP, nie tylko w Krakowie. wystarczy żeby wszyscy obrażający orkiestrę spojrzeli do książeczek zdrowia swoich dzieci ,na pewno urodzonych od 2006 r. Wcześniej nie wiem nie mam doświadczenia. Każdy noworodek ma wklejany certyfikat z logiem WOŚP. Także czapki z głów moi Państwo.
gość
6 lat temu
Owsiak niech weźmie sobie nawet 5 mln za to co robi!!!, NFZ, politycy codziennie kradną dużo więcej. Nie pasuje Wam, to nie wrzucajcie do puszek. To chyba cecha narodowa, trzeba zhejtować człowieka, jeśli cokolwiek robi! W tym kraju najlepiej nic nie robić, bo ludzie Cię zgnoją jak się wyróżniasz.
gość
6 lat temu
Brawo panie Owsiak!!!!!brawo Wszystkim sponsorom tym malutkim i większym👏Nie zniżajmy się do poziomu nieudaczników,zazdrośników i głupków.Trzymajmy tak dalej!
gość
6 lat temu
Kuba wracaj do alexa bo obecnego sztucznego sztywniaka nie da się oglądać i tej jego laluni !! słuchać też tego gościa nie da rady jada jakoś tak wkurzająco i ten piskliwy głos oooo tragedio
gość
6 lat temu
No q***a trudno i darmo żeby całą kase j***ł do kieszeni. Dawałem co roku a teraz nie dam i tyle i mam takie prawo. Jest wiele innych fundacji na ktore można przeznaczyć pieniądze .
gość
6 lat temu
Ludzie nie rozumiecie że to jest patologia !!! Płacimy podatki, szpitale są państwowe, a społeczeństwo samo musi jeszcze zbierać dodatkową kasę na sprzęt???!!! Powinniśmy rozliczyć ekipy rządzące na co wydają kasę pozyskaną i tak OD NAS ! !!
babcia
6 lat temu
W 100% popieram. Wspaniała akcja z wielka tradycją.
Gość
6 lat temu
tak się składa, że największy przeciwnik nie ma dzieci i raczej mieć nie będzie...
gość
6 lat temu
Kocham podziwiam szanuje brawo owsiak
piotrK
6 lat temu
no Babcia Mama mama Babcia wspira Jurka Owsiaka Jurek siema Piotr k pozdroi dla orkestry
gość
6 lat temu
A co miało znaczyć to piętnowanie w dzisiejszych Faktach pani burmistrz jakiegoś miasteczka, która odmówiła datku na orkiestrę? To ma być dawanie w odruchu serca, czy obowiązek obłożony sankcjami? To nawet nasz ksiądz po zakończeniu kolędy nie wymienia tych osób które nie dały, tylko te co dały
gość
6 lat temu
Ja zawsze dawałam na orkiestrę i na wszystkie inne zbiórki dobroczynne, ale nic nie poradzę. na to że NIGDY nie lubiłam Jurka Owsiaka. Wyczuwałam w nim jakiś fałsz, coś nieprzyjemnego. Jego zachowanie w ostatnich latach utwierdza mnie tylko w tym mniemaniu. On tak już uwierzył w to że jest nieomylnym autorytetem moralnym, że wnet dorówna Lechowi Wałęsie. Poza tym teraz mamy taki klimat że każdy oszust zakłada spółkę z o.o. a Jurek ma ich kilka.
gość
6 lat temu
Daj KOMU naprawdę potrzebuje
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie