Trwa ładowanie...
Przejdź na
Kamil Kozłowski
Kamil Kozłowski
|

Wiadomo, kto zastąpi księżną Kate Middleton. "Dobrze sprawdziła się w ostatnich tygodniach"

52
Podziel się:

Najbliższe tygodnie będą dla księżnej Kate czasem wyciszenia i skupienia się na swoim zdrowiu. Życie rodziny królewskiej toczy się jednak swoim rytmem, w związku z czym konieczne było znalezienie jej tymczasowej zastępczyni. Zagraniczne media donoszą, że decyzja zapadła jednomyślnie.

Wiadomo, kto zastąpi księżną Kate Middleton. "Dobrze sprawdziła się w ostatnich tygodniach"
Księżna Kate nieprędko wróci do pełnienia swoich obowiązków (Getty Images, 2022 Samir Hussein)

Nie minęły nawet pierwsze trzy miesiące roku, a brytyjska rodzina królewska doświadczyła tylu problemów, z iloma nie mierzyła się przez kilka ostatnich lat. W głównej mierze skupiają się one wokół Kate Middleton, która raz na zawsze postanowiła rozprawić się z mnożącymi się teoriami spiskowymi, ujawniając w piątek prawdę na temat swojej walki z rakiem. Wszystkie spekulacje dotyczące daty jej ewentualnego powrotu do życia publicznego przestały mieć jakiekolwiek znaczenie.

Księżna Kate wzorowo wywiązywała się z pełnienia funkcji reprezentacyjnych względem monarchii. W związku z tym Pałac Buckingham stanął przed wyjątkowo trudnym wyzwaniem znalezienia jej godnej zastępczyni. Sytuacji niewątpliwie nie ułatwiał też fakt wykrycia choroby u króla Karola III, która również na nim wymusiła tymczasową przerwę. Ostatecznie jednak udało się wytypować osobę z kręgu royalsów, która w najbliższym czasie będzie pomagać księciu Williamowikrólowej Camilli w najważniejszych obowiązkach na królewskim dworze.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Maffashion o samodzielnym macierzyństwie: "Mam w tym wprawę"

Księżna Kate może skupić się wyłącznie na sobie. Kto ją zastąpi?

Pomimo wielkich zasług, jakie księżniczka Annaksiążę Edward niewątpliwie mają w działaniach na rzecz rodziny królewskiej, royalsi jednomyślnie uznali, że będą potrzebować dodatkowej pary rąk do pracy. W związku z tym podjęto decyzję o poszerzeniu zakresu obowiązków księżniczki Beatrycze.

Córka księcia Andrzeja i Sarah Ferguson zawsze pozostawała w cieniu synów monarchy. W ostatnim czasie podobno mocno wkupiła się w łaski króla, świetnie radząc sobie z zawodowymi zobowiązaniami księżnej Kate w trakcie jej hospitalizacji. Zagraniczne media podkreślają, że skromna i wzorowa postawa 35-latki zapewniła jej ten spektakularny awans.

Zarówno król, jak i William, zauważyli jak dobrze Beatrice sprawdziła się w ostatnich tygodniach, dlatego są zadowoleni, że częściej pojawia się na pierwszym planie i reprezentuje rodzinę publicznie. Chociaż jej pozycja obecnie jest postrzegana jako tymczasowa i nieoficjalna, mająca na celu pomoc w zapełnieniu luk podczas rekonwalescencji Karola i Kate, w przyszłości może się ona stać znacznie silniejsza - relacjonuje portal "OK!".

Dobry wybór?

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
pudelek.pl
KOMENTARZE
(52)
Anonim
4 tyg. temu
Ech no i miałaby Megan swój czas, to się obraziła i zawinęła za ocean, w zasadzie bez możliwości powrotu. A wystarczyłoby trochę poczekać i byłaby teraz na pierwszym planie 😁 trochę pokory czasem się w życiu opłaca 😉
🐩🐩🐩🐩
4 tyg. temu
Myślę, że Sophia, żona Edwarda byłaby też godna następczynia.Bardzo fajna kobieta.
Kamila
4 tyg. temu
Najnudniejsza, najmniej atrakcyjna, najgorzej ubrana trzeciorzędna royalska, córeczka pary najbardziej skompromitowanych członków rodziny królewskiej w ostatnich 30 latach, ma "zastąpić" piękna, elegancką i powszechnie uwielbianą Kate. Tak, to na pewno się uda.🤦🏻🤦🏾‍♀️🤦🏼‍♂️🤦🏿‍♂️
Uf😮‍💨
4 tyg. temu
Dobrze, że nie ta druga co się brata z Megan!
Aaa
4 tyg. temu
Meghan jeszcze zostanie królową!
Najnowsze komentarze (52)
Magdalena
4 tyg. temu
Wszystkiego dobrego Kate!
Kasia
4 tyg. temu
Tak stanowi prawo. W momencie kiedy Karol został królem najstarsze dziecko jego brata "awansowało" i stało się jakby prawa ręka króla. To nie widzi mi się tylko tak stanowi prawo.
Royal
4 tyg. temu
Kate nie da się zastąpić . Musi wyzdrowieć. .
emucen
4 tyg. temu
Naiwni wierzą że Royalsi są chorzy ! Wszyscy nagle chorzy i ukrywają się w swoich łóżkach.
Kama
4 tyg. temu
Jak Megan to wytrzymuje za oceanem? Teraz byłaby na szczycie a tak siedzi tam i coraz mniej ludzi się nimi interesuje. W dodatku rodzina królewska nie prosi ich o powrót co zapewne z łaską by zrobili.
hi
4 tyg. temu
Przynajmniej nie zrobi jej konkurencji.
misio
4 tyg. temu
Fajna ale chyba nie powinna się tak wylewnie uśmiechać i suszyć dziasla
nick
4 tyg. temu
Straszny krokodyl
o jesu
4 tyg. temu
Wygląda jak managerka projektu z którą pracuję.
Lolk
4 tyg. temu
Zly wybor
Mini
4 tyg. temu
Megan nie zostanie nigdy królową, gdyż utracili wszelkie przywileje. Nie piszcie więc głupot, bo to takie same dyrdymały jak te jeszcze tydzień temu z Kate.
Gosc
4 tyg. temu
Brexit na całego w biednej UK
Olena
4 tyg. temu
Ta Kate zdarzyła się rodzinie królewskiej, jak ślepej kurze ziarno. Ta Beatriska jej do pięt nie dorasta.
Peonia
4 tyg. temu
Ło matko.