Więdłocha o kłótniach: "Niczym nie rzucam, zawsze mi szkoda rzeczy"

28
Podziel się

Wywiad nieoczekiwanie przerwał Maciej Stuhr.

Agnieszka Więdłocha to aktorka, która zdecydowanie bardziej jest znana ze swoich związków, niż z filmów, w których występowała. Spotykała się m.in. z Maćkiem Musiałem i Sebastianem Fabijańskim, jednak związki okazały się fiaskiem. Na szczęście od kilku lat spotyka się z Antonim Pawlickim, z którym zdają się być szczęśliwi. Co więcej, wydaje się, że para wzięła potajemny ślub, o czym świadczą obrączki widniejące od jakiegoś czasu na ich palcach.

Ostatnio, w związku z premierą Planety singli 2, w którym gra jedną z głównych ról, Agnieszka postanowiła udzielić wywiadu na temat kłótni:

Niczym nie rzucam, zawsze mi szkoda rzeczy - stwierdziła stanowczo aktorka.

Wiedzieliście, że Więdłocha jest aż tak oszczędna?

Wywiad koleżance z planu nieoczekiwanie przerwał Maciej Stuhr, potwierdzając, gdyby ktoś nie wiedział: Ta pani gra w tym filmie.

Zabawne?

KOMENTARZE
(28)
gość
rok temu
Moja wypłata to 2 tys a wynajem kawalerki 1500 do tego zrobiłem dziś zakupy spożywcze. Wydałem CAŁA dniówkę za kilka warzyw i makaron :( dramat w tym kraju! :(
BRAWO WY
rok temu
Pracuje jako inspektor . Skończyłam wyższe studia . Dbam o to żeby ,mieso które trafia na wasz stół było bezpieczne . Po 10 latach na pełnym etacie zarabiam 2 tysiące . Brawo polska Brawo!
gość
rok temu
wydaje się być spoko babką :) i zauważcie, ze jest podobna do Stenki, ktora gra jej matkę w Planeta Singli. Super :)
gość
rok temu
Niesamowicie zarozumiala kobieta. Uwaza sie za lepsza od innych, ma to widoczne na twarzy, taka pogarde. Bardzo nieprzyjemna ma twarz przez to, caly jej charakter sie na niej ujawnil.
gość
rok temu
Uroda zero, gra aktorska no......zero...są lepsze, jeszcze nie odkryte....Ale co roku opuszczają te egzaminy...Są lepsze.....
Najnowsze komentarze (28)
gość
rok temu
Sama sobie jesteś winna bo chciałaś się uczyć i godnie żyć. A po co w tym kraju lepiej jest obibokom żyjącym na garnuszku Państwa.
Roman K
rok temu
Zawsze była bez błysku i dowcipu. I jak tylko otworzy buzię, to z ust wychodzi totalna pustka... taki intelekt, taki refleks.
Andrzej z Wol...
rok temu
Ciekawe czy ona tez jest na liscie Masy ?
gość
rok temu
A.mięsem zawsze rzucić można. Mięsa nie szkoda
gość
rok temu
Aśka? Jaka Ąśka...no na pewno nie Jarzyna chyba, bo ja byłam w ostrowi...Może to Anett...albo Tysia...albo inna ostrowska gwiazda...w 2017 r. poskarżyły się, że wrzeszczę, nękam, i rzucam wszystkim...a dziś podobno latają i pierniczą, że to ja się skarżę...kretynki z Warchalskiego 2b/7/8/5/3/2 a nawet 10 podobno...a tak sympatycznie ta para z 10 wygląda, zawsze tacy mili...Marcin Dąbkowski I Ania...nazwiska nie pamiętam...
gość
rok temu
no bo wiadomo, każdemu zdarza się krzyknąć...ale żeby rzucać...no można przecież komuś krzywdę zrobić, ktoś fajny mógłby wylądować w szpitalu...choć pewnie ładnego wazonu też szkoda..
gość
rok temu
ja też niczym nie rzucam...ale wystarczy, że mi książka spadnie ze stolika...nie dajborze komputer...bo się parę razy stało...a na dole sąsiedzi już fantazjują, że rzucam wszystkim po ścianach...ach ta nieustająca wyobraźnia artystek z Warchalskiego 2b/7 , nie wiem czy Aneta Dębkowska ma większą tą fantazję, czy Gośka Kuryłek, czy może Martyna Dębkowska...nie wiem co myślą Ci, którzy mieli nieprzyjemność ponać je bliżej...
gość
rok temu
a stuhr to ma z tym wpieprzaniem sie w wywiady ładnym dziewczynom, pozyzej wpierdzielił sie marcie zmudzie trzebiatowskiej, przełuza sobie czy co...?
gość
rok temu
obraczki widniejace na palcach? dżizas pudlu, co to za farmazony?! głowa boli od tego bełkotu! do podstawówki z tymi, co klecili ten “artykuł”
Alex
rok temu
Schokujonce wysnania,ci sa fyfiat.
gość
rok temu
Miałem okazję ja poznać i zamienić kilka zdań. Bardzo otwarta miła kobieta. A jeśli ktoś bierze opinię na jej temat z pudelka no to cóż... Może się tylko walnąć w łeb.
gość
rok temu
Po co się wcinał w wywiad koleżanki? Nieuprzejme. Nie musi byc pan w centrum uwagi!
gość
rok temu
Takas obie, odchudziła się i co???NIC! Taka sobie babina ..ot babina aktoeka , szuka swojego ja...No, może znajdzie....no cóż....Może trfi....Tylko błagam , żeby za 10 lat niue było ..."Mi Too"
gość
rok temu
Uroda zero, gra aktorska no......zero...są lepsze, jeszcze nie odkryte....Ale co roku opuszczają te egzaminy...Są lepsze.....