"Większość polskich artystów powinna wrócić na lekcję śpiewu"

93
Podziel się

Zapendowska komentuje show biznes.

"Większość polskich artystów powinna wrócić na lekcję śpiewu"

W najnowszym odcinku show 20m2 Łukasza gościem będzie Elżbieta Zapendowska. Etatowa jurorka i specjalistka od śpiewu odpowie na pytania o lęk przed śmiercią i wpuszczanie mediów do życia prywatnego. Natomiast na temat polskiej sceny muzycznej nie wypowiada się zbyt pozytywnie:

_Większość polskich artystów powinna wrócić na lekcję śpiewu._

Zgadzacie się z opinią Zapendowskiej, która w końcu uczyła Edzię Górniak i Dorotę Rabczewską?

KOMENTARZE
(93)
Magda
7 lat temu
Fajna babka i zna się na rzeczy.
fred
7 lat temu
Dlaczego TVN nie mowi o żydowskim plebsie który rzucał wyzwiskami w siostry Radwańskie? jak można przejsc obojetnie wobec rasistowskich wyzwisk "katolickie s**i" ?!!! co na to Komorowski, Sikorski i Tusk? Dlaczego nie rozdmuchali na cały świat tego żydowskiego wybryku i nie przeprosili dziewczyn za chuligańskie obelgi żydów? - dlaczego pudel USUNAŁ ten komentarz ze strony głównej?
gość
7 lat temu
co prawda to prawda
gość
7 lat temu
Górniak śpiewa cudnie, Rabczewska ma okropna manierę... rzeczywiście powinna powrócić na lekcje śpiewu- i LOGOPEDII (strasznie sepleni)
gość
7 lat temu
Ma rację, teraz połowa 'artystów' to tylko celebryci.
Najnowsze komentarze (93)
Lucjan
7 lat temu
elzbieta Zapendowska koszmarne b****o! specjalistka od śpiewu - pożal sie Boże
gość
7 lat temu
Dlaczego w logo TRWAM jest odwrócony krzyż ? http ://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Plik:Trwam_odwrócony_krzyż.jpg
ela s
7 lat temu
bardzo sie zgadzam one sa bezdenne ich spiew to belkot
gość
7 lat temu
Mam propozycję. Zamiast pisać cokolwiek wklejajmy na wszystkich możliwych forach internetowych poniższy tekst: Szanowni Politycy Przedstawcie nam plan spłaty polskiego zadłużenia. Kiedy i czym planujecie spłacić WASZ dług. Na nasze dzieci i wnuki (których rodzi się coraz mniej) nałożyliście kontrybucję na całe ich życie. Urodzą się i umrą - niewolnikami. Co naszego chcecie sprzedać, aby dochód wystarczył na te długi? Przemysł stoczniowy - sprywatyzowany - nie produkuje. Przemysł samochodowy - sprywatyzowany - nie przynosi zysku. Przemysł wydobywczy - ledwie zipie - sprowadzacie energię i surowce. Hodowla bydła i trzody - spada. Co NASZEGO chcecie sprzedać, aby spłacić WASZE długi? Chcecie sprzedać Śląsk?... Pomorze? - na pewno wystarczy? ================= Jesteś Polakiem - nie dyskutuj o małej Madzi. Wklejaj to przynajmniej 10x dziennie na wszystkich forach, jakie są ci dostępne. Wkleić ten tekst 10x dziennie - może każdy. Więc nie pytajcie - "co mogę zrobić dla Polski?" Właśnie to!! Zadziała szybciej, niż jakiekolwiek marsze, czy demonstracje. Media będą musiały podjąć temat.
gość
7 lat temu
Super piosenkę Szamanka i fajny teledysk Jaskółeczka wykonała Magda Przychodzka
trtttyytttttt...
7 lat temu
tgtttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
gość
7 lat temu
To niech zacznie promowac nowych wykonawcow, nie medialnych tylko tych co umieja spiewac
gość
7 lat temu
jedna z niewielu madrych kobiet w tym biznesie - ekspert z górnej półki
gość
7 lat temu
stara rura sama powinna isc do legopedy papierosnica
gość
7 lat temu
Trafił jej się swego czasu niezaprzeczalny brylant w osobie Edyty Górniak i dzięki wielkiej karierze wokalistki nauczycielka stała się znana i trafiła do Idola. Każdy jednak wie, że Edyta z takim głosem miała szczęście się urodzić i rola Zapendowskiej była znikoma. Pani Zapendowska nie wykształciła przez lata żadnego wielkiego wokalisty, bo przecież jeśli jej wizytówką jest Zagrobelny lub Doda to nie ma o czym mówić. Przez tyle lat jechać na nazwisku Górniak to aż wstyd. Przypadkowa kariera starszej pani , która zna się na emisji, czyli jednym z wielu elementów składowych śpiewu. Odnosi się w swoich argumentach do tego czy ktoś ma talent i osobowość . Poza tym niewiele potrafi powiedzieć. Czysto, nieczysto, masz talent, nie masz osobowości.... To trochę za mało jak na profesjonalne oceny. Intuicyjnie często ma rację, ale równie często się myli. Sama zresztą w jednym z wywiadów przyznała, że nie wie właściwie czemu jest uznawana za dobrego pedagoga. Miała ewidentnego fuksa. Skoro w wywiadzie z Gali przyznaje, że Rodowicz jest jedną z najlepszych wokalistek to gratuluję. A jeśli według niej utalentowana wokalnie Lady Gaga ma przeciętny głos to oznacza, że postawione jest u niej wszystko do góry nogami. Jakie inspiracje- takie postrzeganie. Komunistyczne nastawienie.
gość
7 lat temu
I dać zarobić pani Zapendowskiej ... ;) Żenada ....
gość
7 lat temu
To fakt że powinni. Jak ich uczyła taka specjalistka jak Zapendowska.
gość
7 lat temu
Ela Zapendowska jest bardzo profesjonalna. Tak , ma rację, bo piosenka u nas schodzi na psy.
gość
7 lat temu
Ela Zapendowska jest bardzo profesjonalna. Tak , ma rację, bo piosenka u nas schodzi na psy.
...
Następna strona