Trwa ładowanie...
Przejdź na

Wierzący Szymon będzie nową gwiazdą "Rolnik szuka żony"? "Wywodzę się ze środowiska, które nie pasuje do fleszy i czerwonych dywanów"

49
Podziel się

Marta Manowska promuje nowego bohatera swojego show. "W natłoku programów typu talent show, okazało się ze zwykły bohater może być gwiazdą" - mówi.

bDzHNYlh

W jesiennej ramówce TVP pojawi się już trzeci sezon programu Rolnik szuka żony. Program od początku wzbudzał ciekawość widzów, głównie za sprawą barwnych bohaterów. Dzięki show wypromował się Adam Kraśko, który skakał nawet do wody. Miłość w programie odnalazły dwie pary, w tym Grzegorz Bardowski i Anna Warachim, którzy spodziewają się pierwszego dziecka. Podczas prezentacji nowej ramówki TVP Marta Manowska pojawiła się uczestnikiem najnowszej edycji, Szymonem.

Dziennikarka przyznała, że założeniem programu jest autentyczność. Według Manowskiej w natłoku talent show, okazało się, że widzowie potrzebują bohaterów, którzy mogą okazać się ich sąsiadem:

Nasz program wywodzi się z dokumentu, nie chcieliśmy przebierać naszych bohaterów. W natłoku programów typu talent show, okazało się, że zwykły bohater może być gwiazdą, sąsiad może okazać się bohaterem programu.

bDzHNYlj

O swoich wrażeniach z pierwszej wizyty na ściance i czerwonym dywanie opowiedział Szymon. Rolnik przyznał, że jego mocną stroną w nieznanym świecie show biznesu jest jego radykalna postawa i wartości religijne. Czy Szymon pójdzie w ślady innych rolników i zamiast żony poszuka sławy?

Wywodzę się ze środowiska, które nie pasuje do fleszy i czerwonych dywanów, ale jakoś odważyłem się. Chroni mnie radykalna postawa i wartości religijne - zapewnił Szymon.

bDzHNYlp
bDzHNYlK
KOMENTARZE
(49)
gość
4 lata temu
Wyglada jak jakis amisz
gosc 41
4 lata temu
za chwilę zostaniesz celebrytą jak Kraśko i ten drugi bo imienia nie pamiętam ;-)
gość
4 lata temu
Edzia PKP znalazła Garkowciska z Warsie i zrobili wielki biznes na emerytach
bDzHNYlL
gość
4 lata temu
Wartości religijne spoko, ale ta "radykalna postawa" trochę przeraża. Kojarzy się ze stukniętym fundamentalistą, takim, dla którego kobieta stoi niżej w hierarchii, ma prać, sprzątać, gotować i co roku przynosić ciążowe nowiny. No jak tak, to ta radykalna postawa chroni go nie tylko przed sławą, ale i przez ożenkiem.
gość
4 lata temu
Radykalizm to najgorsze co może byc w dzisiejszym świecie nie ważne jakiej religii to dotyczy czy islamu czy chrześcijaństwa czy judaizmu bo radykalizm pochodzi od szatana a nie od Boga.
Najnowsze komentarze (49)
WcitCf msusf...
4 lata temu
WcitCf msusfbpszerb, [url=http://ayqsauvycrzp.com/]ayqsauvycrzp[/url], [link=http://xyxnlljaarvo.com/]xyxnlljaarvo[/link], http://xhwdkbqeumbq.com/
człowiek
4 lata temu
Normalnie Amisz haha :P
Marysia M
4 lata temu
Krytykujemy już nawet "swoich" za ich wiarę, która w prawdziwym wydaniu tak właśnie powinna wyglądać drogi Katoliku ! Znam Szymona osobiście i uważam, że jest to bardzo porządny, miły i ułożony chłopak. Życzę mu szczęścia i znalezienia swojej drugiej "RADYKALNEJ" połówki! Na każdego gdzieś taka czeka !
gość
4 lata temu
Jak przeczytałem Wierzący Szymon to myślałem, że padne ze śmiechu. Co to ma być?xd
gość
4 lata temu
ale łoś
gość
4 lata temu
może niech poszuka zony w kółku różańcowym a nie w telewizji, choćby nawet to była pislamska telewizja
gość
4 lata temu
I dlatego zrobił sobie sesję na ściance...żenada jak cała tvpis
gość
4 lata temu
Wyobraz go sobie bez zarostu i z inna fryzura. HOT, HOT, HOT
bDzHNYlD
gość
4 lata temu
Z czego zrobiony jest zarost tego pana?
gość
4 lata temu
Dokładnie, wygląda jak Amisz.
gość
4 lata temu
Islamista
gość
4 lata temu
Wygląda jak islamdia
gość
4 lata temu
.....i zdecydowal sie na show ze wzgledu na niepokalana maryje ?
gość
4 lata temu
Nie wiedziałam, że w Polsce mamy Mormonów.
bDzHNYmf