Trwa ładowanie...
Przejdź na

Wierzbicka obiecuje: "Mój Instagram jest zgodny ze mną"

32
Podziel się:

Aktorka twierdzi, że nie kreuje rzeczywistości na potrzeby social mediów i show biznesu.

bECdNjAl

Marta Wierzbicka zasłynęła w show biznesie za sprawą wyznań na temat swojego obfitego biustu. Jeszcze przed sesją do Playboya opowiadała, że chce zmniejszyć piersi, które nazywała "wielkimi kur*wami". Wierzbicka chętnie dzieli się w mediach społecznościowych zdjęciami z sesji oraz relacjonuje swoje codzienne "obowiązki". W najnowszym wywiadzie zapewniła, że to, co publikuje w sieci jest zgodne z jej rzeczywistością. Zapewnia, że na zdjęciach zawsze pokazuje życie, jakie naprawdę prowadzi i nie wymyśla na potrzeby show biznesu. Chwali się, że konto założyła już siedem lat temu, gdy to medium społecznościowe dopiero zdobywało popularność.

bECdNjAO
KOMENTARZE
(32)
gość
3 lata temu
Nie rozumiem dlaczego ciągle pojawia sie w mediach. Zagrała kiedyś w serialu i pokazała się na golasa. Co mnie interesuje jej instagram? W ogóle jej cokolwiek? Męczy mnie to, bo niedawno była w onet rano, teraz tu i nadal nie wiem po co.
gość
3 lata temu
Jak pustym i biednym człowiekiem trzeba być aby widzieć sens życia w zrobieniu sobie dobrego zdjęcia które polubią tysiące. Jakim narcyzem pozbawionym samokrytyki trzeba być aby uznać że moja gęba na zdjęciu musi spodobać się każdemu reszta to hejterzy lub nomen omen smutni ludzie. W jak zakłamanym świecie musi żyć każdy kto wierzy w pozytywne posty pod zdjęciem. 20 lat temu ludzie też żyli i nikt nie potrzebował tysięcy leików od obcych ludzi aby się dobrze poczuć i dowartościować nikt nie uzależniał od tego swojego życia. Pora się chyba obudzić i zdać sobie sprawę do jakiego uwstecznienia umysłowego doprowadzają social media.
gość
3 lata temu
azja express program dla naiwniaków łykających każda ściemę serwowaną przez telewizor.
bECdNjAP
gość
3 lata temu
A do czego w ogóle ten instagram? Nie da się żyć bez?
gość
3 lata temu
beztalencie!!!
Najnowsze komentarze (32)
gość
3 lata temu
Super Babka💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟💟
gość
3 lata temu
gdzie z takim ryjem do tv...
gość
3 lata temu
Biedna aktoreczka ,jednego serialu z duzym cycyem to wszystko co zapamietalam ,zaczeła brylowac ale sprowadzimy ja do parteru
gość
3 lata temu
Wierzbicka nigdy mi sie nie podobala i nie podoba ,wielka baba
gość
3 lata temu
no i tu trafione w punkt,dokladnie tak jest
xxx
3 lata temu
Uwielbiam mega śliczna mega pozytywna cudowna :)
gość
3 lata temu
beztalencie!!!
gość
3 lata temu
O... Pani Wierzbicka jest dla mnie synonimem kobiecej dorodności.Mogłaby tylko jeszcze odrobinkę przytyć by lico stało się jeszcze bardziej pulchne. Super!
bECdNjAH
gość
3 lata temu
W h o' s that girl ?
gość
3 lata temu
Takich ludzi jak ona jest miliony, nie wyroznia się niczym specjalnym
gość
3 lata temu
A co to kogo obchodzi
gość
3 lata temu
Dlaczego są same filmiki?? Żadnych zdjęć!!!
gość
3 lata temu
Każdy orze jak może i nikt Marcie niczego zabronić nie może!
gość
3 lata temu
"Aktorka twierdzi, że nie kreuje rzeczywistości na potrzeby social mediów i show biznesu" - a dlaczego miałaby tego nie robić? Ktoś lub coś jej tego zabrania?
Oferty dla Ciebie
bECdNjBA
bECdNjBB
bECdNjBC
bECdNjBD
bECdNjBE
bECdNjBj