Witkowski w kapeluszu z... rąk! O CO CHODZI?

197 reakcji
0
0
197
Podziel się

Na nogach miał kowbojki i czerwone pończochy. Jak widać, już nie płacze po Robercie.

O Michale Witkowskim było ostatnio głośno przy okazji wpisu na temat jego zmarłego przyjaciela. "Opłakując" publicznie Roberta Leszczyńskiego wspomniał, że był on uzależniony od alkoholu i narkotyków. Zobacz: Witkowski o śmierci Leszczyńskiego: "Ryczałem przez całą noc"

Michał, jak widać, nie jest już w żałobie. W poniedziałek na pokazie Macieja Sieradzky'ego, finalisty pierwszej edycji Project Runway, pojawił się w towarzystwie swojej "ślicznotki". Obaj panowie mieli na sobie "czapki" ze plastikowych, splecionych dłoni. Nie był to jednak jedyny oryginalny element stroju Witkowskiego i jego chłopaka.

Pisarz miał na sobie zakrywającą pośladki czarną tunikę, czerwone pończochy, za które wcisnął pieniądze, i kowbojki. Przyniósł też w torebce - opakowaniu po proszku do prania "zamozadowalacz" znaleziony na targu staroci. - Pochodzi z lat 60., z Londynu - chwalił się Witkowski.

Jak widać, żeby sprzedać dziś literaturę, trzeba naprawdę zadbać o wizerunek.

197
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(197)
gość
5 lata temu
ale o****h...
gość
5 lata temu
buhahaha piszecie takie paszkwile jak ten a potem ze słodkim usmiechem podstawiacie mu mikrofon pod nos by się wypowiedział w każdej sprawie. to samo z jacykowem. mam wrażenie, że Pudelek robi czarny pr pewnym środowiskom mordując materiałami i wywiadami z jego dnem.
gość
5 lata temu
Czasami cieszę się ze nie mam nic wspólnego z szol biznesem, patologia jaka tam panuje i różnymi psycholami których można tam spotkac
gość
5 lata temu
brzydal żygać się chce
gość
5 lata temu
Ludzie! To tylko strój, dajcie spokój. Od kiedy stanie na ściance wypada traktować poważnie?
Najnowsze komentarze (197)
gość
5 lata temu
Wakuola zamiast mózgu...
gość
5 lata temu
ale kto to jest wlasciwie za czloweik?
gość
5 lata temu
A myślałem że to banany...Buhahah
gość
5 lata temu
to jest facet??? o k...a, idę się wyrzygać...
patryk
5 lata temu
moje zdanie jest takie aby kierować takich ludzi na przymusowe leczenie...
gość
5 lata temu
Jaki strój, jakie stanie na ściance? Jakiś dewiant i tyle. Niedługo będą stać obsrani twierdząc że eksponują siebie.
gość
5 lata temu
nie wydaje się wam, ze witkowski i rafalala to jedna osoba? takie same brzydkie, napompowane morde. tylko tamta/ten nosi peruke.
gość
5 lata temu
p***b
sylwia156
5 lata temu
Tragedia!! żal na takie coś patrzeć.
gość
5 lata temu
PUDELEK jest płytki czego nie można powiedzieć o odbycie tej CIOTY.
gość
5 lata temu
Co to za C**L!!!??? Świat upada , ludzie zachwycają się innością w złym tego słowa znaczeniu. Jaka tolerancja??? CIOTA TO CIOTA i nic tego nie zmieni . Moda na p*******o i zniewieściałe cioty. Ja nie idę za taką modą facet to facet a nie miękka pusia.
gość
5 lata temu
Nie rozumiem tego świata! Albo on (świat) oszalał, albo ja - bo innego wyjścia nie ma. Czy już nie ma niczego normalnego? Czy człowiek o którym się mówi/pisze musi tak idiotycznie wyglądać i idiotycznie się zachowywać. A spuścić na niego zasłonę milczenia , a zająć się kimś wartym mówienia nie można?
bebok
5 lata temu
Co to za stiul żenada
gość
5 lata temu
kogo wy promujecie.. zalosne
...
Następna strona