Trwa ładowanie...
Przejdź na

Włodarczyk: "Chcę odbudować wizerunek zniszczony przez chorobę!"

117
Podziel się:

Zdradzał żonę, próbował się zabić, obrażał publicznie matkę swojego dziecka... Udało mu się w końcu wygrać walkę z depresją?

O Krzysztofie "Diablo" Włodarczyku jest ostatnio głośno nie z powodu dokonań sportowych. Jakiś czas temu pochwalił się w mediach, że zdradzał żonę. W 2011 roku próbował się zabić, połykając kilkadziesiąt tabletek antydepresyjnych. Potem stracił pas mistrza świata federacji WBC. Ostatnio zajmuje się walką z byłą kochanką i matką swojego dziecka na łamach tabloidów. Dziś zapewnia, że wakacje spędzi na sali treningowej przygotowując się do walki, która ma uratować jego wizerunek.

Od świtu do nocy będę ciężko pracował na swojej sali, ponieważ pod koniec września albo na przełomie września i październik będę miał bardzo ciekawą walkę, która mam nadzieję odbuduje mój wizerunek, który został nadszarpnięty przez chorobę - zapowiada. Cieszy mnie, że ciężko pracuję, że mogę założyć rękawice, uderzyć w worek, że mogę z kolegą posparować.

Źródło: Newseria Lifestyle

KOMENTARZE
(117)
gość
7 lat temu
Ten wizerunek to nie choroba nadszarpnęła, tylko buractwo i chamstwo.
gość
7 lat temu
Twarz wołająca o cień rozumu. I co gorsza, nie doczeka się
gość
7 lat temu
niech sie nie zakrywa choroba ! p****k i tyle!
gość
7 lat temu
włodarczyk = dno
gość
7 lat temu
S*******z i tyle wcale nie jest mi gp szkoda żona powinna go zostawić nie warto marnować życia z takim dziwkarzem
Najnowsze komentarze (117)
osBHND ebjbb...
6 lat temu
osBHND ebjbbljmaxxl, [url=http://wjseabidlaxs.com/]wjseabidlaxs[/url], [link=http://hrjcoowglgkv.com/]hrjcoowglgkv[/link], http://qmkealcljhyb.com/
gość
7 lat temu
co ty chcesz odbudować ...nawet na chrzcinach swojego dziecka nie byłeś ....pozbywasz się zaufanych lojalnych przyjaciół,którzy wspierali cię przez lata ...jak chcesz odbudować ????
gość
7 lat temu
jak nazwać faceta,który woli k********a niż piękną ,inteligentną kobietę ,na dodatek zakochaną w nim po uszy ? Bo podobno wszyscy jesteśmy idiotami ,bo jezdzimy po pijaku ...a siebie jakby pan nazwał?
pati
7 lat temu
brak słów. ..patologia
gość
7 lat temu
była ''kochanka''-matka dziecka pełna kompromitacja !!! Całe szczęście ,że ktoś mu przemówił do rozumu ...wstyd i żenada. Szkoda tylko tej małej dziewczynki.
gość
7 lat temu
sam sobie komplikuje życie przez to,że zadaje się z nieodpowiednimi kobietami -pustakami albo tanimi małolatkami . Wez się w garść mistrzu.
to nie tak
7 lat temu
''będę ciągle trenował jak szara myszka''-uwielbiam te jego wyrażonka .Krzysiek jest uroczym facetem,potrafi czarować kobiety ,dlatego tak na niego lecą .Oczywiście popełnia mnóstwo głupstw i błędów ,ale z drugiej strony jest (potrafi być jak kogoś lubi ) przeuroczym facetem.
XP
7 lat temu
Panie Krzysztofie! Jeśli Pan tu zagląda, to proszę się nie przejmować tymi komentarzami. Najważniejsze, że sobie nawzajem przebaczyliście. "Kto jest bez winy, niech pierwszy rzuci kamień". Wielu rzuca - jak widać - ale czy są bez winy? Wszystko można naprawić, dopóki człowiek chodzi po tym świecie. Te "duchowe walki" są ciekawsze i ważniejsze, ale "wielkie telewizje" ich nie transmitują, bo nie mają w tym zysku.
gość
7 lat temu
do dziś nie wiedziałam że w depresji robi sie takie rzeczy, to chyba jakaś nowa odmiana tej choroby
pawel l
7 lat temu
drugiego tak żałosnego gościa i bez honoru nie ma
gość
7 lat temu
Pewnie miał trudne dzieciństwo, bo potem trudniej sobie radzić w życiu dorosłym. Zdradził żonę, a ta chciała od niego pewnie odejść i popadł w depresje co pewnie nie wiedział, że psychicznie nie wytrzyma i chciał dlatego ze sobą skończyć. Jedynym dla niego ratunkiem był powrót żony, tylko teraz powinien to uszanować i docenić starania żony. Mam kuzyna z podobnym problemem i taka jest prawda, nie ma co go obwiniać niech chłopak walczy o siebie. Ludzie którzy nie mają takiego problemu to nie rozumieją jaka jest psychika ludzka.
gość
7 lat temu
Żeby odbudować "dobry wizerunek", to najpierw trzeba go mieć. A u tego pana to i ze świecą by go nie znalazł. Szkoda dzieci, że maja takiego ojca.Szkoda dzieci.
gość
7 lat temu
Jak łatwo krytykować innych, a może byśmy spojrzeli na niego jak na zwykłego człowieka, który ma swoje słabości i nie zawsze wygrywa, a przegrana umocni go. trzymam za ciebie kciuki krzychu
A
7 lat temu
Takie czasy.Wszyscy chorują i zdradzają i rozwodzą się!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie