Trwa ładowanie...
Przejdź na

Włodarczyk: "JESTEŚMY SPÓŹNIENI!"

202
Podziel się:

Celebryci nie chcą robić sobie zdjęć z fanami na ulicy. Posłuchajcie, jak się tłumaczą.

Włodarczyk: "JESTEŚMY SPÓŹNIENI!"
bETJIWuZ

Po Teatrem Wielkim tuż przed galą 20-lecia Polsatu zebrała się spora grupa fanów próbująca zrobić sobie zdjęcia z celebrytami. Mało kto zatrzymał się i poświęcił im uwagę. Większość z "gwiazd imprezy" zbywała ich, mówiąc, że mogą zapozować później.

Chodziło prawdopodobnie o to, że większość "modnych" gości ubrała się niezbyt dobrze na tę pogodę i porę roku. Wychodzili z taksówek na śnieg i błoto w szpilkach i z gołymi nogami.

bETJIWvb

Na zdjęcie z fanami zdecydowali się nieliczni.

bETJIWvC
KOMENTARZE
(202)
gość
9 lat temu
o matko jakie chamstwo!!! to dzieki nam jestescie tymi badziewnymi celebrytami!! z naszych kieszeni idzie kasa dla ciebie g****a nino terientiew!! a ty potem nie chcesz foty z nikim zrobic?! co za chlew!!
gość
9 lat temu
jeszcze raz coś o cielę astralnym a naślę na was KGB
gość
9 lat temu
Dajcie podsumowanie roku i głosowanie na największy pasztet, wtopę, wiochę itd. !!!!
bETJIWvD
gość
9 lat temu
Siwiec nigdy sie nie spoznia!:-D
gość
9 lat temu
To właśnie wiedza i praktyka każe nam głośno mówić o zagrożeniu jakim jest "żywność" GMO. Świat się już przekonał jakie to ma skutki. Europa Zachodnia, Kanada, Ameryka Południowa, Indie masowo odchodzą i bronią się przed GMO. Żądamy dla Polski kompleksowej i skutecznej ochrony przed GMO www.gmonieprzejdzie.pl
Najnowsze komentarze (202)
Cheap casual ...
8 lat temu
mbt changa Włodarczyk: "JESTEŚMY SPÓŹNIENI!" - PUDELEK.TV Cheap casual shoes http://www.ramclam.com/mbt-shoe-clearance.asp
gość
9 lat temu
Ciekawe, czy jak wy byście byli na ich miejscu to byście z chęcią stali na tym mrozie i pozowali... Przecież ich takie sytuacje spotykają dziesiątki razy dziennie i jak by wyglądał ich dzień, gdyby się zatrzymywali na widok każdego flesza albo na każdą prośbę kogoś na ulicy, zwłaszcza że pewnie nawet połowa to nie fani, a chcą wrzucić fotkę na facebook pochwalić się albo jeszcze obśmiać.
gość
9 lat temu
Spokojnie : ) Wszystko skończy się szybciej niż się zaczęło '' Życie kochanie trwa tyle co taniec fandango, bolero, be-bop manna, hosanna, różaniec i szaniec i jazda i basta i stop. Bal to najdłuższy na jaki nas proszą, nie grają na bis, chociaż żal, zanim wiec serca upadłość ogłoszą na bal, marsz na bal "
gość
9 lat temu
ŻAŁOSNE
gość
9 lat temu
podsumowując: wszyscy celebryci maja daleko w d**pie szarych ludzi!!
pp
9 lat temu
Będąc szczerym, "gościu" z największą liczbą kciuków do góry, te "dzięki nam" wynika z naszej (czasem nawet bardzo gorliwej) chęci. Przecież o wiele łatwiej jest usiąść na kanapie i włączyć Polsat na jakimś miałkim serialu niż pójść do kina na coś ambitnego lub po prostu porozmawiać ze znajomymi czy z rodziną, czyż nie? Po drugie, celebryci to też ludzie, gdyby mieli ciągle robić zdjęcia z fanami, to nie sądzę by mieli czas na coś innego.
kolka
9 lat temu
A Krawczyk z kim zostawił swoje dzieci ????? z Zającówną ? Emocjonalny g******z z suczką -no i aparaty ,kamery - a to nic innego jak śmierdzące bagno wyzute ze wszystkich zsad moralnych przypisanych gatunkowi ludzkiemu
gość
9 lat temu
koles jest niczego sobie, tez bym go przeleciala
bETJIWvv
Sukceswsieci
9 lat temu
Sr@m na te celebrytki polski.Nie kupuje pism z waszymi mordami, glupich teleturniejow tez nie ogladam.
gość
9 lat temu
ta relacja odminiła moje życie naprawde!!!
basic
9 lat temu
jak można zrobić wieczorową galę i nie odśnieżyć parkingu/ podjazdu dla gości????
gość
9 lat temu
Dzięki nas jesteście tymi sławnymi a jak ktoś poprosi o jedno zdjęcie to odmawiacie CHAMSTWO!
asika
9 lat temu
wies tanczy i spiewa
innam
9 lat temu
Wyglądają pięknie .Życzę im powodzenia - Agnieszko nie przejmuj się chołotą
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bETJIWwo
bETJIWwp
bETJIWwq
bETJIWwr
bETJIWws
bETJIWvX