Trwa ładowanie...
Przejdź na

Wodzianka: "Chcę podwyżki! W TVN mnie NIE DOCENIAJĄ!"

173
Podziel się:

Uda się jej zostać dziennikarką?

Wodzianka: "Chcę podwyżki! W TVN mnie NIE DOCENIAJĄ!"
bECZRqUR

Dominika Zasiewska, znana jako Wodzianka z programu Kuby Wojewódzkiego od czasu rozebrania się w Playboyu za wszelką cenę stara się udowodnić, że potrafi robić coś więcej. Niedawno razem z Agnieszką Szulim "współtworzyła" program Na językach, jednak nie jest zadowolona z pieniędzy, jakie zaproponowano jej w TVN.

Pracowało mi się bardzo fajnie, ale krótko - powiedziała. Zostanę w nastęnym sezonie, jeśli dostanę podwyżkę. Uważam, że jestem niedoceniona.

bECZRqUT

Dominika dodaje, że była zaskoczona "castingiem na Wodziankę", który przeprowadził Wojewódzki. Ma podobno zamiar w nim wystartować.

bECZRqVu
KOMENTARZE
(173)
gość
8 lat temu
Kiedys dziennikarze to byli wyksztalceni, oczytani, inteligentni ludzie. Ten zawod byl prestizem. A dzis dno, mul i silikony....
gość
8 lat temu
HAHAHA NIECH IDZIE DO WARSAW SHORE TAM JA DOCENIA !
gość
8 lat temu
Czy w Polsce są jeszcze jakieś gwiazdy, artyści, a nie celebrytki z d**y?
bECZRqVv
gość
8 lat temu
Smutne ze najwieksza kase zbija sie pokazując cy ce i d*p sko w telewizji :-/
gość
8 lat temu
Dziadek Ken po ekshumacji, zwany też brunatnym męczennikiem ubolewa publicznie nad krajowym show biznesem, który według niego ma twarz narcystycznej celebrytki Edyty Herbuś. Wynurzenia dziadzi są długie i nudne jak on sam, a konkluzja sprowadza się do cytatu ''Gdy słońce kultury chyli się ku zachodowi, to nawet karły rzucają długie cienie''. Brzydki Jakub jako cień pięknej, filigranowej Edyty rzucany na ściankę, to niewątpliwie ryj i raj dla paparazzi i brukowców... Żenujące jest natomiast to, że wspomniany cytat Jakub nieudolnie przypisuje Bertrandowi Russellowi, a nie jego faktycznemu autorowi Karlowi Krausowi. Ale cóż się dziwić, wśród klaunów nieporadnie żonglujących mądrościami z ''cytaty deupa'' Jakub lata nisko i stoi po zawyżonym kursie, chyląc się ku upadkowi na bruk. W przeciwieństwie do tępego dziadka, Karl Kraus pióro miał cięte, może nawet najostrzejsze w poprzednim stuleciu. Ośmieszony męczennik Jakub boleśnie się o tym przekonał.
Najnowsze komentarze (173)
gość
7 lat temu
co ona robi u szulim w programie?
gość
8 lat temu
dokładnie w zalesiu dolnym
gość
8 lat temu
w*n wieśniaro słoikowa do siebie na wioche - tam twoje miejsce - lachociągu
gość
8 lat temu
moze powinna jakis skandal zrobic wtedy zostanie zauwazona i podejmie okreslony etat,bo z takim podejsciem spokojnym to raczej w mediach sie nie przebije i nie zostanie doceniona,taki sens logiczny ludzi wyksztalconych
jestem spakow...
8 lat temu
Należy podnieść abonament,moim zdaniem do 100zł miesięcznie ,to i tak mało.Kożuchowska ma dniówkę 13000pln,tyle co na waciki jak tak dalej pójdzie pouciekają nam aktory do Irlandii,masakra jak to mówi syn.
sit
8 lat temu
Ciekawe. Ciekawe czy wiesz o czym piszesz osobo? Czy tylko tak klecisz sobie po cichutku. Podzeilam zdanie poprzedników tylko zdziry machające cyckami przed kamerą i dające d**y komu popadnie dostają many za nic wystepując w podżędnych programach niestety znaczących telewizji. Ale spoko za chwileczkę zostaną wymienione na new model. Jak szybko zabłysły tak szybko zgasną. Zawsze moje piękne panie znajdą sie lepsze i cwańsze od was dupudajki.
gość
8 lat temu
Jak się nie podoba to niech idzie na kasę robić w biedronce za 1500. P.....y p****k
gość
8 lat temu
Rety, jakie te "silikonowe" babofony są puste.......
bECZRqVn
gość
8 lat temu
ty tumanie lepiej wez sie za te studia !!!!!!!!
gość
8 lat temu
Dziewczyna która dwóch zdań nie umie poprawnie napisać jest "dziennikarką" w polskich mediach:((( To się nazywa zeszmacenie kultury....
gość
8 lat temu
Bosz... jestem kobietą i wstydzę się, kiedy takie... kobity... reprezentują moją płeć... A z tą wodzianką... to po prostu ręce opadają... no nie wyobrażam sobie, by cieszyło mnie to, że wchodzę w czasie programu z wodą... i na tym polega moja rola - zeby sexownie te wode podawać... nie wiem, czy ludzie nie widzą niczego żenującego w tym? To jest nie do uwierzenia, co za świat... :/
gość
8 lat temu
masakra..ja nie lubie tego oglądać...miałby więcej widzów gdyby te gesi zmienił na cos innego albo wcale !
gość
8 lat temu
szma...ta
LUNA
8 lat temu
Kiedy dno sięga szczytów
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bECZRqWg
bECZRqWh
bECZRqWi
bECZRqWj
bECZRqWk
bECZRqVP